פינת הטיפ השבועי

טיפים קופסאות שימורים וכד' כמו סימילאק ועוד אפשר לצפות בטפט צבעוני שקונים לפי מטר בחנויות .אפשר גם טפט לבן וקישוטים צבעוניים שונים. אפשר את הקופסאות הללו לצבוע בצבע מקשר פריימר ואו דבק נגרים מעורבב עם צבע אקרילי ולצבוע קופסאות שימורים.מומלץ צבע בהיר ואז להדביק מפיות נייר .לאחר ייבוש לעטר בטוליפים ושאר עיטורים.

בקבוקי פלסטיק:

מבקבוקי אקטימל אפשר להכין בובות אצבע בבקבוקי שוקו אפשר למלא בגבס ולהכין פמוטים (אשתדל לצרף תמונה בערב) או לעטוף בעיסת נייר בתור גוף לבובה.

אפשר לצרף תמונות לא שלי?

אם כן אז יש דברים מדהימים שאפשר להכין מעכברים ישנים (למחשב), טלפונים, ועוד.

אם יש לך אפשרות להוסיף קישור

להיכן שנלקחו התמונות הללו - אז כן. אם אין אפשרות - אז לצערי לא, בגלל זכויות יוצרים.

אז עוד רעיונות מפורטים:

(אני לא יכולה לשים קישורים כי אלה תמונות ששמרתי בכל מיני אתרים ברשת) מקופסאות לבן- אפשר לצבוע יפה ולקשט ולהכין מובייל יפה למרפסת מבקבוקים ריקים אפשר להכין סבוניה: הכנת סבוניה: לגזור תחתיות של 2 בקבוקים. תחתית אחת מקשטים, מכניסים צדפים/אבנים יפות.. מכניסים את התחתית השניה מעליה ושמים סבון בפנים! מדיסקים מיותרים: מוביילים סביבונים שעונים שלט לחדר/אמבטיה/בית מלאך- אני אנסה להסביר ואם יתנו לי אישור אצרף גם תמונה: חותכים מהדיסק 2 כנפיים, 1 מכל צד ככה שהאמצע נשאר כגוף ומדביקים, קצת קשה לתאר אני מקווה שהבנתם.. תחתיות לכוסות פמוט לנר מברשות שיניים ישנות- לתת לילדים למריחת דבק ספוגים ישנים: אפשר לחתוך לכל מיני צורות ולעשות עם הילדים חותמות לחתוך לצורה של פרח ולשים על שיפוד קופסאות קרטון: טלויזיה (להדביק כל מיני בובות קטנות) מסך לתאטרון בובות אקווריום: לצבוע בגווני כחול ולהכניס מוטיבים של ים: למטה חול, צדפים, דגים, מדוזות. לעטוף בצלופן/שקף כחול. מסגרת לתמונה. הכנת מגדלים: אוספים קופסאות בגדלים שונים- צובעים אותם בצבעי גואש ומדביקים על בריסטול. מוסיפים עוד בריסטול מאחור ולזה מוסיפים כוכבים, ירח/שמש וכו'... כפות עץ ישנות: לצייר עליהן ולהכין בובות או סתם קישוט יפה מטאטא ישן-דחליל לגינה מקלדת ישנה- להוציא את האותיות , לחבר מגנטים מאחורה ולשים על המקרר.

galiros

New member
מחזור דברי פלסטיק

הילד שלי וילדים בכלל אוהבים כלים חד פעמיים כוסות צלחות וכו' לצבוע אותם להדביק עליהם דברים לצייר ולגזור . גם בקבוקי פלסטיק של שתיה קלה קטנים לצבוע אותם או למלא אותם במים עם נצנצים וחרוזים זה נרוא נחמד להם.

מממ..אחלה רעיון!

קופסאות לבן ישנות-עציצים
קופסאות שימורים וכו'-קופסאות לאיחסון
גלילי נייר טואלט-מעמד לכלי כתיבה
דיסקים ישנים-מוביילים בסגנון רטרו מקווה שנתתי קצת רעיונות...

למעלה