בסימן טוב ובשעה טובה

שיבולית

New member
ישששש איזה כיף

הפורום נפתח
(חיכיתי לו...) בשעה טובה ובהצלחה! מקווה להיות פעילה פה הרבה... ומחמאות - אפשר גם פה ולא במסר? אז ח"ח ענקי על פתיחת הפורום !!! תודה

נכנס למועדפים../images/Emo9.gif

אני ממש ממש שמח על הפורום הזה, וכל הכבוד לתפוז. (רק תנסו לדמיין פורטלים אחרים שיעיזו לפתוח "כזה פורום חלילה וחס"...) אני אמנם לא מהחבר'ה הפעילים שיכולים לתרום הרבה, אבל אני אוהב ללמוד ולשמוע תמיד דברים שאני לא יודע. במיוחד אם הם קשורים ליהדות. בהצלחה ענקית
אליאור

D BOOK

New member
שיהיה הצלחה מרובה בעה"י בר"ה

תמשיך להגדיל תורה ולאדירה. יישר כוח לכל הקשורים במלאכה.

../images/Emo13.gif שלום רב חברים ../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

אני מ-פורום חכמת הקבלה וברצוני לברך אותכם על זה שסוף סוף ניפתח פורום כזה ! . הלוואי ותצליחו ויישר כוייח !

../images/Emo63.gif להגדיל תורה ולהאדיר ! ../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

למנהל הפורום רציתי להגיד לך ! " אשרייך וכל הכבוד לך ש-פתחת כאן פורום כזה ! "
. באמת הגיע הזמן כבר ! . שבאתר חילוני יקום פורום כזה ! . " עלו והצליחו ותמשיכו לגדול ! " .

privet i

New member
ישר כח - זה הולך להיות פורום גדול

ומלא פעילות
אשריכם ישראל. וכשם שלימדונו חז"ל - חייב אדם לומר ולהאמין שבשבילו נברא העולם. כן הפורום הזה, בשבילי נפתח הפורום הזה. אני רואה זה בחוש. אולי תצחקו אבל הקב"ה כנראה שמע לתפילותי ופתח את הפורום הזה ע"י שליח. ומן הסתם מגלגלים זכות על ידי זכאי. עכשיו בין השעות הרבות מול המקלדת נוכל גם ללמוד מעט יותר. זה היום עשה השם נגליה ונשמחה בו.

למעלה