איזה סרט של לינדסי הכי בלט?

N o E i T

New member
../images/Emo142.gifאיזה סרט של לינדסי הכי בלט?

דיון
איזה סרט של לינדסי הכי בלט לכם, זאת אומרת - הכי אהבתם אותו, התרשמתם מכישרון המשחק של לינדסי, התסריט של הסרט - הרעיון הכללי שלו,מהשחקנים הנוספים, הסרט שהיה הכי טוב מכל המרכיבים שכתבתי קודם
ולהלן האפשרויות:
חיפושית בהילוך גבוה
ילדות רעות
שישי הפוך
אבא מתארס בבקשה תנמקו את דעתכם

omerlo

New member
אז ככה:

מבחינת הסרט בכללי הכי אהבתי את החיפושית בהילוך גבוה, אבל אני חושב שהתסריט והשחקנים הנוספים ב"ילדות רעות" הם הטובים ביותר ולינדזי שיחקה שם הכי טוב ... אבל בכל זאת אני חושב שהחיפושית בהילוך גבוה זה מעין סוג מיוחד של סרטים ואין כל כך הרבה סרטים כמו זה שזה משלב גם ילדים גם קומדיה וגם בני נוער וגם אקשן ומתח וזה סרט מאוד מאוד טוב..

olsen cool

New member
מבחינת פופולריות של סרט

מדובר ללא ספק בשישי הפוך!-מצחיק ומשעשע חיפושית בהילוך גבוה לא ממש הצחיק אותי אבל אהבתי את הסרט הזה.

miss chupi

New member
אוקע...דעתי!! חעחעחע

הכי הכי אהבתי את פריקי פריידי...חרשתי עליו!!! חוצ'מזה הרעיון נורא חמוד שמה..וג'ימי לי קרטיס נורא חמודה...ויש שמה גם את צ'אד מייקל מארי אז ככה שאי אפשר להתלונן! השני שהכי אהבתי זה את אבא מתארס שגם זה די חרוש...אבל זה כזה חרוש!! את הרבי עוד לא יצא לי לראות וילדות רעות לא ממש התלהבתי...אויי נכון יש קטע בילדות רעות שלינדזע מדברת בטלפון עם רג'ינה על אארון סמואל? אז יש לה חולצה כזאת כחולה וזה מזה יפה חחחח

N o E i T

New member
../images/Emo142.gifהדעה שלי../images/Emo13.gif

אני חושבת ששישי הפוך הוא הסרט הכי יפה של לינדסי עד היום, הוא מדגיש את יכולת המשחק שלה - היא מגלמת שם כביכול 2 דמויות, את עצמה ואת אמא שלה שמתחלפת איתה. הסרט הוא מצחיק, הוא טוב, אחלה תסריט. למרות שגם כל הסרטים האחרים מדהימים, אותו אני הכי אוהבת מהסרטים שלה

KitiKiti

New member
אני הכי אהבתי את ילדות רעות

אז התחלתי לאהוב את לינדזי לא יודעת זה סוג הסרטים שאני הכי אוהבת,נוער ועד היום זה הסרט האהוב עליי(מתוך 3-גם אפקט הפרפר ומעודדות צמודות) פשוט הייתי בקולנוע...ולא יודע ממש אהבתי אתו אין הסבר

למעלה