גם לי יש שאלה סקסiלוג

• פותח הנושא qt1
  • פורסם בתאריך

costanza

New member
לא הכללה...

את צודקת מאיה,זו באמת הכללה גורפת ואני בטוח שישנם אי שם בחוץ אי אילו יחידי סגולה אשר מצליחים לשמור על גחלת התשוקה בוערת כבתחילת הקשר,אבל עדיין רוב אילו שאני מכיר חווים את אותן תחושות תיסכול. ואני מניח מכך שאת שומעת על זוגות כאילו שאת אישית כרגע לא נשואה עם ילדים,או שמא אני טועה?

MADAM Y

New member
חומר למחשבה../images/Emo62.gif

במקום לקנא באותם זוגות "אשר מצליחים לשמור על הגחלת" ואני אומרת יותר למזה: להשתבח עם הזמן! תשקיעו קצת מחשבה הכיצד? מדוע להם זה מצליח ולכם לא? כשתבינו את הסיבה - יהיה לכם את הפתרון לכך והוא מאוד פשוט.

qt1

New member
../images/Emo141.gif גם לי יש שאלה סקסiלוג

למה או איך קורה שסקס מרגיש מכאני? משעמם , לא מעניין , העיקר לגמור עם זה וללכת כבר כי יש סרט טוב שעומד להתחיל או משהו אחר שרוצים לעשות? חברה שלי , (גרושה הרבה שנים) מספרת שזה קרה לה כבר פעמיים , בכל פעם עם גבר אחר. איך כותבים blow job? (זה מה שהיא עשתה ועפה משם כמו טיל) ולא היתה לי תשובה הולמת
. הדיווח מהשטח היה שהיא לא גמרה ולא עניין אותה להגיע ל אורגזמה , היא טענה שהיא רק רצתה לסיים עם זה ושזה היה על הפנים. לשאלתה אם היא מפתחת מעין אדישות שתפגע לה בחיי המין העתידיים עם הנסיך על הסוס , לא היתה לי תשובה , לשאלתי אם היא אוננה אח"כ היא השיבה בחיוב. אולי לך יש תשובות? שתהיה שבת נעימה ושלווה. שלך qt1

costanza

New member
קל להגיד...

על הנייר,העיצה שלך באמת נראית הגיונית ומוצלחת madam ...אבל כמובן שהנייר (או דף האינטרנט במקרה זה...) סופג הכל. אחרי כל כך הרבה שנים יחד, משקעי עבר , כעסים ושיגרה שוחקת, צריך הרבה מאד לעשות כדי שזה יצליח. אבל אני לא מריר....

qt1

New member
היי קוסטנזה ../images/Emo141.gif

אם כך מה שאתה בעצם אומר זה כזה דבר: אנחנו מונוגמים , אבל הסקס הופך למשעמם/טכני (או כל מילה אחרת שתבחר בה)ולכן , יש לנו הצדקה לחפש סקס בחוץ , סקס שכן ירגש אותנו כמו פעם ... אני צודקת? אוקיי , אנחנו לא יודעים אם מאיה נשואה או לא , האם זה באמת משנה? הרי אני הבאתי דוגמא לאישה חופשיה מבן זוג שהגיעה למסקנה המצערת שסקס פשוט משעמם אותה. ולאף-אחד לא היה הסבר לזה חוץ ממאיה שחשבה שאולי טיפול יעזור לה (אני מנחשת שהיא התכוונה לטיפול מיני). לגבי מה שכתבת על משקעים ושיגרה שוחקת , ישנם מקומות שמציעים לזוגות סדנאות ל"רענון" חיי המין , אם אתה לא מריר מה אתה כן?
אם אני הייתי כותבת את מה שאתה כתבת על זוגיות , אני מודה שהייתי מרירה... אבל , אני - לא אתה... שיהיה שבוע רגוע

qt1

New member
קוסטנזה זה בשבילך: ../images/Emo20.gif

הזוגיות שלך התייבשה? בוא נהיה כנים. מה שהתייבש זה חיי המין שלך. למה? כי אתה בטח חושב שבלי ספונטניות אין סקס - ומי יכול להיות ספונטני עם הלו"ז שלך. אז תעשה היכרות עם מושג מהפכני: סקס מתוכנן ד"ר צחי בן-ציון* חמש שנים עברו עליכם בריקודים. מה זה ריקודים - מחולות, ענטוזים, אקרובטיקה במיטה. וזה לא שהתייחסתם לעניין הסקס בכזאת רצינות. להפך - כמה שיותר מצחיק יותר בריא. רצית אותה כמו שלא רצית אף אחת אחרת בחיים, וזה היה הדדי. אף פעם לא דגלת בשיחות על גבול הארוטיקה, אבל איתה זה היה שונה. לא יכולת להתרכז בכלום. שיחה רגילה היתה נגררת לחיבור משפטים שלא האמנת שאתה, ילד של מתמטיקה, יכול לעשות. כל מה שרצית היה להגיע הביתה, להסתכל עליה, להיות מוקסם מכל תנועה שלה ולחגוג איתה. איתה ורק איתה. החיים שלכם היו שילוב בין המופע של דיוויד קופרפילד והאירוויזיון: צבעוניים, עתירי שיאים, והכי חשוב - מגוונים. ואז זה קרה. אתה לא יודע להניח את האצבע בדיוק על נקודת השבר, אבל דבר אחד בטוח: המופע של דיוויד קופרפילד ירד מהמסך. אבל לא לפני שהתבצע טריק אחרון לסיום, שבו מישהו העלים את הכיף וההפתעה מהחיים שלך. האמת? נראה לך שגם אצלה קורה אותו דבר. השמועה הולכת ומתבססת: אדוני, אתה שחוק. הזמן האבוד פעמים רבות פונים למרפאה שלי זוגות עם מה שהם מתארים כ"בעיות שחיקה" בחיי המין. אלא שבירור מקיף סביב ההיסטוריה של אותם זוגות מעלה שהשחיקה הזו היא למעשה תירוץ שבני הזוג מוצאים לעצמם כדי למעט ביחסי מין. הסיבות לכך רבות ומגוונות, וכמו שאנחנו יודעים, אם מחפשים - מוצאים. עייפות, חוסר זמן, בעיות בעבודה, לחצים כלכליים ומה לא. החיים מספקים לנו מספיק עילות מצוינות לא למצוא זמן לאינטימיות. ככה זה: כשחסר זמן, המקום הנוח לקצץ ממנו הוא חיי הזוגיות והמין. ה"שחיקה" שמתארים אותם זוגות היא למעשה ויתור שמבוצע מבלי דעת וללא תשומת לב ראויה על אחד הדברים החשובים בזוגיות - הסקס. בירור קצר בעניין המתרחש במיטתם מצייר תמונה עייפה במיוחד. מי לא מכיר את זה: מגיעים למיטה עם תוכניות גדולות - ונרדמים. היה חשק ורצון, הכל נראה מוכן ומזומן, ובום, העייפות הכריעה. תחשוב בר מצוה אז סיכמנו שהבעיה הראשונה במעלה היא הלו"ז, אויב אכזר לכל מי שרוצה ליהנות מקצת אינטימיות אבל החיים יושבים לו על הראש. אך יש גם בעיה אחרת. רוב הזוגות רוצים לקיים יחסי מין במקום שקט ומוגן, וזה נשמע פשוט - אבל למעשה מדובר בסיפור שכרוך במיליון דברים: שהילדים ילכו לישון, שיהיה להם בייביסיטר, שיוכלו להיות לבד - והרשימה רק הולכת ומסתעפת. אז הנה הצעה: למה שלא תקבעו פגישה, תתכננו מראש זמן ומקום, תנוחו קודם ותתכוננו למעשה האהבים? עכשיו תשאלו מה עם הספונטניות. אז ככה: נכון, רצוי שמין יהיה ספונטני. נכון, הוא במיטבו עם מידה של אימפולסיביות בנוסח "בואי נעשה את כאן, על הרצפה במטבח, עכשיו". אבל אם בשם האימפולסיביות הזאת בא ויתור שלם או כמעט שלם על חיי המין, מה הרווחנו? במלים אחרות, כמו שאתם קובעים מראש עם חברים ומתכננים טיול לפני הזמן, אין שום פסול בתכנון מראש של יחסי המין. יותר מזה: מנסיוני, היערכות מוקדמת ליחסי מין מביאה במקרים רבים לחידוש ולרענון. רק ככה תוכלו לתכנן ולהתכונן, להתקשט ולהתבשם, לחשוב על מחוות כלפי בני הזוג ולהתאבזר במתנות קטנות. בקיצור, אם הספונטניות מקלקלת - כדאי לעשות אחרת. לא השתכנעתם? בואו נמשיך לנסות. נניח שאתם מוזמנים לבר המצוה של הבן של המרכזנית במשרד. גם אם זה רחוק, גם אם לא בדיוק מתאים באותו יום, תלכו בשם ה"לא נעים". ואם הולכים אז עושים את זה כמו שצריך: מתלבשים יפה, מתמרקים, מתאפרים, מתגלחים ומסתדרים, לוקחים מתנה ומגיעים לאירוע מדיפי ניחוחות ונראים כמו מיליון דולר. עכשיו נחזור לבת הזוג שלכם. עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה התמרקתם, הסתרקתם והתכוננתם לקראתה? בזמן שאתם מחפשים ביומנים של העשור הקודם, תעסיקו את עצמכם בשאלה הבאה: מה עדיף, להיכנס איתה למיטה כשאתם נראים, מריחים ומרגישים במיטבכם - או להגיע למצב אינטימי כשאתם נראים כמו סימן שאלה, עייפים, מרוטים, מפוהקים, מוזנחים ולא מושכים, הכל בשם הספונטניות המקודשת? סקס גורמה ונחזור לשאלת השחיקה. ירשנו מהבהמות שני יצרים: את יצר המין ואת יצר האוכל. שניהם מגרים אזורים קרובים במוח, ושניהם מייצרים תחושה דומה של שובע. נסו לחשוב כמה אנחנו משקיעים באוכל, כמה אנחנו משתדלים שיהיה טרי, טעים, מוגש בקפידה ומושקע. אוכל ספונטני הוא שם נרדף לג‘אנק פוד, אוכל מתוכנן ומושקע הוא "מזון גורמה". אז למה שלא יהיה "סקס גורמה" - מין מושקע ומטופח, מלא ביצירתיות ובהשקעה של זמן ומאמץ? ולמה, על אותו משקל, שלא תפרגנו לעצמכם עם "זוגיות גורמה" - זמן מיוחד המוקדש לשיחה בשניים, לליטוף, לעיסוי ולפינוק? הרי אם אכילה חוזרת של אוכל בלתי מושקע ושגרתי יוצרת שחיקה, כלומר שעמום ואפילו גועל, למה אנחנו מופתעים כשמין שגרתי ובלתי מושקע הופך פתאום לשחוק? בקיצור, אין איך להתחמק מזה. אם החיים לא מאפשרים לכם ספונטניות, פשוט תלמדו להסתדר בלעדיה - ואתם עשויים להיות מאוד מופתעים מהתוצאות. תקבעו פגישה. תחליטו שאתם מוזמנים לאירוע חשוב, חשוב יותר מבר מצוה או מחתונה, משמח יותר ובעיקר מענג יותר. האירוע שלכם. ומה תעשו באירוע? תקשיבו, תדברו, תעניקו ותקבלו, תפנקו ותתפנקו. והכי חשוב לזכור את השורה התחתונה: כדי להגדיל את הסיכוי להצלחה במשימה הקשה של שימור הזוגיות לאורך זמן, צריך לעשות עתים לאהבה. או שגם לה לא יישאר זמן בשבילנו. *הכותב הוא מרכז המרפאה הסקסולוגית וסגן מנהל המחלקה הפסיכיאטרית במרכז הרפואי סורוקה, באר שבע

costanza

New member
תודה על המאמר,אבל...

המון תודה על הטרחה וחיפוש המאמר אבל הוא מתמקד בכמות, אני מדבר על איכות,אני מדבר על פערים כל כך גדולים שרק מתחדדים עם השנים,בקיצור,התיק שלי יותר כבד מכדי שמאמר יפתור אותו...תודה בכל מקרה.

qt1

New member
קורה?

אני מתארת מצב שבו הסקס הופך למכאני עבור אישה שלא נמצאת בקשר זוגי ארוך טווח. אולי אתה מתכוון לכך שזה קורה בקשרים ארוכי טווח?

אולי...

הבחור שהיא היתה איתו לא מושך אותה או שביגלל השיגרה אז נימאס לה...שתעסה איזה חודש הפסקה ותירא מה ניסרג קיצר אולי זה תלוי בגבר ולא בה ביגלל שהוא לא מושך אותה... אז לא בא לה אלוי הגיוני לא? "לא רוצה ליפול מי רגע אבל לרגע שטות" "כי פעם אחת אנו חיים צריך גם ליסלוח כדי שנוחל ליפתוח תדף הבא ולירשום את סיפורינו מחדש"-אביב גפן

qt1

New member
היי ילדה חרמנית ../images/Emo8.gif

היא היתה עם שניים , לפני שנה עם מישהו שמאוד משך אותה עד שהם הגיעו לאקט המיני שהיה משעמם מוות עבורה והסתיים כפי שציינתי בכך שהיא כן מצאה את עצמה מגורה ,אבל לא מספיק מגורה כדי להגיע למשהו מעבר למציצה. מס´ 2 שלה היה לפני כחודשיים והריטואל חזר על עצמו ,משך אותה , היה נחמד , דיבורים כמו חול ו... אין מה לאכול!!! סגרה גם איתו את הלילה במציצה , לא נתנה לו לגעת בה והרגישה כמו מכונה. אז אולי זו מגננה שהיא פיתחה לעצמה כדי להמנע משברון לב עתידי ... ואולי היא נפגשה עם שני גברים שהיו מאוד מעניינים מחוץ למיטה והמתח המיני היה טוב לה . מה שהטריד אותה היה השעמום שבאקט , העובדה שהיא חיכתה שהוא יגמור כבר והמחשבות שממש לא היו קרובות למשהו שקשור לסקס (מזג האויר היה מענין יותר באותן דקות ארוכות לדבריה) את מבינה עכשיו? כן משך אותה הבחור , עשתה הפסקה של יותר מחצי שנה ביניהם ושואלת אם הלך לה פייפן החשק מסקס עם גברים ונשים ואם כן - למה? לילה.......

RadioA

New member
זה נורמלי

אחרי תקופה מוזרה של חילופי גברים תוך זמן קצר, הגעתי למסקנה שאף אחד מהם לא זוכה לכבוד מצדי... או שהם היו גרועים, או שהם היו מהירים מדי..., או שפשוט לא אהבתי אף אחד. מאז ממש לא מעניין אותי תחום המין, אלא ידידות עם הגברים. אני בטוחה שזה נורמלי שאני לא מוכנה לקפוץ על כל אחד שנראה לי סקסי. כדאי לחכות למישהו שאת ממש תכבדי ותכירי. סך הכל מה בידיוק ישתנה כל כך לאחר הסקס?

qt1

New member
../images/Emo45.gif אוקיי אני מסכימה איתך לגבי

העניין של זכייה בכבוד ,כפי שכינית את זה. גרועים? לדעתי כל גבר שמסתפק במציצה הוא גרוע , אבל יהיו שיחלקו על דעתי. מהירים? את האיטיים החברה שלי עדיין מחפשת , מסתבר שזו בעיה אוניברסלית משהו. על אהבה אני לא יכולה לענות לך , מפני שזו מילה מורכבת מאוד ועל-אף גילי "המופלג" אינני יודעת עדיין מהי אהבה. אבל גם את לא שמת-לב לכך שכתבתי בהודעתי הראשונה שחברתי כן יצאה משני המפגשים מגורה מינית רק שהיא העדיפה לאונן ולא להישאר שם ... בתכל´ס אני יכולה לכתוב גם בשם עצמי שסקס הוא בהחלט דבר מאוד משעמם ובטח שלא קופצים למיטה עם מי שנראה סקסי (אפשר אחרי תקופת הכרות מסוימת אני לא בטוחה לגבי הכללים של זה) מה ישתנה לאחר הסקס? הוא משתבח עם הזמן לא? בואי נסכים שהוא אמור להשתבח עם הזמן?.. ביי בינתיים

costanza

New member
סקס מכאני?תשאלו נשואים...

עם השנים סקס בהחלט יכול להיות מכאני,מחושב,קר ושיגרתי. תשאלו את רוב הזוגות הנשואים+ ילדים. זה לא שאני עושה השלכה ממה שקורה אצלי בבית אלא גם ממה שאני שומע מחברים....זה עצוב,זה כואב,זה מעצבן וזה בעיקר מעלה געגועים לימים (ובעיקר לילות...) שהיו בתחילת הקשר. אבל כנראה שזו דרכו של עולם וכנראה שזו הסיבה שלעולם יהיו "בגידות" ו"סטוצים" ו"מהצד" ושאר ירקות. אז תזכרו שחיים רק פעם אחת,גם אתן נשים יקרות, ותעשו הכל להינות מחיי מין מספקים כי זה התענוג האחרון שנשאר לנו בינם. שבת נעימה. ולגבי המקרה של הגרושה-קדימה ,לבא בתור,ועד שיגיע,תחליפי פשוט סוללות....

שאלת מיליון ה$$..

או לפחות עוד אחת כזו. יש המון סיבות לסקס מכאני ועל כל אחת ניתן לכתוב דוקטורט: 1)העדר מרכיב ריגשי 2)גם בלי רגש גם אפשר, אבל לפעמים הפרטנר לא עושה לך את זה-SIMPLE 3)פרומונים המופרשים מגופנו...מושכים או דוחים אותנו..ואנחנו אפילו לא ידענו 4)שחיקה בחיי הנישואין-בחיי המין ETC. 5)OVERDOSE של סטוצים..משביז. 6)מצב רוח עכרורי... 7)ועוד כל אלו לא אמורים לפגוע בחיי המין עם הנסיך העתידי!! שלך ובשבילך עידן

למעלה