שלום לפורום החדש

../images/Emo143.gifשלום לפורום החדש../images/Emo70.gif

ערב טוב
אני מקווה שתוכלו לעזור לי ושאכן הגעתי לפורום הנכון. אני יוצאת עם בחור מזה שנתיים, כאשר שנה שעברה בחודש מרץ הוא "הציע לי נישואין" וביקש את ידי בפובמבי,וכך התארסנו, מאז חלף זמן, ובחודש יולי(2007) נרשמנו ברבנות, כאשר הבחור זורק את התאריך הכי הכי רחוק שאפשר:
14/2
ומאותו יום חלו משחקים עם התאריך, הפגשנו את משפחתו ומשפחתי בביתו "ללחיצת יד" כמו שאומרים "לסגור עניין" ובסוף הסכמנו על 10/1, שעבר בדיוק לפני כמה שבועות
יום יומיים למחרת הבן זוג שלי הגיע שוב עם שינויי בתכנית ובקש שנדחה את החתונה בערך ל 27/1 בגלל קרובים שלו שצריכים להגיע מחו"ל, הבן אדם השלה אותי כל כך הרבה והבטיח אין ספור הבטחות, טירטר אותי לראות אולמות אירועים ונתן לי בכיף לגלוש להזיה...פתאום...הוא נזכר שיש לו צבא(גיוס מקוצר שאוטוטו תם) אז התכנית היא אחרי צבא, פתאום הוא צריך עוד למצוא עבודה ולסיים את הסמסטר האחרון שלו כדי לסיים את התואר וגם אין כסף.. שנתיים ואנחנו "במקום דרוך" אני מתוסכלת מאד, ומלבד ההשלכות הנפשיות והעגת נפש שנגרמו לי אני יודעת שאין פה ממה עילה משפטית כי אין רישומים במוסדות. אבל בבקשה, בתור עורכי דין או סטודנטים למקצוע הזה, האם במצבי ניתן לתבוע אדם על "הפרת הבטחת נישואין" או על עגמת נפש?
אני לא חושבת שאני אכן אלך לבצע הליכים משפטיים נגדו גם אם זה אפשרי בחוק, מפאת המצפון שלי, אבל לשם הבנת חומרת המצב שלי בקשר אני רוצה לדעת מה ניתן לעשות? רב תודות, "התפשטות היקום"

ישרXל

New member
לדעתי...

את פשוט יכולה להמשיך ולחכות לתגובה.. זה נראה שהעו``ד שלנו לא ממש מתיחסים פה למישהו שלא מהמקצוע..

בוקר אור../images/Emo13.gif

אני אמתין בסבלנות, אני חושבת שהפורום נועד לשאול שאלות לא רק למי שבתחום המשפטים, לא? הרי לקהל הרחב, אני בטוחה, יש הרבה שאלות שקשורות לעריכת דין, אני מאד אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה המשמעות של "הפרת הבטחת נישואין" המון תודה, ובוקר נפלא

ישרXל

New member
בוקר מצויין

אני לא סתם אמרתי.. יש פה מישהי ששלחה שאלה וזה מה שהמנהל אמר לה.. הכי הרבה הוא ישלח אותך לפורום אחר.. לכן אני ממליץ לך לחפש פורום שיותר רלוונטי לשאלה. האמת שגם בפורומים האחרים בנושאי משפט עד שזוכים לקבל יחס זה כבר יכול להיות לא רלוונטי. אני אישית פרסמתי בכמה מהם הודעה.. ו.... ללא יחס. פה וודאי שלא יענו הפורום מצהיר שהוא לא מיועד לשאלות אלא רק למשפטנים ועו``ד. תצליחי!

shno

New member
זהו אכן לא הפורום הנכון

כפי שנכתב בהודעת הפתיחה, זהו אינו פורום משפטי לצורך עזרה משפטית לציבור הגולשים, אלא פורום שמיועד לעו"דים ולמשפטנים. את יכולה להפנות את שאלתך לפורום דיני משפחה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=14

למעלה