היום שלי- יום שישי

dcohn

New member
../images/Emo141.gifהיום שלי- יום שישי../images/Emo141.gif../images/Emo54.gif

oO Barbie Oo

New member
כל הדברים הטובים קורים ביום שישי !

מאוווווהבת בחיל האוויר לעוווווווולמים

Anni Lupu

New member
NEW MOON!

ראיתי את הסרט עם חברה שזכתה בזוג כרטיסים חינם מ"ראש 1". הסרט ממש נחמד, אבל אני כבר לא אוהבת את רוברט פטינסון כמו אחרי הסרט הראשון.

Aline In Chains

New member
../images/Emo23.gifשלי.

חמישי-נסעתי לחן באוטובוס האחרון בערב,הגעתי די מאוחר..נפגשתי עם ידיד ברוטשילד..אכלנו מקס ברנר, ואז הלכתי לפאב של חן..וישבתי שם עד שהוא סיים לעבוד,היה די מצחיק. וראיתי שם את השאנטי באנטי הזה 'מהתיכון השיר שלנו', אז הלכתי לשבת איתו חחח..היה נחמד:] הוא שווווווווווווווווווווווווה במציאות. ובשישי בצהריים נסענו ביחד לדרום,הוא ירד בלהבים,ואני בב"ש, ועוד מעט הולכים לסרט או משהו..ואז אני נשארת לישון אצלו:] חוץ מזה,בחופש עד יום שני^^ ואז אבט"ש;[.

A Broken Myth

New member
כוסאמאמאמאמאמאמאאמק

שאלה היפותטית; מה עושים כשנאבד החוגר (שהוא במקרה האישור כניסה היחידי לקריה) ושכולם בשבוע הדממה, אז אין אפילו מי שידאג לאישור כניסה? רק אני יכולה לעשות את זה. אוףףףף. בקיצור- בין הימי שישי הגרועים שלי. ולא, זה לא רק קשור לחוגר.

dcohn

New member
בקיצור:]

אתמול (חמישי) ראיתי את הסרט של האחים כהן יהודי טוב... במילה אחת- הזוי. אני לא ממליצה לאנשים כי אני מפחדת שיכעסו עליי אבל אם למישהו יש כח לראות סרט ולהתעמק בו אחכ שעות אז אולי שווה לכם לראות. היום בבוקר באו בן דוד ושלושת הילדים המדהימים שלו אלינו ועשו לנו כיף... אחריהם הצטרפו גם דודה ובת דודה שלי:] חיש מהר הלכתי לעבודה והיתה משמרת ממש מגניבה אחכ התארגנתי ונסענו להדליק נר ראשון אצל בת דודה שלי עם כל המשפחה ומשם לבית של חברה, סתם דיברנו וראינו סרט:] נחמד. נחמד.

אתמול במג'יקל מיסטרי טור, היום באביב גדג'-

בקצב הזה אני אממן לבארבי ת"א אגף חדש.אבל לא נורא, אני מרוצה.סוףסוף ניצול טוב של הימים האחרונים שלי באיזור.

מג'יקל לא משהו לדעתי

LET IT BEER יותר טובים (בלי ועם קשר לבירה ללא תחתית שיש בהופעות שלהם).

לא ניסיתי אותם אף פעם, וזו גם פעם ראשונה שלי

במג'יקל.ממש ממש נהניתי מהם, מקצועיים בטירוף ואחד הברנשים שם שר ממש כמו לנון בקטעים מסוימים. ואם כבר מדברים, כל מי שאוהב/מכיר/שמע על אביב גדג'/אלג'יר, שילך להופעה שלו ודחוף, ההופעה הכי טובה שראיתי בזמן האחרון.

מיאו 179

New member
מאואואו

כמה דברים קרו בשבועיים האחרונים... המג"ד החליט שבא לו לעשות לנו מסדר ב8 בבוקר (מסדרים אמורים להיות ב8:30) ורק 3 בנות ידעו על זה ובכל זאת רשמו את כל מי שלא בא! עשיתי לילה ער! לבד! (אסור להם לתת לי לעשות לילה ער ועוד לבד!) התקשר מישהו ב6 בבוקר עם בעיה שרק אלוהים יודע לפתור! הגיעו עוד חדשות לגדוד (אלין אם את קוראת את זה יש אצלנו אחת שאמרה לי שהמפקדת שלך מהטירונות יצאה לקצונה, איך מתאים לה!), ועשיתי ביקורת במ"מ :|

dcohn

New member
השרירים שלי יואוווווווו

אז היום היה הניסיון הראשון שלי להכנס לכושר... נסעתי עם חברה על אופניים עד לטיילת ובחזרה. בדרך אפילו פגשתי את מיכלו (פעמיים!) אחכ נסעתי הביתה ונחתי קצת ואז הלכתי לשבת בטוסטיה החדשה שבןדוד שלי מנהל ברמת אביב... היתה פתיחה חגיגית ומחר פתוח באופן רשמי:] אחכ הורדתי את גל בבית וישבנו אצל מאיצ'י לשיחות על החיים:) אאוץ'. השרירים. לא משתלם להיות פדלאה.

זונע

New member
וואלק אני בבית!

איזה טירונות כיפית אין דברים כאלה...חבל שזה נגמר עוד שבועיים וחצי

למעלה