זה או זה!

../images/Emo151.gif זה או זה! ../images/Emo151.gif

טוב, בגלל שיבש פה ומת פה ומשעמם פה ושומם פה. ונמאס שיום אחד יש מלא הודעות ושבוע שלם אח"כ אף אחד לא כותב מילה. החלטנו (אני ודורון החמודה) להחזיר לפה פינה ישנה שבזמנו פתחה עדיש! הפינה נקראת זה או זה והחוקים: פעם בX זמן, אני (או כל אחד אחר, תרגישו חופשי) פותחת שרשור ונותנת בו שמות של שני שירים של יוני, אתם בוחרים את אחד מהשירים ועונים על השאלות שאחריו. תהנו! השירים הפעם הם:
שיר אחר
או
נוף אחר
והשאלות:
למה דווקא השיר הזה?
האם השיר מסמל משהו עבורך?
אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו?
מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו?
מה את חושבת על השיר עכשיו?
משהו להוסיף?

shoham95

New member
שיר אחר ../images/Emo85.gif

למה דווקא השיר הזה? האמת, אף פעם לא ממש אהבתי את "נוף אחר"
הוא נחמד, ולא יותר. ו"שיר אחר" יפה ומרגיע. האם השיר מסמל משהו עבורך? לא. אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? לא הייתי משנה. מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? שהוא יפה ומרגיע. מה את חושבת על השיר עכשיו? שהוא יפה ומרגיע. משהו להוסיף? זה שיר יפה ומרגיע!

gafnona

New member
שיר אחר

למה דווקא השיר הזה? כי אני פחות אוהבת את הלחן של נוף אחר ופחות מתחברת למילים שלו.
האם השיר מסמל משהו עבורך? אנשים שמאוהבים אחד בשנייה ולא יודעים שגם השני מרגיש אותו הדבר...
אם היית יכול/ה לשנות את השם, אך היית קורא/ת לו? "ספק"/"חשש"
מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? אווו איזה חמודים
מה את חושבת על השיר עכשיו? קצת יותר מדי חמוד ולא מציאותי לדעתי.
משהו להוסיף? יש לו קליפ ממש מגניב, אבל למען האמת זה (וגם נוף אחר) מהשירים הפחות האהובים עלי.

דורון 345

New member
שקד ../images/Emo24.gif

נוף אחר
למה דווקא השיר הזה? כי אני ממש אוהבת אותו! לפי דעתי הוא הרבה יותר טוב משיר אחר, יש בו אווירה קסומה כזאת, ושיר אחר קיטשי מדי לטעמי האם השיר מסמל משהו עבורך? לא בדיוק. אני שומעת אותו בעיקר כשאני רוצה להירגע. כשאני לא מצליחה להירדם למשל, אני שמה אותו על ממש ממש חלש, וזה נפלא
אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? קשה לי לחשוב על משהו טוב יותר, השם ממש מתאים לדעתי מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? אני חושבת שזה היה איפשהו בתקופת כוכב נולד 5? כל כך מזמן שאני ממש לא זוכרת
אבל לפי דעתי אהבתי אותו מההתחלה
מה את חושבת על השיר עכשיו? שהוא בין האהובים עלי
משהו להוסיף? כבר ארבעה ימים אני גרה לבד בבית עם חבר (חבר-חבר) שלי
נפלא כאן!
(ואני מתחילה לאהוב יותר ויותר את מרסדס בנד
)

עומר XD

New member
דורון!!! ../images/Emo111.gif../images/Emo224.gif../images/Emo225.gif

אני לא רוצה להיות סבא, אנא ממך!!

שניכם!!!! ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

איך זה נשמע. "אני כבר ארבעה ימים גרה עם חבר-חבר שלי!" תשכרו חדש בדרום תל אביב ותחיו כמו גדולים!

דורון 345

New member
איכ, תל אביב ../images/Emo6.gif

בבית יותר טוב
חבל רק שצריך לקום בסופו של דבר כי... מסכנה שאנטי, מאתמול בלילה לא יצאנו איתה! והיי, עברו כבר איזה... 12 שעות!
במקום להמשיך להיות במיטה עד 3...

שיר אחר../images/Emo131.gif

למה דווקא השיר הזה? האמת היא שאני לא כל כך אוהבת את נוף אחר.. זה היי ג'וד של הביטלס, כמה פעמים כבר אפשר לשמוע את השיר הזה? XD אז בחרתי בשיר אחר.. האם השיר מסמל משהו עבורך? לא ממש >< אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? התשובה המתבקשת היא "רק שיישאר", אבל אני אוהבת את השם הנוכחי :) מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? הוא חמוד, הוא קליט, הוא קיטשי.. אהבתי אותו P: מה את חושבת על השיר עכשיו? עדיין אוהבת, פשוט פחות משהו להוסיף? אני לא ממש מתה על שני השירים האלה..

רוב מוחץ לשיר אחר! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

האמת ששניהם שירים נורא אחרים, אז זה באמת קשה לבחור. אבל דווקא נוף אחר למען האמת, אני הרבה יותר אוהבת.
למה דווקא השיר הזה? בטח אנשים כתבו אותו, אבל הוא פשוט שיר מרגיע. בעיקר ה-"אה אה אההה" בהתחלה. זה ממש מקסים.
האם השיר מסמל משהו עבורך? האמת שגפן הוציאה לי את המילים מהפה, ובא לי לבכות כמה שזה נכון
(המילים מדברות בעצמן האמת).
אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? אני גרועה בשאלות האלו! כי כשמגדירים כבר שם לשיר, זה נורא *נורא* קשה לחשוב על שיר אחר, כי כבר פיתחתי איזשהו ערך ריגשי לשם שקבעו לו. טוב, לא יודעת להסביר
מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? שהליווי של אפשר גושקס-גורג'ס ממש מוסיף לשיר, ואם שומעים טוב טוב - אפשר לשמוע פעמונים כאלה שנותנים לזה תחושה ממש קסומה ואני תמיד מחכה לקטע הזה בשיר כדי לשמוע את הפעמונים!
מה את חושבת על השיר עכשיו? אני תמיד מתפללת בלב שיהיה את השיר הזה בהופעות, כדי שאני אוכל לשיר גם "לה לה לה"
משהו להוסיף? כיף שפתחתן את הפינה מחדש

gafnona

New member
...

איך הוצאתי לך את המילים מהפה אם לא בחרנו את אותו השיר?

טוב אז...

בהתחלה רציתי לבחור בשיר אחר, אבל פתאום נוף אחר נראה לי יותר יפה. לא יודעת, זה משתנה. שני השירים האלה די מקבילים בעייני. למה דווקא השיר הזה? כי יש בו משהו נוגע ללב האם השיר מסמל משהו עבורך? בהתחלה זה סוג של "אני רק רוצה שיהיה לך טוב" וזה ממש מקסים ורומנטי בעייני, ובהמשך בשורות "לילה אל תגידי לי "כבר מאוחר" (כבר מאוחר!) אל תגידי לי "אולי מחר" ונדחה את זה לעד זה לא כדאי לך את חייבת להבין אותי אם לא תסכימי להיות איתי אצטרך להיות לבד" הוא מתחיל לחשוב על עצמו, ואז זה קצת משנה את השיר, למי הוא רוצה לעשות טוב? לו או לה? למה היא לא רוצה להיות איתו? ובכלל, ממה היא צריכה לשכוח? מין מסתורין כזה... אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? לא יודעת
מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? לא זוכרת, בטח ממש התלהבתי ממנו... מה את חושבת על השיר עכשיו? קצת פחות אוהבת מקודם. אני אוהבת את הטקסט ואת השיר והלחן והכל, אבל כשמתחיל ה"לה-לה-לה" זה נהיה קצת חופר. נחמד, אבל חופר. משהו להוסיף? כנסו לכאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=989&MessageId=126183354 זוכרים?

למעלה