212girl

New member
../images/Emo150.gif../images/Emo20.gif../images/Emo29.gif

סקרון קטן
שם: תאריך לידה: אייקונים מאומצים: אזור(מאיפה את?): תמונה(ואם אין אז תיאור): פורומים שאני נמצאת בהם: עוד:

../images/Emo62.gifאני../images/Emo9.gif../images/Emo62.gif

שם: שי
תאריך לידה: 16.11.87
אייקונים מאומצים:
אזור(מאיפה את?): צפון
תמונה(ואם אין אז תיאור):
פורומים שאני נמצאת בהם: -הארי פוטר הסרט ועוד -דוליז -רוכבים צעירים -ניסויים
-סוסים -ג'וני דפ
עוד:
? טום פלטון וג'וני דפ תעשו לי ילדים!!!

WiNo FoReVeR

New member
אנייייייייי

שם: עדן תאריך לידה: 22.1.1988 אין אייקון מאומץ אזור: ב"ש תאור: שיער שחור עינים חומות... פורומים: רעיונות משוגעים ג'וני דפ אוף טופיק ג'וד לאו וג'וני דפ רולזזזזזזז

wicked witch

New member
משעמם לי....

שם: דניאל תאריך לידה:27.4.88 אין לי אייקון מאומץ אני מקיסריה תיאור שלי? הממממ... יש לי עיניים, אוזניים ואפילו פה! סתם, אני לא יודעת לתאר את עצמי.... פורומים: *ג'וני דפ *מכושפות *הכי גאים שיש *אורלנדו בלום *סרטים (רק קוראת בד"כ) *צמחונות וטבעונות (שוה רק קוראת בד"כ) thats all folks

../images/Emo26.gif

שם: דנה תאריך לידה: 6.3.88 אייקונים מאומצים: בהתחלה היתה ה|בזזז| אחר כך באה ה
וכשנמאס לי ממנה בא ה|בלוןכ|. הוא נעלם ועכשיו אני בלי שום אייקון. איזור: הרצליה תמונה{ואם אין אז תיאור}: נחסוך מכן את התמונה.. תיאור?
פורומים שאני נמצאת בהם: אנגלית, ג'וני דפ, טולקין ושר הטבעות, לינקין פארק וסרטים{רק קוראת}. עוד: אתמול ראיתי שוב את השער התשיעי. הוא הרבה יותר יפה בפעם השניה

212girl

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo29.gif

שם: צליל תאריך לידה: 14.8 אייקונים מאומצים:
אזור(מאיפה את?): דרומית
תמונה(ואם אין אז תיאור):החולצה שחורה, המכנסיים בצבע אדום, האיכות גרועה
פורומים שאני נמצאת בהם: ה"פ הסרט ועוד, דוליז, ג'וני דפ ויש עוד הרבה שאני קוראת בהם...תלוי מה אני צריכה באותו רגע. עוד: יבש פה.

Vivi Sparrow

New member
תשובות לסקרון הקטן

שם: אביה
תאריך לידה: 27.03.1991
אייקונים מאומצים: אין לי אבל אני אוהבת את האייקונים:
אזור(מאיפה את?): ראש העין
תמונה(ואם אין אז תיאור): שער חום, עיניים חומות, גבוהה... מה זה, Jdate ????
פורומים שאני נמצאת בהם: ג'וני דפ , תלונות וקיטורים (בעיקר קוראת), אבק כוכבים, סרטים
עוד: ג'וני דפ רולזזזזזז!!!!

emma radcliffe

New member
../images/Emo72.gifאני ../images/Emo9.gif

שם:אמה .א. רדקליף תאריך לידה: 16.11.1987 אייקונים מאומצים:
אזור(מאיפה את?):הרצליה תמונה(ואם אין אז תיאור):אין לי כח
כנסו לפורום הארי פוטר הסרט אם אתם רוצים לראות... פורומים שאני נמצאת בהם:הארי פוטר הסרט ועוד עוד:דניאל שאווה ומושלם
!! ג'וני כוסון!

lovecrime

New member
../images/Emo41.gifשלי../images/Emo41.gif

שם:נטלי תאריך לידה:11.8.86 אייקונים מאומצים:
אזור(מאיפה את?):רעננה תמונה(ואם אין אז תיאור): פורומים שאני נמצאת בהם:גוני שואה דור שני לימודים ועוד... אלן ריקמן עוד

moran14h

New member
../images/Emo9.gifצ'ילי../images/Emo9.gif

שם:מורן תאריך לידה:אממ 31.7 אייקונים מאומצים:
אזור(מאיפה את?):רחובות תמונה(ואם אין אז תיאור):אין תמונה..אממ גבוהה ,לא שמנה,שער שטני ..אממ.. אוך אין לי כח.. פורומים שאני נמצאת בהם:ג'סטין טימברלייק,ג'וני דפ,אורלנדו בלום,זיהוי שירים(בערך..),רוזוול(לפעמים)..אממ נראה לי זהו.. עוד:עוד מה?

../images/Emo23.gif../images/Emo186.gif*נגררת חברתית*../images/Emo4.gif

חולות נפש! מה אתן משתלטות לבנות על הפורום?! שם-סיון תאריך לידה- 22 ליוני 1989 אייקונים מאומצים-
,
איזור-צפון תמונה-
פורומים- כרגע הצטרפתי לפה, לפני שתי דקות הצטרפתי לאורלנדו, ה"פ הסרט ועוד, מדי פעם ביקור בניסויים, דוליז ותפוז מחפשים בשבילך. עוד- זיינת שכל וחולת סקס.

למעלה