משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
למה תות כי את לא צריכה להתאמץ?D;;;

בכל מקרה את כל היום עושה שיעוריםD;

טוובב-המשחק,,משתתפות עד עכשיו [:

אני-:]]-גיא אריאלי הסקסי בקסי DD: רותם-ארז טל שירה-אסי דיין הדר - מאיה בוסקילה אוראל - ליאור מייארה
חחחח אז ככה, כל אחת יודעת מה היא ומה היא צריכה לעשות, פשוט להיות ל24 שעות אפילו פחות,הסלב שהיא בחרה. מהיום ב12 בלילה,עד מחר בלילה. ~בהצלחה~ *אם מישהי עוד רוצה תגידוו לי*

נוופריי

New member
שאלון כי נורא משעמם פה \;

שם: כיתה: גיל: כינויי: תאריך לידה: מזל: סגנון לבוש: סטייל כללי: פירסינג: קעקועים: צבע אהוב: צבע שנוא: מאכל אהוב: חטיף אהוב: חטיף שנוא: פרי אהוב: פרי שנוא: בע"ח אהוב: יש בע"ח? מקום בילוי מועדף: מוטו: סרט: שיר: זמר: זמרת: להקה: סטייה: שריטה: חולשה: מפחיד: משמח: מכעיס: מעציב: מילה \ משפט שאתה תמיד אומר: שיר שעושה מצב רוח טוב: בנאדם שעושה מצב רוח טוב: ביה"ס: כיתה : עיר מגורים: גובה: מוצא: אופטימי \ פסימי: העדפה מינית: טלויזיה: רדיו: דיסק: הכי אוהב בגוף שלך: הכי שונא בגוף שלך: תכונה שנואה בעצמך: תכונה שנואה באחרים: המורים שלך : אוהב את המחנך? איך קוראים לה? איזה מורה אתה הכי שונא? של איזה מיקצוע? יש מספר כיתה שהית מעדיף להיות בה [בגלל חברים,מורה]? אתה עם כל החברים שבחרת להיות בכיתה? לוקח לכל מקום: שיר שאתה שומע כשאתה עצוב: בחיים לא יתפסו אותך עם: 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד: איפה אתה עכשיו? יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו? למה אתה לא שם? עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו? רוצה אבל לא יכול? את מי אתה הכי אוהב בעולם? את מי אתה הכי שונא בעולם? לא יכול בלי: מתגעגע ל: גורם לך לבכות: מצחיק אותך: בחיים לא: מחשבה שלא יוצאת לך מהראש: מתנה שהיית רוצה לקבל: כישרון: תחביבים: אוסף: ציטוט אהוב: מקלחת או אמבטיה: ים או בריכה: חורף או קיץ: לבן או שחור: אופי או יופי: כמות או איכות: קור או חום: חלום שאתה זוכר: חלום שהיית רוצה שיתגשם: הדבר הכי נועז שעשית: הדבר הכי טיפשי שעשית: הדבר הכי מצחיק שעשית: הדבר הכי מצחיק שקרה לך: הדבר הכי מפדח שקרה לך: מקרה הכי טוב שקרה לך: מקרה הכי רע שקרה לך: הרגש הכי שלילי בעולם: הרגש הכי חיובי בעולם: החפץ הכי חשוב לך בעולם: דבר ראשון על הבוקר: דבר אחרון לפני שהולכים לישון: מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון: מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר: נרדם בקלות? קם בקלות? איך אתה עונה לטלפון?: איך הציונים: איך העסקים?: גיבור על מצויר: דמות מצויירת: סדרה מצוירת: סרט דיסני אהוב: הכי היית רוצה לפגוש את: יכתבו על המצבה שלך: אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש? איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב: אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות? אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר? יש חבר\ה? השיר הכי רומנטי שיש: סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך: אהבת פעם מישהי עד דמעות?: סטוץ או מערכת רצינית?: האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני: אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה? העיקרון הכי חזק שלך: שיר שתקוע לך בראש: כואב לך משהו עכשיו? איך אתה מרגיש עכשיו?

נוופריי

New member
עונה [;

שם:נופר כיתה:י'3 [; גיל:15 כינויי:נופופו תאריך לידה:26.8 מזל:בתולה סגנון לבוש:סטייל[; סטייל כללי:פשוט פירסינג:אף קעקועים:אין צבע אהוב:אממ ,,, חום צבע שנוא:ורוד:SSSSS מאכל אהוב:הכל חטיף אהוב:אמממ,דובונים חטיף שנוא:אין פרי אהוב:הכל פרי שנוא:גויאבה:S בע"ח אהוב:אין יש בע"ח?לא מקום בילוי מועדף:שכונה מוטו: סרט: שיר:בחלום רואה דמותך זמר:יניב נסימי זמרת:סופיD ; להקה:אין סטייה:בנים שחומים נמוכים שריטה:עמוקה חולשה:בנים בלבן בבבבבבבבבבבבבבבאאאא מפחיד:גנבים :S משמח:שביתה:) מכעיס:חפרנים מעציב:מוות מילה \ משפט שאתה תמיד אומר:יש הרבה!1 כפרררררררה שיר שעושה מצב רוח טוב:המון בנאדם שעושה מצב רוח טוב:הוא ביה"ס:שקד כיתה :י' עיר מגורים:קריות גובה:מטר 70 מוצא:מרוקאית אופטימי \ פסימי:אופטימי העדפה מינית:גבר טלויזיה:לא רדיו:כן דיסק:שתום ויוני הכינו לי:) הכי אוהב בגוף שלך:לא אוהבת אותו הכי שונא בגוף שלך: תכונה שנואה בעצמך:אממ תכונה שנואה באחרים:קנאות המורים שלך : אוהב את המחנך?לא איך קוראים לה?עופרהD: איזה מורה אתה הכי שונא?מאיה של איזה מיקצוע?אנגלית יש מספר כיתה שהית מעדיף להיות בה [בגלל חברים,מורה]?לללא כפרה על הכיתה הזאת:] אתה עם כל החברים שבחרת להיות בכיתה?כן לוקח לכל מקום:אממ פלאפון ובליסטיקס [ממכר] שיר שאתה שומע כשאתה עצוב:רק הזמן יספר תומר חן בחיים לא יתפסו אותך עם:אמממממממ.. עם עקבים 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד:מחשב רינת אוכל איפה אתה עכשיו?בחדר יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו?כן למה אתה לא שם?נאממ עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו?רינת הוא רוצה אבל לא יכול?אכן את מי אתה הכי אוהב בעולם?רינת[; תותי , דלז . אותו את מי אתה הכי שונא בעולם?חח . לא יכול בלי:רייייייייייייייייייייינת מתגעגע ל:אליו גורם לך לבכות:המון מצחיק אותך:דלז ותותי דלזתותי בחיים לא: מחשבה שלא יוצאת לך מהראש:הוא מתנה שהיית רוצה לקבל:נאממ 600 שקל D; כישרון:מצחיקה תחביבים:נרגילה אוסף:כסף ציטוט אהוב:לא רוצה יותר להתאהב לא רוצה יותר כאב בלב מקלחת או אמבטיה:מקלחת ים או בריכה:בריכה חורף או קיץ:קיץ לבן או שחור:שחור בבגדים לבד בכללי אופי או יופי:אופי כמות או איכות:איכות קור או חום:חום חלום שאתה זוכר:הרבה...... חלום שהיית רוצה שיתגשם:חחחח! הדבר הכי נועז שעשית: הדבר הכי טיפשי שעשית:חחחחח כ''כהרבה הדבר הכי מצחיק שעשית:כנ'ל הדבר הכי מצחיק שקרה לך:חחח אין לי כוח לפרט:] הדבר הכי מפדח שקרה לך: מקרה הכי טוב שקרה לך:שהכרתי את רינת מקרה הכי רע שקרה לך: הרגש הכי שלילי בעולם:מוות....... הרגש הכי חיובי בעולם:אושר החפץ הכי חשוב לך בעולם:ההשרשרת דבר ראשון על הבוקר:תפילה דבר אחרון לפני שהולכים לישון:שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד ... חלום טוב חלום שלום חלום טוב חלום שלום חלום טוב חלום שלום :] מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון:מחר יהיה טוב מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר:אממ נרדם בקלות?בזמן האחרון ממש לא קם בקלות?לא איך אתה עונה לטלפון?:זייייייייייאלו מה זה איך הלו? איך הציונים:נחמדים איך העסקים?:כנל גיבור על מצויר: דמות מצויירת:דורה סדרה מצוירת:דורה ארתור סרט דיסני אהוב: הכי היית רוצה לפגוש את:אותו יכתבו על המצבה שלך:"חיכיתי לרגע הזה" אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש?המון איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב: אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות? אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר?אישה יש חבר\ה?לא השיר הכי רומנטי שיש:כמו אוהבים סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך:בים אהבת פעם מישהי עד דמעות?:כן סטוץ או מערכת רצינית?:כרגע סטוץ האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני:כן אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה?את תותי העיקרון הכי חזק שלך:אממ שיר שתקוע לך בראש:כשראיתי אותכם יחדד אז הבנתי מה הוא פחחד לא רוצה יותר להתאהב לא רוצה עוד כאב בלב כואב לך משהו עכשיו?כן איך אתה מרגיש עכשיו?לא להיט .

MaStuLa76

New member
^_____^

שם:שירה כיתה:י' גיל:16 וחצי כינויי:שנץ' , שיק - דנית . שושה , שירוש , שירהלה,שיקי, ועוד' תאריך לידה:7.6.91 מזל:נאחסD; סתם תאומים. סגנון לבוש:אין תיאור ^^ סטייל כללי:אחלה פירסינג:אין קעקועים:^ צבע אהוב:שחור צבע שנוא:אין מאכל אהוב:קוסקוס,שניצל חטיף אהוב:יש ויש חטיף שנוא:ציטוס פרי אהוב:תפוח,קיווי פרי שנוא:יש בע"ח אהוב:ארנבוש יש בע"ח?לא מקום בילוי מועדף:אממ יש הרבה מוטו:תעשו מה שטוב לכם. אל תתנו לאף דייעה של מישהו להרוס לכם את היום. סרט:אמ שיר:כל השירים של עברי לידר אני חושבת. וגם של דניאל סלומון. זמר:עברי. זמרת:אפרת גוש להקה:סימפל סטייה:פיצהD; שריטה:לדבר מלוכלךD; [זונה וכאלה] חולשה:בנים עם כובעים . שוקולד. מפחיד:אנשים שעושים "בווווו" משמח:דנית מכעיס:שחושבים שהשתנתי.. מעציב:מחלות מילה \ משפט שאתה תמיד אומר:נמ שיר שעושה מצב רוח טוב:כבר שאלתם,לא? בנאדם שעושה מצב רוח טוב:דנית.כ"כ משפרת לי תמצברוח.פשוט קוסמת. ביה"ס:מה איתו? כיתה : עיר מגורים:קרית 4 כפול 2 גובה:נמוכה מוצא:מרוקו אופטימי \ פסימי:פסימי העדפה מינית:דוD; טלויזיה:? רדיו:גלגלצ דיסק:יש הרבה הכי אוהב בגוף שלך:אמ הכי שונא בגוף שלך:רגליים תכונה שנואה בעצמך:שברגע שאני רבה עם מישהו אני מנתקת את הקשר מיד תכונה שנואה באחרים:אגואיסטיות . נצלנים. המורים שלך : אוהב את המחנך?קצת איך קוראים לה?חגית איזה מורה אתה הכי שונא?ממ של איזה מיקצוע? יש מספר כיתה שהית מעדיף להיות בה [בגלל חברים,מורה]? אתה עם כל החברים שבחרת להיות בכיתה? לוקח לכל מקום:את העצב שלי שיר שאתה שומע כשאתה עצוב:ילד-הראל מויאל. בחיים לא יתפסו אותך עם:מישהו שאני שונאת 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד:דנית,שי,ומיטה. איפה אתה עכשיו?בגינה . מה זה השאלה הזאת? יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו?כן למה אתה לא שם?ככה. עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו?אבא \ דנית \ שי רוצה אבל לא יכול?כן. את מי אתה הכי אוהב בעולם?אבא,דנית את מי אתה הכי שונא בעולם?כל מיני אנשים מעצבנים לא יכול בלי:דניתD= מתגעגע ל:אבא גורם לך לבכות:ממ מצחיק אותך:דנית בחיים לא:אוכל נקניקייה עם רוטב אלף האים מחשבה שלא יוצאת לך מהראש:יש ויש מתנה שהיית רוצה לקבל:שי ארוז כישרון:לזייף אורגזמה תחביבים:^ אוסף: ציטוט אהוב: מקלחת או אמבטיה:מקלחת ים או בריכה:שניהם חורף או קיץ:חורף לבן או שחור:שחור אופי או יופי:אופי כמות או איכות:איכות קור או חום:תלוי חלום שאתה זוכר:וואי של אתמול , חלמתי על חברה שאני לא מדברת איתה והיא הסבירה לי מה היה וזה היה בביצפר ואז שכן שלי ירה בה. ולא סלחתי לה. התעוררתי בבהלה. חלום שהיית רוצה שיתגשם:שי.D; הדבר הכי נועז שעשית:ואווא יש הרבה הדבר הכי טיפשי שעשית:^ הדבר הכי מצחיק שעשית:נמ הדבר הכי מצחיק שקרה לך: הדבר הכי מפדח שקרה לך:חח מקרה הכי טוב שקרה לך: מקרה הכי רע שקרה לך: הרגש הכי שלילי בעולם:אגו הרגש הכי חיובי בעולם:יש הרבהD; החפץ הכי חשוב לך בעולם:נמ דבר ראשון על הבוקר:שירותים דבר אחרון לפני שהולכים לישון:תלוי מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון:על כל היום שהיה מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר:"איזה יום היום" נרדם בקלות?לא קם בקלות?לא איך אתה עונה לטלפון?:הלו איך הציונים:נמ איך העסקים?:בזנות? גיבור על מצויר:אמ דמות מצויירת:בובספוג סדרה מצוירת:^ סרט דיסני אהוב: הכי היית רוצה לפגוש את:עברי לידר יכתבו על המצבה שלך:כאן קבורה עם בירה, קבסה שירה. אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש?נמ איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב:נחשששששששD; אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות? אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר?גבר יש חבר\ה?לא השיר הכי רומנטי שיש:נמ סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך:אני אמורה לספר ? אהבת פעם מישהי עד דמעות?:כן סטוץ או מערכת רצינית?:סטוץ האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני:כן אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה?דנית ועוד העיקרון הכי חזק שלך: שיר שתקוע לך בראש:של פטיטוD; כואב לך משהו עכשיו?כן איך אתה מרגיש עכשיו?בסדר , שי מבדר אותי

יייייש להכניס נושא להודעה הבת כחבההה [:

שם: חן כיתה: י' (3 ללחוצים) גיל: 15 ו3 חודשים D: כינויי: תותי, ומה שיבוא לכם לקרוא לי רק לא חניאני יזיין אותכם D: תאריך לידה: 9.8.92 מזל: אריה סגנון לבוש: הכי יפה סטייל כללי: אמא שלך בלאפה.מה זה השאלות האלה. פירסינג: הליקס ואף קעקועים: לאמא יש 2 צבע אהוב: כחול-תכלת צבע שנוא: אדום שיהיה על הפרצוף שלך מאכל אהוב: חומוס DD: חטיף אהוב: נמנממ במבה חטיף שנוא: מה שאתם אוכלים פרי אהוב: בננה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פרי שנוא: מה שאתם אוהבים בע"ח אהוב: דג-הכי לא מזיק יש בע"ח? אכן,מלא באקווריום,מתים יום יום מקום בילוי מועדף: המיטה של תותי ,,ומועדון D: מוטו: תלך ישר ותאמין. :] סרט: גול -הכי יפה שיש עם השחקן הארנטינאי הכי סקסי שיש D: שיר: עוד דקה את נעלמת-הגרסה של ליאור והבהמה(רוקח) לבכות. זמר: ליאור.ועוד כמה זמרת: אפחת :S להקה: סינרגיה סטייה: בנים נמוכים שריטה: נעליים חולשה: ** מי*** בלבן D: ( רק תותילז מבינותD:) מפחיד: ההוא שם למעלה (לטיפשות ביננו-לא השכן) משמח: כל המי ומה הטובים בינהם מכעיס: כל המי ומה הרעים מעציב:^^ מילה \ משפט שאתה תמיד אומר: ליאור מייארה החתיך חחחחחחחחחחחח [: כפרות עליו שיר שעושה מצב רוח טוב: הולך עד הסוף-שראללל בנאדם שעושה מצב רוח טוב: תותידלז,וכל מי שתרצו ביה"ס: שקד-סקס סמים ודיכאון D: כיתה : י עיר מגורים: חיפה והקריות גובה: 1.60 ומשהו . (אכן אני גמדה גאה) מוצא: מרוקולולולו אופטימי \ פסימי: אופטימי העדפה מינית: גברים טלויזיה: המון רדיו: לא:] דיסק: אלון דה לוקווו - מי זה שעושה ת'מסיבה הכי אוהב בגוף שלך: שפתייםם הכי שונא בגוף שלך: תכונה שנואה בעצמך: עקשנית ותמימה תכונה שנואה באחרים: קנאות וסכסנים המורים שלך : מניאקים אחד אחד חוץ מכוכי אוהב את המחנך? בערך איך קוראים לה? המידני עופרה איזה מורה אתה הכי שונא? מאיהההההה שתיחנקקק של איזה מיקצוע? אנגלית יש מספר כיתה שהית מעדיף להיות בה [בגלל חברים,מורה]? לא אתה עם כל החברים שבחרת להיות בכיתה? אכןןןןןןןןןןן לוקח לכל מקום: פלאפון שיר שאתה שומע כשאתה עצוב: אין שירים שמשפיעיים עליי [: חוץץץץץץ מליאור בחיים לא יתפסו אותך עם: מגפי בוקרים- דברר שנוא עליי במיוחד 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד: פלאפון, ליאור.(
) ותותידלז איפה אתה עכשיו? בביתי הקטט יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו? אכן למה אתה לא שם? כי יש גשם עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו? תותי רוצה אבל לא יכול? לא,רוצה יכולה את מי אתה הכי אוהב בעולם?אמא,משפחה,ותותידלז,וליאור את מי אתה הכי שונא בעולם? את כל השאר D: חח סתם סתם , את כל אלה שעושים לי רע שימותו לא יכול בלי: תותי.ומחשב מתגעגע ל: ימים ההם. גורם לך לבכות: עוד דקה את נעלמת-ליאור
מצחיק אותך: תותידלז בחיים לא: יאכל לא כשר.בעע על כל אלה שאוכלים מחשבה שלא יוצאת לך מהראש: ההזייןן ההוא שהולך להשכח [: מתנה שהיית רוצה לקבל: אדדידס שחורות עם זהב ופרחים בזהב-דבר שאין ואני מקווה שימציאו D: כישרון: לישון מעבר ל8 שעות,מעבר ל10 שעות אם בא לכם חח תחביבים: ^^ אוסף: בובות חחחחחחחח סתם סתם ,, נעליים ציטוט אהוב: כל מה שאמרתי בכל השאלון הזה עד עכשיו מקלחת או אמבטיה:מקלחת ים או בריכה: ים חורף או קיץ: חורף לבן או שחור: לבן אופי או יופי: שניהם ( ושקרנית מי שתגיד אופי כי לכולן חשוב היופי אז אל תהיו לי וורדה רזיאל ג'קונט D:) כמות או איכות: איכות קור או חום: קור חלום שאתה זוכר: עזבו.,,.,,.. חלום שהיית רוצה שיתגשם:^^ הדבר הכי נועז שעשית: הרבה דברים שלא צריכים לעניין אותכם הדבר הכי טיפשי שעשית: ^^ הדבר הכי מצחיק שעשית: לא זוכרת והיו הרבהה הדבר הכי מצחיק שקרה לך:^^ הדבר הכי מפדח שקרה לך: נממממממ מקרה הכי טוב שקרה לך: שפגשתי את תותי חחחחחחחח מקרה הכי רע שקרה לך: שפגשתי אותכם :) הרגש הכי שלילי בעולם: עצב הרגש הכי חיובי בעולם: אושר החפץ הכי חשוב לך בעולם:צמיד ושעון מסבתא דבר ראשון על הבוקר: בוקר טוב ומודה אני לפננייך דבר אחרון לפני שהולכים לישון: לילה טוב ושמע ישראל מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון: איך אני הולכת להתלבש מחר D: מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר: איפה המברשת שיניים שלי לעזאזל DD: נרדם בקלות?לא קם בקלות? לא איך אתה עונה לטלפון?: "משפחת בוזגלו שלום במה אפשר לעזור" מהה גם כן אתם והשאלון שלכם איך הציונים:על הפרצוף של מאיה איך העסקים?: בלי עין רע יום יום גיבור על מצויר: סדריק הוא אחלה גיבור על שיש לי אותו במסך של הפאלפון דמות מצויירת: ארתור סדרה מצוירת: ^ סרט דיסני אהוב: לא יודעת אם סידני אבל מדגסקר הכי היית רוצה לפגוש את: ליאור מיארה . יכתבו על המצבה שלך: "ניפגש בגלגול הבא" . אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש? שיהיה טוב בעולם איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב: דולפין לא?D: אני שואלת כאילו זה מעניין אותי מה אתם חושבים אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות? אני זה מי שאני ומי שישלו בעיה שיתחיל לדללג אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר? גבר ליום אחדדד רק יש חבר\ה? אין השיר הכי רומנטי שיש: your eyes סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך: עזבו נו.. אהבת פעם מישהי עד דמעות?: כה סטוץ או מערכת רצינית?:היוםם מה שיבוא יבוא האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני: ככככככן אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה? תותי. העיקרון הכי חזק שלך: שו עיקרון? שיר שתקוע לך בראש: אמונה-כפיררררר כואב לך משהו עכשיו? כן איך אתה מרגיש עכשיו? מעולה ,בלי עין רעה

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן עשיתי העתק הדבק אבל קרעתת אותיDDDDDDDDDD::

lililulu

New member
אני

שם: עמית כיתה: י' גיל: 15 כינויי: סתמו^__^ תאריך לידה: 9.9 מזל: בתולה סגנון לבוש: לא יודעת... סטייל כללי: מ1 עד 10? 0 חחח סתם כנ"ל^^ פירסינג: אין קעקועים: אין צבע אהוב: אדום צבע שנוא: ורוד מאכל אהוב: בכללי רביולי, עכשיו נורא נורא באלי פנקייקD= חטיף אהוב: דוריטוס, הכי מסריח הכי טעים [: חטיף שנוא: לא יודעת פרי אהוב: תפוז פרי שנוא: אגס בע"ח אהוב: כלב דולפין סוס...לבחירתכם :) יש בע"ח? כן מקום בילוי מועדף: תלוי במצברוח מוטו: לחיות את הרגע סרט: מלך האריות
שיר: רבות הדרכים...סתם כי זה תקוע לי מהבוקר בראש זמר: שיקו חייק האליל מיןD; סתם אמממ.......לא יודעת זמרת: הילה זיתון איזה קול יש לה שתהיה בריאה להקה: התקווה 6 אימפריה (בכחול איתך בכל מקום ברוכים הבאים לגהנום או אואו או אוווו...חחחח לא קשור לכלום) סטייה: שירה קבסהD= שריטה: כן יש החתולה של השכנים שרטה אותי בידDD;; חולשה: שוקולד מפחיד: ג'וקים והירוקים האלה...חרגולים משמח: שמחמיאים לך מכעיס: שלא מקשיבים לך בכוונה מעציב: מוות של קרובים מילה \ משפט שאתה תמיד אומר: דוגרי שיר שעושה מצב רוח טוב: תתקעו בחצוצה של שב"ק בנאדם שעושה מצב רוח טוב: תלוי מה עשה מצברוח רע לפני ביה"ס: מה איתו? כיתה : של חננותD= עיר מגורים: מה אכפת לכם?! גובה: היום בדקתי!! מטר 58 אני חושבת שזה היה
מוצא: ארגנטינה אופטימי \ פסימי: תלוי העדפה מינית: גברים, ושיהיו שחומים עם עיינים בהירות וזיפים בבקשהD; טלויזיה: מה איתה? רדיו: גלגלצ יש להם שירים טובים אבל הם טוחנים אותם עד שנמאס לך מהם ואתה שונא את הזמר דיסק: מציאות נפרדת הכי אוהב בגוף שלך: ידיים הכי שונא בגוף שלך: רגליים תכונה שנואה בעצמך: לא יודעת תכונה שנואה באחרים: אגואיטס המורים שלך : יכולים להיות יותר טובים אוהב את המחנך? לא...וגם אמא שונאת אותהD= איך קוראים לה? איזה מורה אתה הכי שונא? לא יודעת של איזה מיקצוע? ^^ יש מספר כיתה שהית מעדיף להיות בה [בגלל חברים,מורה]? 1...מסלול בגרות רגיל אתה עם כל החברים שבחרת להיות בכיתה? לא אבל עם חלק לוקח לכל מקום: פלאפון שיר שאתה שומע כשאתה עצוב: אין משהו ספציפי בחיים לא יתפסו אותך עם: לא יודעת 3 דברים שהיית לוקח לאי בודד: פלאפון אוכל כסף איפה אתה עכשיו? בבית יש מקום אחר שהיית רוצה להיות בו? לא למה אתה לא שם? עם מי היית הכי רוצה להיות עכשיו? טוב לי לבד, שקט רוצה אבל לא יכול? מוכר לי השאלון הזה נראה לי עשיתי אותו פעם
את מי אתה הכי אוהב בעולם? אמא את מי אתה הכי שונא בעולם? יש אנשים שאני שונאת אבל לא בקיצוניות כזאת לא יכול בלי: ג'נאק פוד מתגעגע ל: בן דוד גורם לך לבכות: כל מיני מצחיק אותך: עדי אשכנזי בחיים לא: עשיתי סמים מחשבה שלא יוצאת לך מהראש: לא משהו מיוחד מתנה שהיית רוצה לקבל: פלאפון חדש כישרון: אני לא טובה בשומדבר תחביבים: אוסף: ציטוט אהוב: "אולי כן ואולי לא מה שבטוח אולי"D: מקלחת או אמבטיה: אמבטיה ים או בריכה: בריכה חורף או קיץ: אביבD; לבן או שחור: שחור בבגדים לבן בכל השאר אופי או יופי: אופי כמות או איכות: תלוי במה קור או חום: קור חלום שאתה זוכר: שהוא ניצל אותי כשהייתי שיכורה |: חלום שהיית רוצה שיתגשם: מה שחלמתי שנה שעברה...עלי ועליו הדבר הכי נועז שעשית: לא יודעת הדבר הכי טיפשי שעשית: כנ"ל הדבר הכי מצחיק שעשית: כנ"ל הדבר הכי מצחיק שקרה לך: ^^ הדבר הכי מפדח שקרה לך:^^ מקרה הכי טוב שקרה לך:^^ מקרה הכי רע שקרה לך:^^ הרגש הכי שלילי בעולם: בדידות הרגש הכי חיובי בעולם: אהבה החפץ הכי חשוב לך בעולם: לא יודעת דבר ראשון על הבוקר: סוגרים את השעון דבר אחרון לפני שהולכים לישון: תודה לאלוהים מחשבה אחרונה לפני שהולכים לישון: על היום שעבר עליי מחשבה ראשונה כשאתה קם בבוקר: תלוי נרדם בקלות? לא קם בקלות? אם זה מהשעון אז לא...אבל אני מתעוררת מכל רעש קטן איך אתה עונה לטלפון?: הלו איך הציונים: ככה - איך העסקים?: כשיהיו אודיע לכם גיבור על מצויר: וולברין וציקלופ מאקס-מן! היינו רואים את זה בגן ותמיד הם היו הכי חמודיםD= דמות מצויירת: סימבה, בוב ספוג סדרה מצוירת: בוב ספוג סרט דיסני אהוב: מלך האריות 1+2 הכי היית רוצה לפגוש את: לא יודעת יכתבו על המצבה שלך: מה שנראה להם אם היתה לך משאלה, מה היית מבקש? להיות מאושרת ולהקים משפחה כשאגדל איזו חיה מייצגת אותך הכי טוב: לא יודעת אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית רוצה להיות? הוא אם היית יכול לבחור להיות גבר או אישה, מה היית בוחר? גבר כי משתינים איפה שרוצים ואין מחזור אישה בגלל כל השאר יש חבר\ה? לא השיר הכי רומנטי שיש: "אהבה יש באוויר, התגשמות חלום הכוכבים קורצים לאוהבים גם כשמאיר היום" זה ממלך האריותD; לא בעצם יש יותר רומנטי, "אני אוהב אותך בית"ר אני אוהב אותך בית"ר אני אוהב אותך בית"ר ירושלים"D: סיטואציה הכי רומנטית שהיתה לך: לא זוכרת נו איזה שאלות קשות! אהבת פעם מישהי עד דמעות?: לא סטוץ או מערכת רצינית?: תלוי מתי האם חשבת על ידיד/ה באופן מיני: לא אם היית הומו/לסבית, את מי היית עושה? לא יודעת אולי מלי לוי היא אחת היפותD; העיקרון הכי חזק שלך: לא יודעת שיר שתקוע לך בראש: רבות הדרכים כואב לך משהו עכשיו? לא טפו טפו טפו חמסה חמסה איך אתה מרגיש עכשיו? בסדר כזה

למעלה