ברכות על הפורום החדש

whatever works

New member
../images/Emo141.gif ברכות על הפורום החדש

באת לי ממש בזמן !!!! המון שאלות -אבל קודם כל יש לי שאלה משפטית: נניח שאני מגישה אפליקציה לאישור באפל והדבר נדחה ,האם זה חוקי להעלות את האפליקציה לרשת לשימוש באייפון פרוץ ? אם זה חוקי אז במקרה כזה,אפל לא יכולה לנגוס ברווחים של האפליקציה,נכון?שוב,רק במידה וזה חוקי-במה זה כרוך( מעבר לתיכנות האפליקציה,בנית אתר שממנו אפשר להוריד את האפליקציה ויצירת חשבון פיי-פל)? בטח עוד יהיו לי מלא שאלות בהמשך.... סופ"ש נעים, whatever works

whatever works

New member
אם כבר אני כאן,אני אמשיך.....

אז הבנתי שכדי להבין את ה-SDK הרשמי צריך רשיון תיכנות מאפל (99$ לשנה).אין לי רשיון כזה.איזו דרך יש לי להבין אם הרעיון לאפליקציה שלי הוא ישים (או ליתר דיוק-עומד בתנאי הכשרות של האדון הנכבד סטיב ג'ובס)?- בהנחה ,כמובן,שאני רוצה לשמור על סודיות ולא לשאול ע"ג הפורום-למשל?

guyiphone

New member
אין בעיה עם הגישה ... ../images/Emo8.gif

את צריכה כמובן להיוועץ עם אדם בעל ניסיון בפיתוח, ותוכלי למצא הרבה כאלה (אני מזמין כל מפתח להציג עצמו בפורום!) יש להחתים את אותו גורם שישמע את דבריך על הטופס הבא ואז להציג את הרעיון ברוגע
שימי לב, יש צורך להיועץ בעו"ד ע"מ לאשר את הנוסח של כתב ההתחיבות (אם יש צורך להוסיף סעיפים או לגרוע). אשמח לעזור בכל עניין ! בהצלחה.

guyiphone

New member
סוגייה מעניינת ועם זאת ...

ברוכה הבאה לאתר, אני מקווה שתמצאי כאן את הכתובת לפתרון בעיותייך בעולם הפיתוח לאיפון !! אקדים ואומר שאינני משפטן וכל האמור בפורום הינו בגדר המלצה או דיעה בלבד ! לענייננו, אם האפליקציה שלך נדחתה כנראה שיש סיבה טובה לכך (בלי להעליב כמובן !!
). תמיד טוב לתקן את הבעיה ולנסות להעלות בשנית, את מוזמנת לשתף אותנו בסיבת הדחיה או בקטעי הקוד שלא "הלך" לך בהם. אני חושב שישנה התעלמות מצד אפל לכל מה שקשור להעלאה שאינה כשרה והבנתי שזה בטיפולם הקבוע (המלחמה בפרוצים). הם פשוט מחזיקים בנתח המשמעותי משוק המכשירים ה"כשרים" לכן אין להם עניין ב"קטנים" שרוצים לפרסם אפליקציות לא חוקיות. מה גם שבעולם ישנו שוק מכשירים פרוצים שהגיע לכדי 8% מכלל המכשירים לכן צריכה להיות לך עדיפות להעלאת האפליקציה לחנות של אפל ולא אחרים ! אם בכ"ז חשקה נפשך בשיטות שלא "כשרות" תוכלי לקרא את מסמך ניהול האפליקציות של החברות שמפרסמות את האפליקציות הלא חוקיות (סידיה לדומיה). אגב, גם להם יש מערכת רכישה עצמאית אך קהל היעד שלה קטן בהרבה מהקהל החוקי ! שיהיה בכייף, ואם את מחליטה לפתח עוד אפליקציה את מוזמנת לשתף אותנו בדילמות ... בהצלחה !

whatever works

New member
לא העליתי עדיין את האפליקציה

אני רק מנסה לצפות בעיות אפשריות (ודרכי מוצא מהן) .לא כ"כ ברור לי מהם הכללים עפ"י SDK ומכאן נבעו השאלות בפוסט השני. הרעיון לאפליקציה הספציפית קיים,הדרישה לסוג אפליקציה הזו קיימת בברור,אבל אני לא מצליחה להבין אם שווה להשקיע בה או לא רק כי אני לא בטוחה שהיא תאושר ע"י אפל.משיחה עם מפתחים מנוסים ממני (כאלה שאני בטוחה שלא יגנבו את הרעיון) לא הצלחתי לקבל תשובה חד משמעית והחלטתי לנסות לחקור לבד את הנושא. בינתיים העליתי חרס. תודה בכל אופן ושבת שלום

guyiphone

New member
יש SDK מנוסח היטב היטב ../images/Emo70.gif

תוכלי למצוא אותו בכתובת הבאה. תקראי בעיון, ואם יש לך שאלות את מוזמנת לשאול בפורום או בפרטי. שיהיה סופש מדהים !

למעלה