פרקי (סוף) השבוע

SupeRonit

New member
../images/Emo133.gif פרקי (סוף) השבוע ../images/Emo133.gif

יום שישי- לוסי מנסה להתחמק ממילוי חובתה כמושבעת בבית המשפט. אנני ואריק מתווכחים, ורותי חוששת שהם עומדים להתגרש. במהלך פגישת ייעוץ, הם דנים ברגשותיהם.
יום שבת - התאום הזהה של צ'נדלר, הנוהג לעשן, מגיע לביקור ואנני חושדת כי סיימון הוא שמעשן. מתברר שגם חברה של רותי וגם קווין מעשנים. אריק מנסה לעזור לצ'נדלר.
לא אני לא מנסה להחיות את הפרק באופן נואש
אלא פשוט אתמול קמתי מוקדם (יחסית לעצמי
) ובין 'כל פרקי השבוע ברצף של צעירים חסרי מנוח בערוץ 3' (
) זיפזפתי לערוצים אחרים ונפלתי על פרק של הרקיע שעוד לא ראיתי במילואו (כן כן למרות כל השידורים האינסופיים של העונה
) - שמחתי על ההזדמנות שנפלה בחלקי וצפיתי בפרק אבל מכיוון שבכל זאת ראיתי את הפרק בחלקים ואני פשוט לא סובלת את הקטעים שלאנני יש התקפים פסיכוטיים
אז קפצתי בין הסדרות כשלפתע קווין מודיע בדרמטיות "שוטרת נפצעה אני צריך אמבולנס"
ורואים את רוקסן
מדממת וסובלת
החלטתי שאחר הצהריים את הקטע אני גם אקליט וגם אצפה בו
למזלי לחצתי ככל הנראה REC במקום על התיכנות וזה הקליט לי את ערוץ 'הולמארק' כל אחרי הצהריים עד שחזרתי מסבתא (מזל שזה היה על קלטת מוסיקה קלאסית שאח שלי הקליט אחרת הייתי עכשיו
למרות שזה מחק לי קצת מפרק אחר של הרקיע *לשמירה* שהקלטתי
)
ולפרק של היום - ראיתי ממש סצנה וחצי : חברה של בן מעשנת ליד אנשים שלא מעוניינים בכך והיא טוענת ש"עישון פסיבי לא פוגע באלה שלא מעשנים" וקויין שולף מידע
אני מבינה שהפרקים באים ללמד אותנו דברים ודנו לא פעם בלקח ובמסר שהם מנסים להעביר - אבל זה שיש "תשדירי שירות" בתוך הפרקים זה לא ממש אמין ואף בן אדם לא יודע את האחוזים של הלא מעשנים שמתים מעישון פסיבי
וזה שהם נגד עישון והחליטו לאפיין את הדמות שמעשנת בביצ'יות וחוסר אכפתיות זה לא אומר שמגיע לה שהבית שלה (והוא אפילו לא היה שלה!
) ישרף
ואני יודעת מה יגרום לכם לכתוב - האחים לבית לונדון בפרק של היום

Height Down

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo182.gif../images/Emo9.gif

גם תמונה של ג'ייסון לבד הייתה יכולה להיות בסדר גמור

Height Down

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo182.gifיאי ../images/Emo9.gif ../images/Emo3.gif

נו, הוא שחקן טוב יותר לטעמי

Fragile Dream

New member
נאמ.../images/Emo79.gif

ראיתי אולי 5 דקות ביומשבת ><" אני אוהבת את הפרק של העישון D: הוא מגניב ^^ ו,ראור. סיד
XD

WinteRain

New member
כמה שהפרקים נוסטלגים!!!!

הוווווו חבל שאין לי זמן בסופ"ש לראות את את הפרקים האלוו!!! אבל אני כל כך אוהבת אותםםם!!!!

למעלה