נזכרתי שמוסך זה דבר רומנטי..

../images/Emo15.gif נזכרתי שמוסך זה דבר רומנטי..

לא משהו שלא פירסמתי בעבר..אבל אני אוהב תקטע הזה. אני מוסכניק פשוט יש לי מוסך..לא גדול ,לא קטן, בוס של עצמי. לא מטפל בכל טרנטלה, רק כאלה שנראות,יו נואו.. כאלה שמבינות את שפת הכביש. וככה באמצע היום,הכניסו לי אחת, נראתה מעוגלת מרחוק ,וחדה בפינות. צבע לא משהו, פחחות רגילה. רציתי לגמור את הטיפול,לתת קבלה, אבל.. נהימת המנוע החרישית, צחקה לי בלב, הקסימה את חושיי המקצועיים. נדבקתי לפלגים,חיטטתי בקרבורטור, ומשעה לשעה, היא טיפלה בי במקום אני בה. התידדנו. ואני..מתייזז עם מכוניות. בא,מפרק,מרכיב..לא נקשר. שלא תבינו,החלפת שמנים הכרחית בכל טיפול. מקצועי עד הסוף. ויש כאלה שבאו מבית טוב, וכאלה מבית עשיר. השנים מרחו אותי בגריז לא מתלהם. היגואר..נכנסים אליה..ריפוד יקר וקריר. המרצדס..נסעת בה..הנאה צרופה אבל רק למשך הנסיעה. אבל זאת.. הכנסתי לרוורס,כאילו קדימה נסעה. הידקתי חגורות, לא הרגשתי. פתחתי ברגים, השתחררו בנועם. מילאתי מים, כאילו שתתה. שופעת שמנים כאילו זה עתה גמרה הרצה. וכך, בתואנות שווא השארתי אותה במוסך, לתקופה בלתי מוגבלת. יודע שהיא שם ,מחייכת מהפינה. ולמרבה הפליאה כאילו גם היא יודעת שזה המוסך הנכון בשבילה. ומפעם לפעם, מטפל בה באהבה, ביד רכה, לא תמיד עם מברג. והבעלים? כאומר..תהנה מוסכניק תהנה. היא רשומה על שמי במשרד הרישוי. מה אגיד? אם יש טעם לחייו המיקצועיים של מוסכניק, זה שנופלת עליו מכונית כזו, פעם ב.. [מינהלת, לא לכעוס...קשור מאוד לנושא הפורום]

Love To love u

New member
אהבתי../images/Emo99.gif

ורק המשפט "ומפעם לפעם, מטפל בה באהבה" אכזב אותי מעט... תמיד משהו 'חסר' בשביל להראות מושלם בעצם אין מושלם [אופפפפפפפפ] אז זה מדהים כמו שזה..

../images/Emo15.gif לאבוש..

אתה לא יכול להזניח את כל המכוניות האחרות רק בגלל "שתאהבת" במכונית אחת. מה..להן אין מנוע?
על אחריות מקצועית שמעת?
ועזבי מושלמים..אם הייתי מושלם עוג היה הולך לי עם בנות.
ונריסוש...מה אוף מה? [יום מדליק היום]

Love To love u

New member
זה הדפקט שבי..

אני טוטאליתתתת אעבוד על זה עם שמנים ברגים ורוטטים אחרים:)

../images/Emo15.gif איך אמר טרומפלדור ..

לפני שעצם את עיניו? ...בכל דפקט יש משהו יפה..תשארי עם הדפקט הזה. זה מייפה אותך. אני כבר אופרה אחרת..משהו של ורדי.

Love To love u

New member
להשאר לא להשאר להשאר לא להשאר

לעיתים מרגיש לי הכי נכון- 'הדפקט' הזה ובפעמים אחרות זה חסרון שפוגע אפילו בי. אבל יפה לך האופרה

Love To love u

New member
מחייכת

איזה הרגשה מדהימה תארת וככ יפה
אז מה עושים מה? בלי פוקט רוקט לא הולך?

nerissa

New member
פחחח.. נראה לך שזה עצר אותי?../images/Emo6.gif

מתגנבים לשירותים.. הבלטות כבר מכירות אותי שם. הנה משהו שכתבתי מזמן על זה - "שיח בלטות": "פלטפוס..פלטפוס.. פלטפוס! תיצא מהדממה שלך כבר. שעה שאני קורא לך!" "עא אחי. מה יש'ך צועק ככה. לא נותנים לבלטה לעצום ת'עניים רק לרגע. כל היום דרכו לי על הראש" "צ'מע. כבר שעה אחד והיא עוד לא באה.." "מי" "נו. זותי מה יש עליה נקודות כמו יש עלינו. רק בקטן." "איף. זותי מה לא גילחה ת'רגליים שלשום?" "באמ'שך אתה! מה יש'ך מהגילוח?! זותי אולי לא מגלחת ת'רגליים אבל הצומת בין הרגליים חלק כמוך כמו אחרי שזותי הרוסיה המנקה משפשפת אותך עם הסמרטוט. לא יותר חשוב?" "חשוב.. חשוב.. אז מה יש לה זותי? לא באה עוד?" "לא. לא באה. אתה חושב נגמלה? לא תבוא תפשק מעלינו ככה שנשקיף עד הבפנים של הצנרת?" "בוא'נה אתה שטוחחחח, אחי! מילא מפשקת.. אבל זותי מרטיבה לי ת'קרחת כל פעם מחדש. שמה המשמו הורוד הזה מה עושה רעש על הבלוטה שלה בצומת – ויאללה! מטפטפת עלי. תעזוב אותי, עיניים שלי. יום אחד שישאר לי יבש קצת.." "אבל זותי אני צוחק ממנה שנהייה לי עוד חריצים מסביב! ראית איך נושכת את הנייר של הניגוב שלא ישמעו אותה? קרועה." "בטח קרועה. מי כמונו יכול לראות כמה קרועה.." "הא. שקט. הנה היא. נראית אדומה בפנים, המסכנה. באיחור של שעתיים היום.. יאללה. תתכונן. סדר את החריצים אצלך לקלוט נוזלים."

nerissa

New member
אני לא חולה!!!!!!! ../images/Emo46.gif

זה הבלטות אצלנו בעבודה! מה אני אשמה??!!

../images/Emo15.gif הלו את...

התחלת לתרום מוסכניקים לאחרות? בדיקת חורף ל"רכב" שלך עשית כבר???????? יצאנו במבצע עכשיו: בולמי "זעזועים" עלייך.. החלפת שמנים עלינו. ושתהייה לך נסיעה "בטוחה".

../images/Emo15.gif איך ידעתי שתביאי רשומה

מהבלוג שלך. פתחתי..ראיתי תתמונה ומיד סגרתי. ידעתי שאם אני קורא את זה עכשיו.. אני מזמין מסין פיתות במקום צמיגים.. אי אפשר עם ביריות כאלה באמצע הזמנה.

למעלה