חנוכה, חנוכה, חג יפה כ"כ!

Little Panda

New member
../images/Emo138.gifחנוכה, חנוכה, חג יפה כ"כ!../images/Emo138.gif

טוב, בגלל שמאוד ריק פה החלטתי לעשות שאלון חנוכה קצרצר
מקווה שזה בסדר
האם הדלקת נרות?
כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)?
כבר סובבת סביבבון השנה?
האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא?
האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה?
האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח?
האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? חג שמח לכולם
אל תאכלו הרבה סופגניות!
חח סתם... אכלו סופגניות עד שתהפכו לבטטה!

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif

האם הדלקת נרות? כן. כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)? 0 עד כה. לא קונים אצלנו סופגניות,או אוזני המן,והסופגניות היחידות שאני אוכלת זה רק כשהולכים לסבתא שלי לערב חנוכה. בפורים אין לנו אפילו אחד כזה. כבר סובבת סביבבון השנה? בערך. האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? עוד לא
מחר. האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? בתקווה שלמפגש מצעדים וביקורת מוזיקה (314) האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? כן. האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? לא.
חנוכה שמח לכולם!

mogili

New member
עונה.

האם הדלקת נרות? יאפ כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)? 0.. כבר סובבת סביבבון השנה? נופ האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? טעמתי לביבות אבל לא של סבתא חח האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? טיול חנוכה!! עוד שעתיים וחצי יוצאיםD: האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח?אמ אמ.. לא האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? אמ לא

חגג שמחחח!!../images/Emo24.gif

האם הדלקת נרות? ברור.. יותר נכון אחותי הדליקה.. לי לא היה ממש כוח :p כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)? רק קמתי.. אבל אתמול אכלתי 2 :] כבר סובבת סביבבון השנה? אחותי הכינה בבצפר אז אני כל הזמן מתעסקת עם זה.. האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? חח לא.. משל אמא האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה?רציתי לת"א לפגישה אבל בסוף לא יצא לי וזה הרס לי את החג.. על תשאלו.. האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? הנה בכותרת כתבתי
האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? אמממ כי .. כי... הכלב שלי אכל את המחשב ושוב חג שמח לכולם ועל תכנסו לדיכאון כמוני!..

Chen Shesek

New member
חג שמח לכולם ../images/Emo137.gif

האם הדלקת נרות? עם המשפחה
כמה סופגניות אכלת היום? לא אכלתי היום. אכלתי אבל ביום שישי האחרון סופגניה אחת.
כבר סובבת סביבון השנה? לא. האמת היא שזה ממש לא אופייני לי, שנה שעברה התעסקתי עם זה עד פורים
האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? סבתא לא מכינה, אמא מכינה ויצא פצצות לגבות וטילים לריסים
האם את מתכוונת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? נופש משפחתי בצפון. והדלקת נרות במקומות שונים. חוץ מזה אין ממש משהו מתוכנן.
האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? בטח.
האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? כן. כי לאף אחד אין כוח רצון לארגן משהו. וכולם שוכחים את זה ככה שהרווח בין מפגש למפגש הוא 3 שנים.

../images/Emo98.gif

האם הדלקת נרות?כן
כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)?2 וחצי גדולות.. ו3 וחצי קטנות..
נוו זה טעיםם
כבר סובבת סביבבון השנה? עוד לא
האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? כשהיא תכין אני יטעםם
האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? כן..להחליק על הקרח ולשופינגג
האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? לא
האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? חוצפה.

דוראן2

New member
אבשלום קור שולטטטטט

האם הדלקת נרות? ברור כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)?0 כבר סובבת סביבבון השנה?ברור האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא?לא היא לא מכינה האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה?לדרום האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח?כן האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? 42 (והמבין יבין)

סאפירוש

New member
עונה D: חג שמח לכולם! [:

האם הדלקת נרות? כן^^
כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)? היום בינתיים 0! אבל אני עוד אוכל 1, 2.. חחחD:
כבר סובבת סביבבון השנה? לא :CC
האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? של אמא XP
האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? אמ יש הופעה של אחות של חברה שלי וגם רן דנקר ועילי בוטנר אז אהייה שם (לא בגללם), וגם הופעה של להקה שאני מכירה את האנשים בה בערב להקות!:D
האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? כןן
|
| האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? מממ. לא XD

חתחתחתחתחתחתול ../images/Emo163.gif

האם הדלקת נרות? פעם אחת, במגמה כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)? 2 וחצי, ואלה היו ה2 הראשונות של החג כבר סובבת סביבבון השנה? כע האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא? סבתא מודרנית, סבתא לא מבשלת האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה? ת"א! האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח? כע נראה לי האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? עברתי דירה ואני לא בדיוק מול המחשב רוב הזמן

חג שמח פורום יקר!!../images/Emo13.gif

האם הדלקת נרות?בטח כמה סופגניות אכלת היום (זה בסדר, נאהב אותך גם אם אכלת יותר מ-8)?אכלתי יותר מ-8 חחחח... כבר סובבת סביבבון השנה?כן האם כבר טעמת מהלביבות של סבתא?לא ... האם את/ה מתכוון/ת לנסוע למקום כלשהו בחנוכה?לא ממש האם כבר אמרת למישהו חנוכה שמח?כן האם יש לך סיבה מספיק טובה לתרץ את העובדה שאין מפגש חנוכה? לא
חחחח

למעלה