התפקדות פורים!

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo151.gif התפקדות פורים!

האמת שחשבתי לארגן מפגש פורום, אבל מפגש של שלושה אנשים לא נשמע מלהיב. אז מי כאן?
שם:
התחפשתי: כן/לא
אם כן, אז ל:
שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה:
מסר אחרון לאומה:

avitalonet

New member
.......

שם: אביטל גיל: 14 .. אני לא יודעת בני כמה פה אנשים אבל אני לא קטנה!
מיקום: אזור השרון.. התחפשתי: כן!!!! אם כן, אז ל: הודית.. זה נישמע מעפן אבל אבא שלי הביא לי בגדים אורגינלים מהודו! שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה: מה סתומרת?? א.. אני אוהבת את make you mine.. אבל את בטח כבר מכירה אותו.. מסר אחרון לאומה: הכל לטובה בסופו של דבר!

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo26.gif

שם: שרון גיל: 16.5 מיקום: הרצליה התחפשתי: לא שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה: אני לא אמליץ לעצמי על שיר, אבל אני אחשוב על שיר שאני רוצה להמליץ עליו לכולם ואחזור אליכם. מסר אחרון לאומה: זה הפורים הכי לא פורימי שהיה לי בחיי

d o g b e r t

New member
../images/Emo154.gif../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

שם: נועם גיל: 22 מיקום: אזור המרכז התחפשתי: בטח, החברה מקבלת מאוד יפה אנשים בשנות העשרים שמתחפשים...
אם כן, אז ל: לא התחפשתי! (אבל לקחתי חופש מהעבודה) שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה: תנסי come away with me של נורה ג'ונס מסר אחרון לאומה: חג שמח לכולם, ויום הולדת שמח לשרון קור

d o g b e r t

New member
איציק? נו טוב

חששתי שתביאי לי משהו בסיגנון ג'בדייה או מלכישוע...

RVD18

New member
../images/Emo26.gif

שם: אסף גיל: 20.5 מיקום: נתניה התחפשתי: לא שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה: Alter Bridge - Metalingus מסר אחרון לאומה:

p i n g o

New member
../images/Emo26.gif

שם: דניאל גיל: 19 וחצי מיקום: חולון, ישראל התחפשתי: לא אם כן, אז ל: שיר שאני רוצה להמליץ עליו לשרון, כי היא מעוניינת להרחיב את הפלייליסט שלה: Depeche Mode - Enjoy the Silence - אבל את בטח כבר מכירה...
מסר אחרון לאומה: אין

למעלה