שרה וגריסום- ה- סיפור בתמונות

kerry cordano

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo28.gifעונה ../images/Emo28.gif4../images/Emo28.gif

אם מישהו רוצה להמשיך אותי, בשמחה.

kerry cordano

New member
../images/Emo28.gifButterflied'

זההפרק בגדול- הנרצחת דומה שתי טיפות מים לשרה. גריס' רואה אותה ונבהל, ומרחיק את שרה לא לראות את הגופה. הרוצח הוא גבר בגיל העמידה (כמו גריס') שסיכן הכל למען האהבה שלה עד שהיא עזבה אותו ואז רצח אותה. במהלך הפרק גריס' חושב הרבה על שרה ובסופו של הפרק הוא נואם נאום מצמרר. חובה לראות!

kerry cordano

New member
ועוד

שרה שומעת את גריס' דרך הזכוכית. (אני מחפשת את המילים שהוא אמר , למישהו יש?) הערות: According to Grissom, (whether it's true or not), he is not with Sara because he felt that it would ruin their careers

Nina Myers

New member
מה שגריסום אמר... ../images/Emo186.gif

Brass: We think you killed Debbie Marlin because she rejected you, and Michael Clark paid the price. Lurie's Attorney: Thank you for your time and your theories, but you said it yourself: You don't have a case. Grissom: Doctor. It's sad, isn't it, doc? Guys like us. Couple of middle-aged men who've allowed their work to consume their lives. The only time we ever touch other people is when we're wearing our latex gloves. We wake up one day and realize that for fifty years we haven't really lived at all. But then, all of a sudden... we get a second chance. Somebody young and beautiful shows up. Somebody we could care about. She offers us a new life with her... but we have a big decision to make, right? Because we have to risk everything we've worked for in order to have her. I couldn't do it. But you did. You risked it all... and she showed you a wonderful life, didn't she? But then she took it away and gave it to somebody else,and you were lost. So you took her life. You killed them both, and now you have nothing. Lurie: I'm still here. Grissom: Are you?​

Niff74

New member
סצינה קורעת לב

הוא יושב שם כולו מובס ומותש, והיא עומדת בחוץ ולא יודעת אם לשמוח שלפחות סופסוף קיבלה אישור על כך שהוא מרגיש בדיוק כמוה, או לבכות מהסיבה שלמרות שהוא מרגיש כך, הוא לא מסוגל לעשות שום דבר בנדון <אנחה>...

Niff74

New member
Invisible Evidence 4:04

כבר הזכרנו את "Grissom, come tape me up" של שרה מהעונה הראשונה... אז הפעם זה היה "Pin me down", או כמו שאנחנו קוראים לסצינה - "the PMD scene"... גריסום משתף פעולה עם שרה, היא מדברת, הוא לא ממש מקשיב כי הוא עסוק בבהייה אינטנסיבית בשפתיים שלה, והקרבה ביניהם גורמת למסך הקטן לעלות באש. <gulp>

kerry cordano

New member
וואי הפרק הזה בהחלט.

(Sara stands looking at the bed sheet covered in blood) Grissom: Checking my work? Sara: No, I'm just looking around. Grissom: What are you thinking? Sara: Well, her body left behind this void, (gestures with hands, walks to wall, turns to face Grissom) the attacker was on top, he held her down by her wrists. Grissom: Which would explain the transfer of wax from him to her? Sara: Yes, pin me down. (GRISSOM takes a step forward. He holds SARA'S wrists and pushes against her as she pushes back to illustrate what she's thinking.) SARA: She would have struggled. Then, she gave up. Afterward, when he got up, he put his hands on the sheet for leverage. (After a moment, GRISSOM releases SARA'S wrists and places his hands on the sheet near her waist.) GRISSOM: Like this. (SARA nods.) GRISSOM: Which explains how the wax got from him to the sheets. (SARA turns to look at GRISSOM.) SARA: Yes. (For a moment, the two are standing there. SARA takes a breath and breaks the moment. She puts her hands down and steps away from the sheet - away from GRISSOM.) SARA: Grissom, um, I, um, wanted to talk to you about something. (GRISSOM turns around with her.) GRISSOM: Go ahead. SARA: Well, you know, I applied for the promotion for the key position. GRISSOM: (nods) Your application's on my desk. SARA: About that -- I, um ... I needed to know ... (she stops) ... I ... I wanted to make sure, rather, that anything that happened or didn't happen between us won't be a factor. (A little lost at what she's saying, GRISSOM doesn't say anything. Awkward, SARA breaks the silent patch.) SARA: Never mind. I-I shouldn't have said anything. (GRISSOM still has a stunned look on his face, just staring at SARA and what she's asking.) SARA: (smiles, embarrassed) I, um ... I'm always over-talking around you. (SARA turns and leaves the lab, escaping.) (Camera holds on GRISSOM

kerry cordano

New member
../images/Emo28.gifBloodlines

שרה נעצרת על נהיגה תחת שיכרות, השוטרים מתקשרים לגריס' והוא בא לאסוף אותה. (He looks at her and sighs. He reaches over and takes her hand.) GRISSOM: Come on. I'll take you home. (SARA lowers her head.)

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifארגג אני אוהבת אותךךך../images/Emo99.gif ואני מתמכרת לשרה וגריסום, פורום של אנשים משפיעים../images/Emo122.gif../images/Emo99.gif

Niff74

New member
כמובן! welcome to the club ../images/Emo8.gif

יש דברים שפשוט לא ניתן לעמוד בפניהם...

הילה הץ

New member
היי! + ../images/Emo58.gif (בערך)

היי! אני חדשה בפורום, רק עכשיו מצאתי אותו, וטוב שמצאתי כי עד עכשיו הסתובבתי בפורומים באנגלית (הרבה פחות נח..) אז גם אני מאוד אוהבת את שרה וגריסום ובעיקר את הסצנה מ"ראיות בלתי נראות" (פשוט מעולה). באחד הפורומים (זה של tv.com) קראתי על סצנה של שרה וגריסום שהייתה אמורה להיות ב"בלד דרופס" (התיבה שלי באנגלית די נוראית אז תסלחו לי) אבל בגלל שוויליאם פטרסון לא היה יכול להשתתף בצילומים לפרק היא לא שודרה. הסצנה הולכת ככה: בגגל החקירה שרה גרג וגריסום ישנים באיזה מלון, גריסון וגרג בחדר אחד ושרה בחדר אחר. בלילה גריסום דופק בדלת של שרה ואומר שגרג נוחר והוא לא יכול לישון, שרה מכניסה אותו בלי לדבר. אז יש חושך גמור ולא רואים כלום רק שומעים נשימות כבדות רגע אחר כך זה כבר בוקר רואים את גריסום קורא משהו בקשר לחקירה ואת שרה יוצאת מהמקלחת עטופה במגבת... לפי מה שקראתי יכול להיות שהסצנה תהיה בפרק אחר (אבל אני ממש בספק...) או שתהיה ב- DVD של העונה. אז האם יכול להיות שתקוות מעריצי GSR יתגשמו?

kerry cordano

New member
אה- אנחנו יכולים רק לקוות

אבל זה נשמע לי כמו wishful thinking או איזה פאןפיק שאיזה מעריץ כתב..

זה דווקא נכון. זה היה אמור להיות

באחד מהפרקים של העונה השישית אבל וויליאם פטרסון לא יכל להגיע לצילומים אז ביטלו את כל הסצינה וניק קיבל את החקירה שלו (אבל לא קיבל את שרה במלון, תודה לאל). האם זה יוחזר בפרק אחר? לא סביר להניח. ולגבי הקטע עם המגבת, זה לדעתי לא היה, אבל כל השאר כן. ניף - הארה בנושא המגבת?

Niff74

New member
ובכן... ../images/Emo58.gif

הספוילר כפי שצוטט מדוייק לחלוטין, רק שהוא מופיע ב-Gum Drops, ולא כפי שצויין. הפרק נכתב ע"י שרה גולדפינגר הנהדרת, ועיקרו אמור היה להיות הקייס הקשה והדרך בה הוא משפיע על גריסום (נושא נהדר תמיד). הפעם, היינו אמורים לראות אותו מושפע עד כדי כך שכבר לא אכפת לו מה יגידו, ולכן הוא מוצא את עצמו בחדר של שרה. העניין הבאמת משמעותי פה הוא שמהסצינות שלהם היינו אמורים להסיק שמערכת היחסים ביניהם עברה לפסים שכאלה כבר קודם, מבלי שידענו על כך - משהו די הגיוני שיקרה אחרי סיום עונה 5 ומה שקרה לניק, שדחף גם את ווריק לנישואים די חפוזים עם טינה. כל אחד מהחבר'ה הבין שלא חיים לנצח, והויתור על הרצונות הכי כמוסים, האהבות והחיים בעצם הוא חסר טעם, כי העבודה לא מחממת אותך בלילה. ואגב, מי שעוקב אחר הסצינה של גריס ושרה בפרק הקודם לו - 6:04, יכול לגלות מספר סימנים שעשויים כבר לתת רמז למערכת יחסים קיימת בין השניים. בנוסף, קרול מנדלסון בעלת הפה הגדול כבר הספיקה להתראיין ל-TV Guide ולפזר מספר "רמזים" לגבי הסצינה הזו, כך שכולם הופתעו כשלא שודרה בסופו של דבר. הסיבה לכך, כמו שאלעד ציין, היא טרגית. אחיינו של פיטרסן (גריסום), בן ה-23, נהרג בתאונת אופנוע יומיים לפני תחילת הצילומים. בילי מיהר למשפחתו, כמובן, וצוות הכותבים נאלץ ברגע האחרון לשנות את התסריט ולהתאים אותו למישהו אחר (ניק), ללא הקטעים עם שרה, כמובן. נכון לעכשיו הפרקים הבאים של העונה לקחו אותנו למחוזות אחרים, אבל בהתחשב בעובדה שההחלטה כבר התקבלה להתקדם במערכת היחסים, סביר מאוד להניח שנזכה לראות התקדמות בהמשך העונה. ואל תשכחו - בריאיון שנתן בתחילת העונה, אמר פיטרסן שהוא מאוד רוצה לראות את גריסום מנשק את שרה. ג'ורג'ה, מצידה אמרה לגבי שרה "היא לא תזרוק אותו מהמיטה..."

תודה ../images/Emo13.gif ולגבי המגבת, מסתבר שדווקא

כן היתה אמורה להיות בסצינה - כפי שניף ציינה בפני בפרטי.

הילה הץ

New member
../images/Emo77.gifמקורות

אז דבר ראשון מצטערת שטעיתי בשם של הפרק, התכוונתי ל gum drops. ודבר שני, באמת קראתי את הראין עם קרול מנדלסון ואת הפירוו של הסצנה מצאתי בפורום csi ב- cv.com.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo12.gif מטרתכם הזדונית עבדה../images/Emo70.gif אני כה מושפעת../images/Emo70.gif זה כה לא טוב../images/Emo7.gif אלך לי הצדה ואבכה../images/Emo7.gif. אני שונאת זוגות שהממל"פ ביניהם מחריד ולא קורה כלום../images/Emo7.gif.

למעלה