לתת- מהנשמה ומהלב

../images/Emo140.gifלתת- מהנשמה ומהלב

יש מספרים שאסור לנו להתרגל אליהם: 1,000,000 אנשים בישראל לא מסוגלים לדאוג לעצמם ולבני משפחותיהם לתזונה בסיסית. ארגון לתת (שאינו מקבל תמיכה מהמדינה) נסמך בפעילותו, בין היתר, על תרומות המגזר העסקי, מעבר להתגייסות מרגשת של אזרחים להתנדבות ולתרומה. בואו לחוות דעה על המצב המציאות שבה ארגונים מסייעים לחלשים ולא המדינה. אפשר גם לתרום ב: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=2252

F00D Is G00D

New member
לתת זה לפעמים גם לקבל-מבצע מיוחד

במסגרת מספר שותפויות ארגון לתת רוצה לקדם את החינוך לנתינה, כבוד ועזרה לזולת. בראש השנה הקרוב הארגון יצא במספר פרויקטים בינהם: תליית שלטים שמטרתם חינוכית. פרסום בטלוויזיה להעלאת המודעות ל 1000000 אנשים רעבים ופרסום באינטרנט למטרת גיוס תרומות. יוזמה קטנה ומענינת נוספת התפרסמה היום באתר "לגדול"(ligdol.co.il) ולפיה כל אדם שיגיע לפארק מרכבות לטרון עם 3 מוצרי מזון בסיסים ייזכה בכרטיס כניסה לשימוש בכל המתקנים במחיר סמלי של 20 ש"ח בהודעה שמפרסם הפארק באתר האינטרנט שלו (merkavot.co.il) נכתב כי המוצרים להם הארגון נזקק ביותר הם שמן, פסטה, שימורים, אורז, מזון תינוקות, וחטיפים. בהודעה מפורט שמטרת המבצע הגדול הוא לחנך את הדור שגם כאשר תורמים לפעמים גם מקבלים. בעל הפארק מתאר "הדבר היפה ביותר שניתן לראות זה ילד שחוץ מהפיקניק שלו סוחב גם קילו פסטה לפיקניק של מישהוא אחר" ממליץ להעביר את ההודעה לאנשים נוספים שיכלו גם הם להנות מההנחה וגם הם לתרום למען 1000000 רעבים בשקט

glitter8

New member
ומי שמעוניין להתנדב במבצע "לתת 10" שיפנה אלי

במסר תודה

dorb800

New member
אני מתנדב בארגון

מחר אני וחבירם שלי הולכים לאסוף מוצרים ליד סופר אחד. wish me luck.

glitter8

New member
דרושים מפרדס חנה וכרכור

מתנדבים לאיוש סניפי הסופר במבצע "לתת לראש השנה" בדחיפות, כבר מהיום ועד יום שלישי כולל, לפנות אלי לנייד בלבד!! (אני בדרכים כל הזמן בין סניפי הסופר) 050-3488848

חוויות מההתנדבות ביום שישי ...

ומי כעמך ישראל ...אין עלינו עם ישראל נדבנים רחמנים וגומלי חסדים כולם עושים קניות בהתלהבות לחג אבל לא שוכחים את המשפחות שקשה להם ואין ביכולתם לקנות כמעט 90 אחוז שהגיעו לסופר תרמו ביד נדיבה ממש מחמם את הלב כל מי שיכול עדיין לא מאוחר יש עוד פחות משבוע לחג תתרמו כדי שיהיה למשפחות אוכל ומי שלא יכול לעזור בכסף או במוצרים אז שיתנדב בעזרה....תתחילו את השנה עם מעשה טוב!!!

glitter8

New member
מחמם את הלב../images/Emo13.gif

ומה לגבי המשך המבצע? (היום , מחר ומחרתיים?) תמשיכי להתנדב? וכמו כן אודה לך באם תשלחי לי במסר את שמך והכתובת שלך על מנת שארגון "לתת" יוכל לשלוח לך הביתה תעודת הוקרה בסיום המבצע. תודה רבה על ההתנדבות ועל המילים הנפלאות, ענבל, רכזת המבצע באזור מישור החוף.

זה מסר שמי שלא יכול לתרום כלכלית אז שיתנדב...

אם כמובן הוא בריא ויכול לפנות מזמנו לנתינה מהלב ולא דווקא מהכיס...

glitter8

New member
דרושים בחדרה להיום ומחר-דחוף

ליומיים האחרונים למבצע "לתת באהבה לראש השנה," -היום ומחר, דרושים מתנדבים מאזור חדרה, לאייש את שלושת סניפי הסופר הבאים: שופרסל שלי בחדרה, שופרסל דיל חדרה על כביש 4 ושופרסל ביג חדרה על כביש 4 מי שמעוניין-נא ליצור איתי קשר- 050-3488848 ענבל ותבואו על הברכה.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifאתה חייב להיות חלק משינוי שאתה מייחל לו../images/Emo41.gif

אני מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט חינוך והעצמה של ארגון לתת . דרושים מתנדבים להנחיית קבוצות נוער מכל הארץ, לשעתיים בשבוע למשך חצי שנה. רקע בהדרכה/חינוך – יתרון
לפרטים נוספים צרו קשר באימל:[email protected]

למעלה