בוקר ניפלא לכולם

ליהי38

New member
../images/Emo142.gifבוקר ניפלא לכולם../images/Emo142.gif

חג שמח מלא אושר ואהבה

../images/Emo171.gif בוקר קסום לכולם../images/Emo171.gif

מה עושים היום
אני בלי ילדים וכבר משעמם לי.........

רוצה את שלי לסיבוביה? ../images/Emo8.gif

סתם הם כאלה חמודים גם אם תשלמי לא תקבלי אותם היום חחחחחח אפרופו אנרגיות כמה חשובות גם עבור הילדים והסביבה.. אחחחחחח איזה בוקר מקסים מנועה מלפרט מנועה מלפרט מנועה מלפרט
ושימשיך החג הזה כמו שהתחיל וכמו אתמול המחר ומחר של המחר..

blonda3

New member
../images/Emo6.gifילדונת, את רוצה../images/Emo171.gif

גם את שלי לסיבוביה? בואי...יאללה....

הדסהדס

New member
בוקר מצויין ../images/Emo42.gif

בוקר רגוע, שלו...ואוטוטו באים האורחים
חג שמח לכוווווווווולם

יובל 37

New member
אחלה

חג לכולם, למרות שאני הולך לעבוד עכשיו....יש מחיר לחופש!

sshovalit35

New member
../images/Emo172.gifוקר טוב וחג שמח../images/Emo172.gif

הולכת להתארח אצל אחי עם הילדים

blonda3

New member
../images/Emo171.gifבוקר אור../images/Emo42.gif

קמנו מאוחר ואני עם כאב ראש
למה?

בוקר נפלא

בוקר של חג בוקר של אור בוקר של צחוק ושמחה בוקר אופטימי של עיניים יפות של חיוך של תקווה של שלווה מופלאה בוקר נפלא ומלא אהבה

איש שטח

New member
בוקר ניפלא לכולם

חג שמח מה כבר צהריים יאלה מי מזמין לארוחה
רעב עדיין מאתמול ל...................................................

../images/Emo42.gifבוקר?מלא אפשרויות...

ולא מצליחה להחליט מה לעשות ה צ י ל ו החייל בצבא הילד הצעיר בשנטפי באכזיב אני ל ב ד יש לי כמה הצעות מבולבלת לא יודעת מה לעשות לפגוש אותו את ההוא שהכרתי שאמור להגיע מתל-אביב
לפגוש את האיקס חבר משהו ידוע ולא מלחיץ לפגוש חברה לשבת בשפת הים לשבת בבית ולכתוב, לסדר את הראש ולהשתעמם מרגישה עצוב לא ברור ממש מבלבל טוב סתם שיתוף אז נחזור לבוקר טוב בציפייה שימשיך היום על הצד הטוב אז אתחיל בחיוך ואנשום עמוק ו...
אשמע שירים מקפיצים
אדבר עם חברים
אתלבש לי ואמרח כמה צבעים
ואסע במכונית אולי אגיע לשחקים ומה שחשוב שאצחק לאורך הדרך
וארגיש מאושרת

בוקר טוב פורום

אצלכם צוהריים ..אז מה? יש חג? אצלנו בית ספר הכל כרגיל. ולך אילנה..הרגשה מוכרת...עכשיו זה הזמן להתארגן מחדש ולשים בצד את תפקיד האמא הטפלת והמסורה..עכשיו זה הזמן לעצמך..צריך להתרגל... שינוי שגרה שהיתה שגרה של שנים..וואו..ספרי מה את עושה..

היי מיכלי ...

נו ראית שמתי מוסיקה דברתי בטלפון עם חברה וגם ידיד אך לא מוצאת את הכוח לצאת נו מה לעשות? טוב קובי הזמין אותי בערב לסרט טריווה וההוא התקשר קבענו להפגש ביום שישי כנראה שאפגש עם חברה לכוס קפה פתאום יש הרבה זמן הבית נשאר נקי נגמרו כל הסידורים והתחייבויות ולמלא את הזמן זו משימה לא קטנה מה איתך מיכל אך את מעבירה את הזמן? של יום חול ושבת?

למעלה