משחקים ושאלונים

נוופריי

New member
אהאהההההההההה עשיתי שלכל נערה יש תרמיל

במקום 7 ..... 392 כפול 7 .. זה יוצא 2744 זה החתולות ואז את זה צריך להכפיל ב4 .. 10.976 זה הרגליים של החתולות יש 7 נערות ויש להם 2 רגליים אז כאילו 14 ואז עושים ועוד 14 זה יוצא 10.990

MaStuLa76

New member
מה זה השיעורי בית של מתמטיקה .?

נערה אחת - 2 רגליים תרמיל אחד - 4 רגליים - ואז 4 כפול 7 = 28 רגליים 4 רגליים - 28 4 רגליים - 28 4 רגליים - 28 4 רגליים - 28 4 רגליים - 28 4 רגליים - 28 28 כפול 7 = 196 . ועוד 2 רגליים - 198 . זו נערה אחת D= ואז כפול 7 תרמילים = 1386 כפול 6 נערות . זה ... 8316 . מה עשיתי? חירובשידה D;

lililulu

New member
כוסעומו איך הדעתם למספרים כל כך גדולים?!?!D=

יאללה אני ברמה הכי נמוכה במתמטיקה! את לוח הכפל אני לא יודעת אז להתעסק עם חתולים בכללD;

../images/Emo135.gifאה חשבתי רק הרגליים של החתולות . D =

אז 9604 + 14 = 9618 . אבל זה עדיין לא נכון .

נוופריי

New member
אההההההההההההההD=

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה הכל הכללל רק בגלל דויד רץD= הייתי מפחדת ממנו

~תשובה~!

אתן צריכות פשוט לדעת כמה יש בתרמיל אחד, זה יהיה הרבה יותר קל:] אז זה ככה. 7 כפול 4..= 28. זה הכמות רגליים של החתולים הגדולים. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. חתול אחד גדול= 7 חתולים קטנים. כפול 4=28. 28 כפול 7=196! זה הרגליים של החתולים הקטנים. 28+196[הרגליים של החתולים הגדולים]=224. 224=כמות רגליים בתרמיל אחד. ואז פשוט לחשב כמה תרמילים יש. אם יש 7 בנות.... ולכל אחת 7 תרמילים אז, 7 כפול 7=49. תרגיל סופי: 224X49+14=10,990. ה-14 זה הרגליים של הנערות. :]]

נוופריי

New member
בהתחלה חישבתי את מה שאת חישבת בלי ה7

תרמילים בגלל זה יצא לי ככה ואז אמרתי שנעשה בדרך אחרת ואז קראתי שוב .. והצלחתי

טוב זונות כנסו.

יש בפורום של החתיך דניאל בן חיים, משחק,נחמד אז אמרתי למה לא להביא אותו לפה. אז ככה, יום אחד,כל הבנות בפורום,מחקות סלב. לדוגמא : נופר תהיה ליום אחד צביקה פיק ותגיד בכל תגובה "וואו שיגעון," או "אוריית תביאי לי מיץ שזיפים" או "שירה" וכו', הבנתן? לא? עוד דוגמא. נגיד -אוראל- תהיה ליום אחד *ליאור מיארה
ותגיב בכל תגובה שלה "נשמה" או "כפרה" וכו' (כן ככה הוא מדבר) הבנתן? יופי, אז מי שרוצה שתרשום את עצמה. הנה הרשימה של המפורסמים לבחירה.: *צדי צרפתי - כל הזמן לגמגם ולהגיד ליד *אורי גלר- כל מיני משפטים מפגרים שהוא אמר..חחח *אלי יצפאן - להגיד דברים קורעים מצחוק *אסי דיין - כל הזמן ידבר על סמים..חחח *גילה אלמגור- להגיב תגובות של אישה ממורמרת *ארז טל- בכל תגובה לנסות להיות כמה שיותר חננה *אודטה- כל תגובה להגיד, בוקר טוב או *צוחקת* או איזה פילפלון.. *צביקה פיק- כל הזמן להגיד "וואו, שיגעון", "מיקררררופונים", "שיררררה?" "אוררררררית אני רוצה מיץ שזיפים" וכו'... *מאיה בוסקילה- בכל הודעה שלה תרשום "אי-מאאאאאאא *נינט-בכל תגובה לכתוב "מאמי" וכאלה.. *מרגול-"שליכטה בלב" וכו' *גיא אריאלי- "הא הא הא" הצחוק הסקסי שלו D: *רוני דואני- להיות פאקצה ב.כ.ל תגובה. דבש מראש גדול- להגיד כל הזמן "יום דבש" וכאלה דברים מפגרים שהיא אומרת *יורם ארבל- "הללויה" D: *אמינם-לקלל הרבה,ולזיין בשכל. אם למישהי יש רעיון שתשלח לי מסר, אם תרצו להשתתף , אז יהיו עוד פרטים על המשחק, יאללה תשתפו פעול

למעלה