אירועים, פעילות וסיוע למען חברה יפה

../images/Emo41.gif 4 ימים ליום ההתנדבות בשדרות 19/9../images/Emo41.gif

שלום לכולם, בתאריך 19/9 נצא לשדרות על מנת לסייע כמיטב יכולתנו לתושבי העיר וילדיה. להלן לינק להודעה בפורום 299 ובה פירוט למתנדבים ולתרומות מבוקשות . נשמח להעזר בכל אחד ואחת. בברכת שנה טובה

נועית10

New member
ביום חמישי 20.9.07 עצרת למען החיילים החטופים

ביום חמישי 20.9.07 בשעה 19:30 בהיכל התרבות (רחוב נחום 35 מתנ"ס דורה) בנתניה. המטרה היא להעלות שוב ושוב את נושא החיילים החטופים לראש סדר היום הציבורי ולקרוא להשבתם הביתה, מתוך צורך לזעוק את זעקתם של מי שאינם יכולים לעשות זאת בעצמם, ואשר נשלחו על- ידי מדינת ישראל לחזית. מדינת ישראל חייבת לעמוד מאחורי אותם חיילים ולהשיבם הביתה ובכך, להעביר מסר ברור לכל בית בישראל : מי שיצא להילחם על הבית, על שלומה של המדינה ועל קיומה, המדינה תעמוד מאחוריו בכל מחיר, היה ויתעורר הצורך. הקריאה הזו היא הקריאה של כולנו. חייבים לקום ולהשמיע את הקול הזה למען אודי, אלדד וגלעד. חייבים לקום ולצעוק את צעקתם. 447 יום גלעד שליט רחוק מהבית. 430 יום שאודי גולדווסר ואלדד רגב רחוקים מהבית. כולנו חייבים לזכור - כל יום שלא נעשה דבר בעניינם הוא יום אחד נוסף, בו הם מתייסרים בשבי.

מכירה מיוחדת של בגדים במחירים מצחיקים ברחובות

מחקהמרכז_לאקונומיה?‏ (17.09.2007 22:17): המרכז לאקונומיה בישראל - רח' יעבץ 3 רחובות ‏‏www.econo.org.il‏‏ אקונומיה בסוכות לאור ביקוש הקהילה לקראת חג סוכות תשס"ח, בימים ראשון ושני 23 - 24 בספטמבר, תיערך במרכז לאקונומיה מכירה מיוחדת של ביגוד והלבשה אופנתית במחירים מיוחדים שעות המכירה ימים ראשון ושני 23 - 24 בספטמבר בשעות 09:00 - 20:00 מחירון כללי בגדי תינוקות וטף (3 יחידות) - 10 ש"ח בגדי טריקו לקיץ (3 יחידות) - 10 ש"ח בגדי טריקו לחורף (2 יחידות) - 10 ש"ח חולצות כפתורים, חצאיות קצרות - 10 ש"ח חזיות, חגורות, כובעים, צעיפים - 10 ש"ח מכנס ארוך, מכנסי ג'ינס מכל הסוגים - 10 ש"ח טוניקות, שמלות קצרות, חצאיות ארוכות - 15 ש"ח ג'קטים קצרים, סריגים, סוודרים - 20 ש"ח שמלות ארוכות - 25 ש"ח ג'קט ארוך, ג'קט מחויט - 30 ש"ח בגדי מעצבים - מיוחדים - 40-50 ש"ח מעילים קצרים או ארוכים - 50-60 ש"ח תיקים - כללי - 10-20 ש"ח תיקים - עור ומיוחדים - 30-40 ש"ח נעליים - כללי - 10-20 ש"ח נעליים - מיוחדות - 30-40 ש"ח

vll

New member
מה עושים השנה בסוכה?

מה עושים השנה בסוכה? בדרך-כלל נהוג לאכול בסוכה יש גם כאלה שישנים בה משחקים בהשומרים על האתרוג שלא ייפגם ויש כאלה שבנוסף לכל זאת מזמינים הרצאה כייפית לכל המשפחה, החברים והשכנים ומעבירים יחד זמן איכות מתחת לסכך עם ארבעת המינים ועם הדרך אל האושר®- מדריך הגיוני לחיים טובים יותר חוברת הדרך אל האושר® אינה פוליטית, אינה דתית, היא מכילה 21 טיפים הגיוניים לחיים טובים יותר, ומי שקורא אותה מתחילתה ועד סופה יודע איך לשפר את חייו וסביבתו. כדי להפנים את הערכים שבחוברת ולהעביר את החג בכיף מומלץ להזמין הרצאה לסוכה המבוססת על חוברת זו. להלן מס' משובים שכתבו לנו משתתפים בהרצאות במסגרות שונות, ילדים ומבוגרים: "תודה רבה על הפעילות המהנה, מעשירה, מפרה, וחיובית. אין ספק שלא ניתן להתעלם מההיגיון הבריא ומהפשטות המזעזעת. מובן שמהיום החיים יראו אחרת. האושר כבר נראה בפתח. תודה תודה תודה. הרווחתי בגדול!" "בס"ד הסדנה נתנה לי להבין את המצבים בחיים. להבין בכלל מה גורם לי אושר מה גורם לי עצב לראות את הכל מלמעלה. השיעור היה מאוד מעניין זה נתן לי המון." מעיין ב. "למדתי היום שאני יכול להגשים את המטרות שלי, לחיות באושר. למדתי כי החיים יפים אם נחיה בדרך הנכונה. תודה רבה לך אתה חבר אמיתי לי ולכל התלמידים" טוני ש. "למדתי היום הרבה דברים בהחלט יפים. אנחנו המכשול הראשון בפניי עצמנו בדרך לאושר, וזה ממש כל כך ריגש אותי ונתן לי המון מוטיבציה לרוץ אל המטרה שלי, ומעכשיו אני רוצה להתחיל לעבוד בשיטה שאמרת לנו" מ. י. ניתן להזמין ללא תשלום הרצאות לסוכה (לתלמידים, מורים, הורים, עסקים, מועדון קשישים ועוד) המבוססות על החוברת הדרך אל האושר להזמנה שלח/י אי-מייל [email protected] או צלצל/י 03-5163976

לירז51

New member
חגיגה של אור ואהבה - בסוכות בבית אורן !

חגיגה של אור ואהבה סוכות, 2-3-4 באוקטובר 2007, קיבוץ בית אורן בלב יערות הכרמל... על פני מדשאות ירוקות... בריכת מים תכולה... מתחת לשמיים אינסופיים... נתאסף יחדיו על מנת לחגוג אותנו ואת חיינו! ניקח לעצמנו חופש אמיתי להיות... דרך חגיגה בתנועה ...במגע... בחוויה... בריקוד חופשי וביחד של אהבה ושמחה... מיטב היוצרים והמדריכים הנאספים מכל רחבי הארץ ינחו ויעבירו סדנאות של טעימה ושל העמקה בכל תחומי המודעות העצמית הקיימים- מתובלים בצחוק ... ריקוד ובהנאות החושים...תנועה מהבטן... טנטרה... מדיטציות חושיות... מוזיקה ושירה פנימית עמוקה... סדנאות של חיבור לשמחת חיים ולהעצמה.. אימון אישי להגברת כוח היצירה והפוריות בחיים... כל זאת ועוד ועוד... הרבה הפתעות קסומות ומענגות עבור כולנו.. בואו לחוות את החופש להיות וליצור בחיים... ביחד עמנו!!! החגיגה תתקיים על פני שלושה ימים, בחג השני של סוכות, בשישה מרחבים, מרחב ילדים, קמפינג מהמם ביער, חדרי לינה מפוארים ולמפונקים, גם סוויטות מדהימות. שלושה ימים ושני לילות של כיף ושמחה, אור ואהבה, חגיגה שתמלא אתכם בשמחת חיים ובזרימה. בואו באהבה !!! מרכז מידע: להזמנות כרטיסים וחדרים: טלפון: 0547947223 אתר החגיגה: http://www.mevma.com/or דואר אלקטרוני: [email protected]

המוקד של מד”א מזמין אותך לתרום דם../images/Emo101.gif

אם תתקבל בביתכם בימים הקרובים שיחת טלפון מהמוקד הלאומי של מד"א אל תמהרו לנתק. אין זו עוד אחת מהבקשות שאתם מורגלים להן לתרומה כספית, אלא הזמנה לבוא ולתרום דם באחד מחדרי ההתרמה שבתחנות מד"א הקרובות למקום מגוריכם. בניסיון להתמודד עם המחסור החריף במנות דם שנוצר בחגים, החליטו במד"א להשיק את השירות החדש לזמן תורמים באמצעות פניות טלפוניות אישיות לבתיהם. זאת בנוסף להודעה המסורתית לאמצעי התקשורת. ***כל אחד ואחת מאיתנו יכולים בתרומה אחת-להציל חיים!!!***

שוק יד שניה

מתארגנים בכפר סבא לעזרה לחד הוריות וכאן אני פונה אליכם... להלן הפרטים: קבוצת נשים למען משפחות חד-הוריות בכפר סבא יוזמת שוק יד שנייה בסוכות בחול המועד סוכות, ביום שישי 28/9/09 בין השעות 10:00 ל-14:30 על הדשא ב"בית שרה", (ליד פנטזיה, צמוד לרחבת הקניון), ויצמן 83, כפר-סבא מה בשוק? ביגוד, אביזרי אופנה, מוצרים לבית, צעצועים ועוד ועוד!!! בואו לקנות ממגוון המוצרים, במחירים סמליים. ההכנסות יוקדשו לפעילות משפח"ה – מרכז למשפחות חד-הוריות.

../images/Emo124.gifעזוב ת'עטינים שלי !../images/Emo124.gif

הכנסו והשכילו!!!!!!!!! עזוב ת'עטינים שלי ! רקוויאם לחלב http://adisom.orgfree.com/tnuva/avni.htm

../images/Emo32.gif../images/Emo124.gifדחוף דחוף!!!!!!!!!!../images/Emo124.gif

מחפשים בדחיפות DJ למסיבת סיום של השינשינים [שנת שרות] מחר בערב בבית נועם.. מישהו טוב אבל בזול [מה לעשות תפרנים!!] אם יש לכם רעיון אנא פנו אלי במסר מיידי או לטלפון שלי [מי שיודע]. תודה מראש. רוני

מחפשים מתנדבים?בואו למצוא אותם בירידי התנדבות

תנועת "קול קורא - סטודנטים למען מעורבות ועשייה חברתית" מקיימת עם פתיחת השנה האקדמית שני ירידי התנדבות ושינוי חברתי, במרכז הבין תחומי הרצליה ובמכללת אריאל. אנו מזמינים כל עמותה המבקשת להשתתף ביריד (ללא תשלום), לפנות אלינו עד תאריך 10/10. [email protected] 052-3733733 *פרטים נוספים בקובץ המצורף

נועית10

New member
../images/Emo73.gif../images/Emo39.gifצאו מהסוכה- הצעות לבילוי בסוכות

כל האטרקציות כל הבילויים הצעות לפיקניק פסטיבלים ועוד... הכל בקישור הבא-כנסו ותהנו!

נועית10

New member
../images/Emo221.gifנשים בונות גשר- בית שאן 9/11

הפנינג ספורט ואמנות לנשים יהודיות וערביות צעדה באזור נהר הירדן אל אתר "גשר הישנה". באתר יתקיים הפנינג נשי, פינות יצירה, סדנאות, הפעלות, מפגשי נשים, תחרויות ספורט קבוצתיות, טקס ומופעים. באתר יוקם מיצג אומנות המתוכנן ע"י אמניות ערביות ויהודיות - נשים בונות גשר לשלום. הקהל הרחב, נשים יהודיות וערביות, חילוניות ודתיות, מוזמנות. באירוע יתארחו קבוצת נשים מירדן, קבוצת נשים מקליבלנד. שר המדע, התרבות והספורט, ג'אלב מג'אדלה יכבד את האירוע בנוכחותו האירוע יתרחש ב: 09 נובמבר 2007 באתר "גשר הישנה" במועצה האזורית בקעת בית-שאן. 04-6065875

HayaBee

New member
בית פתוח למען נכי איל"ן - בקרית חיים

ההזמנה נשלחה על ידי סמדר שעונה כאן על השאלה בענין הציור: ".......אף פעם לא הייתי בתיאלנד אבל כשציירתי בדוכנים אנשים אמרו שזה כמו בתיאלנד... אז כנראה זה דומה. לגבי מחירים: אם המוצר מוגמר ומוכן המחירים הם שונים... אך אם מביאים בגדים תיקים או נעליים ואני מציירת במקום זה על חולצה ומכנסיים 50 ש"ח על נעליים 70 ש"ח מה שחשוב זה שיוצגו עבודות של נכי איל"ן שכל מכירה שתמכר כל הכסף יועבר לבית קסלר מעון לנכים שכתובת האתר שלו http://www.kassler.org.il/Contents/Index.asp?Id=1 אשמח מאד שתבואו לבקר ותעבירו את המידע למי שלדעתכם מתעניין בזה....." חג שמח, חיה

גולן רז

New member
יש לכם חודש פנוי?

לי כנראה יהיה, ושלא תחשבו שאני לא עובד, אני עובד בשני מקומות עבודה ולומד במקביל אבל עשיתי שמיניות בשביל לפנות זמן למשלחת הזאת בהודו הכל התנדבותי למען הקהילה ההודית (וגם למעננו, שיפור התדמית של המטיילים ויציאת נקודות מענה רפואי למענם) לדעתי זה פרויקט יפיפה מטרה מקודשת ויופי של יוזמה אני רק מקווה להתקבל מה אתם חושבים על זה? שווה?

tamirzak1

New member
הייתי "מת" להצטרף.הייתי בפברואר כחודש בהודו

והתאהבתי במדינה המקסימה הזו. אם רק היה לי זמן (ואישור מהאישה והילדים) הייתי נוסע לעוד תקופה. בהצלחה. רק שתדע דבר אחד , האנשים בהודו כל כך עניים וכל כך הרבה עניים כך שאל תצפה שתוכל לעזור להם. זה כמו לתת אקמול לחולה סרטן.אז יום אחד יהיה לו מה לאכול ואחר כך יחזור למצבו הקודם. אבל אל תצטער , כך הם רגילים לחיות ושיטת המעמדות עדיין שולטת שם וזה גורלם והם לא כועסים ולא עצובים בגלל זה. וזה מה שמיוחד באנשים האלה. טוב לב.

חוג שוקולד לנוער - לתרומה לקהילה

שלום, אני שוקולטיירית, בעבר עבדתי הרבה עם ילדים ונוער. לאחרונה התחלתי ללמד את מקצוע השוקולטייר ונוצרה אצלנו "בעיה": יש עודפי תוצרת שצריך למסור או למכור אותם. אני מעוניינת ללמד את הילדים למכור את תוצרתם, כי יש חשיבות לדעתי לפתח כישורי שיווק ומכירה בעולם התוסס של היום. יחד עם זאת חשבתי שאת הרווחים אנחנו נתרום לאוכלוסיות נזקקות. אשמח לשמוע תגובות, הצעות וכל רעיון ! אסנת לוז רעננה

בס"ד ארומהרוני היקר

שבורא עולם יברך אותך אתה מלאך משמים ויתן לך כל אשר ליבך חפץ,בדיוק החגים האלה אמרתי לילדים שאין לי אפשרות לקנות להם בגדים לחג ,הכל יקר והנה היגיע המלאך ובישר בשורות טובות ה' ישלח לך כפל כפלים צום קל וגמר חתימה טובה

למעלה