מי אני?

ימית 78

New member
אז ככה.. עדי המתוקה ../images/Emo140.gif

קודם כל אני רוצה לאחל לך המשך שבוע טוב וחמים....ועכשיו לתשובותיי... 1. תכונה...שאני צנועה....לא באמת לשאלתך..אולי שאני מאוד עקבית ונאמנה במה שאני עושה ועם מי שאני נמצאת עבודה למשל.....אני כבר באותה עבודה אוטוטו 6 שנים וגם אם לפעמים נמאס לי כ"כ מהעבודה אין סיכוי שאעזוב כי אני נאמנה לבוס שלי אז אני מעבירה וממשיכה, או לבין זוג (כשיש) הנאמנות שלי זה קודם כל..בואי נגיד שאני תוקעת יתד מהר מאוד ואני אוהבת את זה.. 2. את תצחקי בקשר לחפץ אבל יש לי חולצה של מאיר בנאי טי שירט לבנה שמאיר מודפס בשחור לבן....כבר המון המון שנים לא זוכרת ממתי אפילו והיא איתי כל עונה וכל שנה מונחת יפה בארון. 3. אין לי האמת משהו מיוחד כזה..... 4. הפחד הכי גדול הזיקנה.. אני פשוט חושבת על ההורים שלי שתמיד יהיו בסדר ולא יקרה להם כלום... 5. להיות עו"ד במשרד שאני עובדת אהההה וכמובן, לבנות זוגיות מושלמת.. 6. רעיה ואמא למופת ואולי כמו שכבר כתבתי להיות גם בין היתר עו"ד מצליחה 7. לא אדליק אש בשבת...ואני לא דתיה .. 8. הזכרון הכי טוב זה הבית של סבתא וסבא שלי מטבריה אהבתי מאוד להיות שם ועד עכשיו זה בחלומותיי.... 9. דברים שגורמים לחייך..שיר של מאיר ששמים ברדיו, שינה טובה ומחמאות מאדם קרוב שאני אוהבת.. 10. ואת כבר בטח קיבלת את תשובה 7 ככה בין השורות אבל לדעתי בכל אופן ברור ובדוק שיש!! וברוך השם שכך..... 11. אני מסתכלת רק בלילה וכמובן לא לבד.....או שאני רוצה משהו אני מסתכלת למעלה תופסת כוכב ומבקשת... היה לי כיף לענות כי השאלות עצמן היו מעניינות אפילו אותי..

ימית 78

New member
../images/Emo10.gif

עומר, דווקא אתה לא שואל אולי שאלות אני עוד עלולה להעלב.....

0mroosh

New member
../images/Emo24.gif

ובכן, לשלי: מה את אוהבת לשתות בבוקר? כמה זמן את מבלה בין כותלי הפורום? סרט אהוב: כמה את אוהבת אותי מ1-10? גבינת עיזים או חריימה? במה את עוסקת?
, יום נפלא.

ימית 78

New member
אז ככה.... ../images/Emo13.gif../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

בבוקר אני אוהבת לשתות שוקו או מיץ תפוזים..... אני עכשיו די הרבה בבית כי אני אחרי ניתוח אז יוצא לי די ברבה ומקווה ששבוע הבא אחזור לעבודה אז בערך משעה 20.30 בערב כי אני עובדת שעות ערב.. סרט אהוב ואוו.. יש לי המון אני חובבת סרטים אבל אם אנקוט באחד אז: "אושן11" בין מיליוני סרטים שאני אוהבת ... בקשר לכמה אני אוהבת.. זה תלוי כמה אתה אוהב...
בקשר לשאלתך ה 5 : קיבלתי חולשה רק מהמחשבה שהם במשפט אחד.... אני עובדת במשרד עו"ד מטפלת בתיקים ומנסה להכנס יותר לתחום המשפטים..... ולסיום סיומת... שהיה לך יום מקסים ורק טובבבבבבב ימית

darling2

New member
ימית../images/Emo9.gif

מה נשמע?
מה את חושבת על "הערצה" לבן-אדם?
שירים בעברית או בלועזית?
פנטזיות כן או לא?
ביסלי או במבה?
ספרד או פלרמו?
איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?
מה היית רוצה ליומולדת?
וניל או שוקולד?
תיאטרון או קולנוע?
מה החלום שלך? זהו. נהנת? יופי!

ימית 78

New member
אז ככה...."דרלינג".....

הכל מעולה......
אני עדיין חושבת....
גם וגם כמובן אבל אם לבחור אז עברית....טוב כי מאיר זה ברור...
תמיד...
ביחד זה שילוב מנצח וטעיםםםם
לא משנה העיקר חו"ל.....
תקופה מרגשת.....שנה שעברה ביום הולדת שלי בדיוק הופעה של מאיר עם חבר חדש זה היה השיא.....(בינתיים)....
הייתי רוצה שבדיוק בתאריך של היום הולדת תהיה למאיר הופעה בסביבתי ודרך אגב זה קרה בדיוק לפני שנה כמו שרשמתי ..וזה היה קסום....אז הייתי רוצה שיקרה בשנית......
וניל
שאלה קשה מאוד אבל אם אני חייבת לבחור אז קולנוע
שאלה ענקית בשבילי אבל....בגדול.. שכל דבר שארצה יקרה ובקלות יאללה ביי היה כיף....

darling2

New member
../images/Emo140.gif

קוראים לי דר... לא אוהבת שקוראים לי לפי הכינוי..

ימית 78

New member
טוב...דרלינג בקשר ל"הערצה"...|מאוהב

האמת קצת קשה לי עם הנושא אבל אם כבר לענות אני יענה לך ברצינות... אני מעריצה...את מאיר את יודעת מה...ליתר דיוק אוהבת...מסוף כיתה ח'(ואני היום בת 27) בערך מתי ש "וביניהם" יצא ואת יודעת מה? זה היה קשה.......ירדתי בלימודים דיברתי עם הפוסטרים של מאיר שהיו תלויים על הקיר ו..מקיר לקיר...! אחרי ההופעות הייתי בוכה שמאיר הולך.. לא לקחתי בתור ילדה את הערצה בפורפורציה...כל מי שהיה מקלל או אומר מילה על מאיר הייתי מרביצה לו....בבי"ס הכוונה... עד....שגדלתי התבגרתי ו...עכשיו אני יכולה להגיד שאני נהנת מהערצה אליו כי הכל בפורפורציה כמובן אני כבר לא ילדה ונהנת מאוד עכשיו מאשר בשנות נעוריי...אני הולכת עם אהובי להופעה של מאיר אז כל הפרספקטיבה השתנתה..אני לא אומרת שאני לא נמסה ממאיר בהופעה ובא לי לקחת אותו בשתי ידי כן?......
אבל להנות מזה ולא להרגיש שזה גדול עליי..... אז אם כבר להעריץ אז בכיף בטעם והכי חשוב בפורפורציה... אבל את יודעת מה כיף ...שכשאני פוגשת אנשים מהיסודי שלי הם לא יזכרו איך קוראים לי אבל הם יזכרו את הערצה למאיר בנאי וזה עושה לי טוב...ושהם שומעים שעדיין.. הם בכלל מתמוגגים טוב, לזמר איכותי אני גם צריכה להשאר מעריצה איכותית ונאמנה...
נראה לי שאני לוקחת את השאלות ברצינות מידי כי ממש נכנסתי לנשמה וחשפתי אותה אבל ככה אני רצינית מאז ומתמיד...אז בכיף....

יאא.. נראה לי שזה הדבר היחיד

שזוכרים אצלי..
אנשים יכולים להתקשר אלי ב-6 בבוקר סתם כי "שמעתי עכשיו שיר של מאיר ברדיו והיה לי דחף להתקשר להגיד לך בוקר טוב.." כל מני דברים הזויים וכיפיים שכאלה
[אגב, זה המקרה היחיד שאנשים מרשים לעצמם להעיר אותי כי רק כשזה קשור למאיר אני יכולה להיות נחמדה גם למי שמעיר אותי..] אם לומר את האמת [לא נראה לי שתאמינו לי אבל..
בשיא הרצינות
] אני לא מאמינה במושג "הערצה" ומעולם לא הגעתי למצב שהיו לי פוסטרים מקיר לקיר בחדר [אבל הם מקופלים יפה יפה בקלסר.
] וגם לא יצא לי להרביץ לאנשים אולי כי הם מראש פחדו להגיד מילה רעה..
אני מודה שיש לי נטייה [ומאז ומתמיד הייתה לי] לגונן עליו מאוד ולהעלב נורא כשעושים משהו שנראה לי לא במקום בקשר אליו [ע"ע הראיון שהיה איתו שעד היום חקוק בזכרוני והיה חוויה מזעזעת מבחינתי...
אני בטראומה ובגלל זה גם חוששת מאירוח אם לומר את האמת...
] מבחוץ ההתנהגות שלי נראית כמו הערצה [ואולי גם מבפנים כי הפגישה איתו גרמה לי לתגובות גופניות קשות של רעד ויובש בפה..
] אבל אני משערת שמאז ומתמיד הייתי יחסית בפרופורציות [מה לא
] אני עושה דברים קצת לא הגיוניים כמו לחלום על להקים לו פורום
ולפגוש אותו פנים אל פנים להגיד לו הכל ואז מגשימה
אבל.. לא מעבר לזה.. טוב, לא השתכנעתם נכון
אני אצלם את קירות חדרי.. אין לי פוסטרים
באמת
אוף איתכם

ח ל ו ן

New member
כפרע

איך את אוהבת את הקפה שלך?פרטי נמקי והסבירי איזה אלבום לדעתך הכי טוב EVER (לא רק של מאיר)? ואיזה של מאיר? חורף או קיץ? מנגנת על משהו? איזה מאכלים את הכי אוהבת?

ימית 78

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי מהשלומך? אני זוכרת שקיבלת אותי ממש יפה שהצטרפתי
...טוב אז לתשובותיי... טוב, האמת אני לא אוהבת כ"כ קפה רק שוקו..נו בחיי.... מירי מסיקה (לשם) הראשון והאחרון (בינתיים) של מאיר אוי שאלה קשה מזה קשה...ממש כואבת אפילו. אבל אם אני חייבת אז "לב סדוק" נראה לי ....אהה וגם את...וכמובן את...נו באמת זה קשה מידי
.. סתיו.... כן, בסירים...סתם.....רק את אהבה קצרה באורגן... אני הכי אוהבת....איטלקי, וכמובן את כל המאכלים (עירקיים) של אמא שלי... אוי היה לי מזה כיף....במיוחד שכשאני עונה לך אני שומעת את מאיר בטלויזיה בשיר"רואים רחוק רואים שקוף" שיר פתיחה של הסדרה "מעורב ירושלמי" אז עניתי בתענוג רב....ביי ימית

למעלה