המלצות ומידע על לימודים

givatronist

New member
איפה ללמוד תוארראשון בתקשורת?????????????????

נא לקחת בחשבון: *מיקום= ת"א (מרכז *יש לי ניסיון מעשי בתקשורת *אין לי יותר מדי כסף :) לא להיסחף

אני צריכה עזרה !

אני סטודנטית שנה ב' למדעי החברה באוניברסיטה העברית. אמרו לי שכדאי לי להתחיל לעבוד בעבודה מקצועית כדי לשפר את קורות החיים שלי. התפרסם קורס ניהול פרויקטים חברתיים בירושלים. האם ידוע לכם דבר בנושא ? כדאי לי להצטרף ?

0מיכאל

New member
בקשר לשאלתך על קורס ניהול פרויקטים חברתיים..

אפתח בכך שאני מסכים לחלוטין עם החלטתך למצוא עבודה במקצוע אותו את לומדת ולא עוד עבודה מזדמנת. שמעתי מקרובים לי שקורס ניהול הפרויקטים בירושלים מצוין. לומדים בו טכניקות איך לנהל פרויקטים חברתיים בנושא נוער, נשים, גילאי 45+ וכו' הקורס יכול לקדם אותך כמנהלת פרויקטים או כמתאמת פעילויות בתחומך, בעמותות שונות. מקווה שעזרתי.

תשובה מקופירייטר

קופירייטינג לא לומדים לתואר. לימודי קופי הם לימודי תעודה, אני למדתי בעבודי בתל אביב, זה לימודים של בערך 9 חודשים.

לימודי קופירייטינג

מיקה שלום בית ספר חשיפה מציע לימודי קופירייטינג בסדנא מעשית חד שנתית. שיטת הלימוד היא תרגול מעשי, מפגשים עם אנשי מקצוע, ניתוח עבודות ופרויקט גמר. למסלול זה יש שני יתרונות: הראשון, שיתוף פעולה של חשיפה עם משרד הפרסום אריאלי (משרד הפרסום השמיני בגודלו בישראל), שיתוף פעולה זה הוביל לכך שמשרד הפרסום יקלוט מספר בוגרים מצטיינים שלנו לפרקטיקום כלומר להכשרה מעשית בסיום המסלול עם הדרכה של צוות משרד הפרסום. והשני, כל פרוייקטי הגמר של בוגרי המסלול יודפסו בחוברת מהודרת שתשלח לכל משרדי הפרסום בארץ!. שיהיה בהצלחה.

electricity86

New member
מחפש מבחנים במערכות ספרתיות של בן גוריון

שלום לכולם. אשמח לקבל קישור למבחנים בקורס מערכות (לוגיות) ספרתיות, של אוניברסיטת בן גוריון. תודה רבה

בן100

New member
יש לך בנק בחינות של אגודת הסטודנטים

אפילו העלתי לשם בחינה שלי, לפני אי אלו שנים. (חפש סימון GS בתוך ריבוע בצד שמאל למעלה)

yelly

New member
סוציולוגיה+ניהול בבן גוריון

האם מישהו מכיר את את החוגים ואת השילוב? האם תנאי הקבלה במציאות דומים למה שמופיע באתר של האוניברסיטה? בקיצור , אשמח לשמוע פרטים! תודה! יעל.

Je Cours

New member
רוקחות בבאר שבע

היי, רציתי לדעת מתי בערך צריך להגיש בקשת קבלה לרוקחות באוניברסיטה, מתי בערך מזמנים לראיון אישי, ומה בערך הסכם הממוצע איתו מתקבלים לרוקחות (באתר רשום משהו בסביבות 670 כתנאי להגשת בקשת קבלה, אבל כמה צריך ת'כלס כדי שיהיה לי סיכוי?)? כמובן שאני לא מתכוונת ללמוד באוק' 07, יאפ? תודה :)

ההרשמה היא עם ההרשמה הכללית לאוניברסיטה

בסביבות ינואר-פברואר כל שנה. הנה מועדי ההרשמה שהיו לשנה הקרובה: http://cmsprod.bgu.ac.il/Units/kiosk/candidate/BA/regtime_BA.htm לפי מה שכתוב באתר, חתך הקבלה לרוקחות בבן גוריון הוא 680. זה אומר שכל מי שיש לו סכם של 680 ומעלה זומן לראיון. אאל"ט, ההחלטה על קבלה סופית נעשית על פי הראיון בלבד. לפי מה שכתוב בידיעון, הראיונות מתקיימים במהלך חודש יוני.

Elephant111

New member
המלצה, ולא על לימודים

שלום לכולם\ן, אני רוצה להמליץ על אתר שנרשמתי אליו לאחרונה, בעקבות המלצה בפורום שכן. האתר נקרא פלאזול, והוא מיועד למי שמעוניין לחסוך בהוצאות הסלולרי. השרות שהאתר נותן ללא תשלום הוא ניתוח נתוני השיחות היוצאות בסלולרי (שעה, יעד, משך וכו'), הצלבתם עם אופיים של כל המסלולים של כל החברות הסלולריות, ודיווח חדשי על הסכום שיכולת לחסוך באותו חודש לו היית בחברה ובמסלול המתאימים ביותר לצרכיך. אם את\ה רוצה לדעת מהו אותו מסלול אופטימלי, עליך לשלם 50 ש"ח. נראה לי שזה Win-Win Situation. מצורף קישור.

tlaiper

New member
זקוקה לעזרה - מי שיודע..ממש חשוב לי..

מישהו לומד\התקבל לתואר בניהול מערכות בריאות? מישהו יודע להסביר בדיוק מה זה נותן.. ממש יעזור לי אם מישהו יוכל לפרט על התואר תודה:)

shpongy

New member
יאללה תעזרו

אני מחפש מסלול ללמוד מנהל עסקים ולשמור על העבודה שלי תוך כדי ולא מצאתי. אם מישהו יוכל לעזור לי אני אשמח.

למעלה