האם הרעשנים בבתי הכנסת יכולים

TAINTED SAINT

New member
../images/Emo149.gifהאם הרעשנים בבתי הכנסת יכולים

לגרום לנזק בלתי הפיך לחוש השמע? האם יש קריטריונים לרעשן כשר? האם יש "בוחן רעשנים" כמו שיש בוחן מזוזות? ואם כן,מה הוא עושה בשאר השנה? מה הדבר הכי מוזר שקבלתם פעם בתוך "משלוח מנות" ? מה הדבר הכי מוזר ששלחתם לאחר בתוך "משלוח מנות"? מה האמונות הטפלות הקשורות לפורים?

miyamoto

New member
על רוב השאלות הללו אין לי תשובה.

אבל אני זוכר שפעם קיבלתי במשלוח המנות נמלים עם במבה, כנראה שזה לא היה מכוון... (למרות שאם אני זוכר נכון נמלים זה די בריא). גם קיבלתי בשנתי הראשונה בתיכון במשלוח המנות סוכריה על מקל בצורת מברשת שיער, אני עדיין תוהה האם זו היתה סוכריה מעוותת או שהצורה היתה בכוונת תחילה. הדבר הכי מוזר ששלחתי למישהו במשלוח מנות? אני מניח שזה היה אמצעי מניעה, כשעשינו מסיבת פורים נחמדה כמה חברים וחבר טוב הביא את בת הזוג שלא (ובכלל, כולנו היינו אז בקשר מאד טוב, דברים מעין אלו היו מתקבלים בהרבה הומור)

רסקול

New member
לי הם גורמים לתעוקה בחזה

בגלל זה מאז שאני תינוק יש רק ידית אחת שמענינת אותי והיא לא ידית הרעשן.

TAINTED SAINT

New member
והיא בטוח שלא מתוצרת סין

כך שאין חשש שפתאום היא תשבר ותשאר איתה ביד...... [מבוסס על נסיון מר עם מוצרים מתוצרת סין בעלי ידיות סוג ז'....]

TAINTED SAINT

New member
או ש....

יש לך יד מאוד גדולה,או שאתה רגיל לידיות קטנות מימדים...... פורים שמח

TAINTED SAINT

New member
יקירי,כבר כתבתי ש....

מאז תבוסתנו במלחמה האחרונה אני שפוף לחלוטין שם.....לא יהיה זה מו ההגינות לנסות להשוות.... אל דאגה,אנחנו חיים במזרח התיכון,אחרי שננצח במלחמה הבאה אשמח להענות לאתגר.....

רסקול

New member
אז זו הזמנה לשלישיה?

אתה רואה מלאך, בסוף איכשהו אגע לך בידית.

TAINTED SAINT

New member
אתם מוכנים שניכם להרפות את אחיזתכם

בידית שלי בבקשה ?! לא למדו אתכם לכבד את רכושם של אחרים כשהייתם קטנים?! זוכרים את השיר ששר דני סנדרסון לפני הרבה שנים? הפזמון הלך ככה בערך "כי זה רק אני והידית שלי......" [או גלשן,או השד זוכר מה,דרך אגב רסקול-המרדיף החזיר לך את השד הסורר?] פורים שמח
ואיך שאני מכיר אותך רסקול זה בטח לא מסתיים כאן,מה השאלה הבאה?איזו משתי הפטריות היא שלי? על שאלה זאת לא תקבל כרגע תשובה,טוב לו לאדם לחיות עם מעט מסתורין ובלתי ידוע בחייו......

רסקול

New member
אתה, במקום להתנפח היכן שצריך

נוזף בנו? ולמרות נזיפותיך נוע תנוע הארץ, ונפח תתנפח ידיתך והיא ואני נֹאחַז בה, ואתה? אתה רק על הגב נהנה מכל דקה. מקסימום נביא לך איזה נחשון או טרנטולה להגברת הענין והתשוקה.

../images/Emo73.gif../images/Emo106.gifנצחתי אותך במרוץ...

הוא התנפח והתכוץוהתנפח-איפה אתה ואיפה אני מאמי-אתה אפילו לא במראה האחרית שלי-תלחץ על הגז מאמי.... ביייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי [ולא אמרתי לא למהשאתה מתכנן,תן לי רק לנוח-אני גמורה
]

למעלה