הבהרה בקשר להודעות דרושים

עידו פ

New member
../images/Emo150.gif הבהרה בקשר להודעות דרושים

אני נתקל כאן ביותר מדי הודעות שאנשים מפרסמים בנושא הצעות עבודה. מאחר ואני גם הייתי מובטל פעם ואני יודע עד כמה זה מעיק לחפש עבודה בתחום, הרשו לי לתת לכם קווים מנחים על-מנת שלא תגרמו למחיקה של ההודעות שלכם: 1. הודעות דרושים / מחפשי עבודה יש לפרסם בלוחות בלבד !! 3. המלצה חמה ממני - פרסמו את מודעות הדרושים בפורום מובטלי הייטק (בלוחות) - אם יש מישהו שמחפש עבודה, סביר להניח שהוא נכנס לפורום הזה. 4. למי שלא הבין עד כה - הודעות שיפורסמו בפורום ולא בלוחות, ימחקו לאלתר !.

danistar

New member
אל תספר לי מה זה להיוץ מובטל

גם שם הייתי למשך שנה תמימה .

עידו פ

New member
לפחות זה בלשון עבר (משמע מצאת)

לשמחתי הייתי "רק" 3 חודשים מובטל (אם לא מחשיבים את ה-4 חודשים שבהם סיימתי את התואר ולא עבדתי מבחירה)

danistar

New member
שנה שלמה

אחרי כמה שנות עבודה טובות בחברה ציבורית גדולה הוחלט לקצץ בכמויות וככה סתם בלי התראה זרקו 40 עובדי חוץ . מצאתי את עצמי בחוץ למרות היכולת והניסיון , כי באותה חברה מה שקובע עד היום זה המעמד שלך ( אם אתה עובד קבוע , חוזה או חיצוני ). ככה התגלגלתי שנה שלמה בין לשכת האבטלה לכמה ראיונות ( לא הרבה ) - שנת 2001 הידועה לשמצה בתחום , ורגע לפני שכבר התחלתי לחשוב על הסבה מחוסר ברירה ( כמעט שנה מלאה ) מצאתי עבודה בחברה ממשלתית אחרת ( היום היא חברה בע"מ ) , לצערי אומנם גם כאן התקבלתי כעובד חיצוני ( זה השוק היום ) , אבל לפחות כאן היחס שונה לחלוטין מהחברה הקודמת . אבל שוב .. אחרי שאתה עובר חוויה אחת אתה לא שוכח . בזמן המובטלות עברתי על חשבוני ( רק אחר כך הסתבר לי שמשרד העבודה מימן את הקורס לחלק מהמשתתפים ) קורס פיתוח בסביבת דוט נט ו C# . כל כך עצבן לגלות איזה אנשים מקבלים את המימון בזמן שאתה אפילו לא מודע לכך שזה אפשרי בתנאים מסוימים , אף אחד במשרד העבודה בכלל לא ידע אותי בזה למרות שביקרתי שם כל שבוע ... ואם אתה מעוניין לקרוא משהו מחוויותי באותה תקופה , אתה מוזמן לאתר מובטל נקודה קום יש שם מאמר שכתבתי באותה התקופה ..

למעלה