קורס הכשרת מורות בצפון

../images/Emo141.gif קורס הכשרת מורות בצפון ../images/Emo141.gif

שלום וברכה לקהילת הרקדניות והמורות למחול מזרחי בצפון!
בשעה טובה ומוצלחת, אני שמחה לבשר לכן על פתיחתה של התכנית הראשונה בצפון להכשרת מדריכות למחול מזרחי, שאותה ארכז ואוביל, מטעם מכללת אוהלו – מכללה אקדמית לחינוך, מדעים וספורט.
לנוחותן של בנות הצפון יתקיים הקורס בכרמיאל! תכנית הלימודים עשירה ומגוונת ביותר! היא תכלול סדנאות מחול עם המנחים והמורים המובילים בארץ: אנוכי, אביגיל קליין, תמר ברגיל, נטלי דביר, טינה מסהרה סיטי, נילי מנדלסון (מערוץ החיים הטובים) חן הרשקוביץ, סופי ארמוזה, אורטל כהן ועוד... בתכנית יילמדו גם שיעורי מוסיקה ערבית – עיוני ומעשי (תורת המקצבים) עם מר עמאד דלאל – ראש החוג למוסיקה ערבית במכללת צפת, ושפה ותרבות ערבית בהנחיית מר עלי עראיידה.
לתשומת לבכן המיוחדת: בתכנית קיים מסלול שנקרא "מסלול השתלמות". מסלול זה מאפשר לרקדניות, תלמידות מתקדמות ומורות להצטרף וללמוד רק בסדנאות ובשיעורי המחול המעשיים שלי ו/או של מנחים אורחים, עפ"י בחירתכן ורצונכן! ככל שמספר הסדנאות שלכן גדול יותר – המחיר נמוך ומשתלם יותר!
לפרטים נוספים:
באתר ביה"ס למדריכים ומאמנים – מדריכות מחול מזרחי - מכללת אוהלו: http://www.ohalo.net/קורס-מדריכות-מחול-מזרחי.htm טופס הרשמה להורדה: http://www.ohalo.net/files/.12444978.doc אשמח להשיב על שאלותיכן, בטלפון : 050-2262666 או במייל [email protected] ניתן למצוא אותי גם בפייסבוק: Shosh Friedman
בברכה חמה ובשמחת הריקוד
שוש פרידמן

../images/Emo51.gif מתולתלת יקירה...

זו ה"מתולתלת" המקסימה שאני מכירה כבר ממזמן ממזמן...? ....תגלי לי...?
תודה, מותק

זו אכן אותה אחת עם רעמת התלתלים על הראש../images/Emo10.gif

ואוו, כל הכבוד לך!!! למרות הזמן שחלף זכרתיני!!! סחטיין ומברוק. אני מאחלת לך ים של שפע, הצלחה ובריאות!!! סיגלית

מתולתלת חמודה ../images/Emo140.gif

שיואו.... מה שלומך, מותק? את יודעת שבאיזשהו מקום יש לי תמונה איתך כשאנחנו רוקדות ביחד, בפגישת פורום...? תודה, שוב, על האיחולים והברכה היפה, יקירה
איחולי ימים רבים ושמחים של ריקוד ושמחה
שוש

תודה רבה לך מקרב לב../images/Emo23.gif

כדברי השיר "הימים חולפים שנה עוברת, אבל המנגינה, אבל המנגינה, לעולם נשארת"... נפגשנו במפגש הפורום בדיוק לפני חמש שנים, ביום הולדתי ב-2006 ואתמול שוב חגגתי יום הולדת!!! הלוואי שניפגש שוב בעוד מפגש פורום!!!

למעלה