../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

לילה אחד, אדם חלם חלום, ובחלומו הוא הלך לאורך חוף-ים, אלוהים לצדו, ועל פני השמים חולפות סצנות מחייו . עם חלוף הסצינה האחרונה של חייו, הוא הסתכל אחורה לעקבות שבחול. ברוב הסצינות, הוא שם לב לשני זוגות עקבות רגליים בחול: זוג אחד השייך לו, וזוג שני השייך לאלוהים, אך הוא שם לב שפעמים רבות לאורך חייו היה רק זוג עקבות אחד. הוא גם שם לב שזה קרה תמיד בתקופות השפופות ביותר בחייו. דבר זה הטריד אותו והוא שאל את אלוהים בנוגע לכך: "אלוהים, אתה אמרת שביום בו אלך אחר חוקיך, אתה תלך עמדי לאורך כל הדרך, והנה, שמתי לב שדווקא בתקופות הקשות ביותר של חיי, יש רק זוג עקבות אחד. אינני מבין מדוע כאשר נזקקתי לך יותר מכל – נטשת אותי". ענה לו אלוהים: "ילדי היקר, אני אוהב אותך ולעולם לא אעזבך. בתקופות של ניסיונות וסבל בחייך בהם אתה רואה רק זוג עקבות אחד, נשאתיך בזרועותיי".

חנן585

New member
מיקה אני אהבתי איזה חדר אנצחה למייק מיוחד

במינו כל הכבוד את מבינה למה אני מבקש לראות את תקליטיו ועוד של מייק החדר מזכרת למייק זה משהו שווה לבקר בו

חנן585

New member
היתי מצפה שיעשו בעתיד כתבה איתך מיקה אבל א

ארוכה יותר זה היה נחמד ומענין אבל קצר מידי היה שווה לראות לפחות כתבה כ10 דקות ואיזה חדר מזכרת למיייק את מעריצה אמיתית אמיתית כל הכבוד לך אם היה לי מזל פעם לראות זאת זה היה מענין ומרגש

brandoz

New member
קוזינה יקרה שלי,מאד אהבתי../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

למעלה