מי אני?

0mroosh

New member
../images/Emo151.gifמי אני?../images/Emo151.gif

הפינה החדשה והשופעת סקס אפיל שלי יוצאת לדרך.
טולולי
ובכן, מה זו הפינה, מה עושים, ובכלל, מה הביא לחורבן בית המקדש הראשון? בפינה זו יתראיין מדי שבוע חבר פורום, שיענה על שאלות שאר חברי הפורום [אתם רשאים לשאול כל דבר שליבכם חפץ בו, החל בכמה אצבעות יש לך ברגליים ומה היית עושה עם בננה, אגוז מוסקט וחריימה
]. אפתח את הפינה כל יום שלישי, על המרואיין השבועי לשלוח לי מסר, עם מי שהוא בוחר לראיון השבועי הבא, כלומר, השבוע אבחר מרואיין, אך המרואיין יצטרך לבחור את המרואיין הבא, וחוזר חלילה. המרואיינת השבועית- ימית, הלא היא ימית 78.
תתפרעו!

TEENAGER1

New member
טולולי ../images/Emo6.gif

עומר, אתה איש משעשע
ולענייננו- - מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי? - איזה דיסק טוב קנית בזמן האחרון? - איזה מוזיקה את שומעת חוץ ממאיר? - האם את יודעת מיהי לולי? (
)

מיכל. ../images/Emo46.gif

אני אחסום אותך
תניחי לילדה
ימית- את מתבקשת לא לענות על השאלה האחרונה.. מיכל פשוט משתעשעת בלעצבן אותי ולהפר את פרטיותה של ילדה קטנה ומקסימה
בכל אופן, מיכלי אני מתה עלייך אבל זה באמת כבר ממש לא משעשע..

TEENAGER1

New member
עדידי ../images/Emo10.gif

אל תקחי קשה
אני לא משתעשעת בלעצבן אותך!
חס וחסה וכרובית!
זה פשוט מצחיק מה

כמו שאמרתי גם באישי,

אומר לך גם כאן שאולי כולם יבינו למה זה כ"כ מפריע לי ומעצבן אותי ובזה נסיים את הדיון הזה: מדובר בילדה מקסימה [או לפחות נראית] שאנחנו לוקחים לה את הפרטיות עם הסיפור הזה. היא ילדה קטנה ואני בטוחה שלא יהיה לה נעים לדעת שפורומים שלמים מפתחים עליה דיונים כשכל מה שהיא עשתה זה להצטלם עם דוד שלה [ככל הנראה]/ לא לרצות לרדת לו מהידיים כדי שיצטלם עם מעריציו.. זה לגיטימי ואני אומר שוב: אם אביתר היה דוד שלי גם אני לא הייתי יורדת לו מהידיים
בטח שלא כשיש מצלמה באזור..
אז די עם זה. היא לא עשתה שום דבר כדי שיפתחו עליה דיונים באינטרנט. בטח שלא מהסוג של אלו שנפתחו...
וואו איזה קטע
בדיוק עכשיו נגמר הדיון..

TEENAGER1

New member
אני עדיין חושבת שאת לוקחת קשה מידי.

אבל בשבילך, אני אשתדל להפסיק

0mroosh

New member
עדי, אוהבים אותך.

אני חושב שאנחנו לא חוצים את הגבול הדק שבין הומור לאובססיה או רצון לפגוע [בעצם..לגבי האובססיה, אני לא כ"כ בטוח
]. השתעשעות נטו. אל דאגה, אוהבים את לולי,
.

ימית 78

New member
אז ככה.... ../images/Emo140.gif

היי מה שלומך....? מקווה שהכל פיקס.....טוב אז נעים מאוד מאוד קודם כל ועכשיו לתשובותיי....
הדיסק האחרון שקניתי של מירי מסיקה...והוא מעולה...... מוזיקה טובה בשבילי חוץ ממאיר.....זה...פבלו רוזנברג, עברי לידר, מירי מסיקה כמובן....גם את השירים החדשים של שירי מימון דווקא אהבתי...את דנה ברגר כמובן, ריטה... שיהיה המשך שבוע נעים וחמים ביי ימית

TEENAGER1

New member
ריטה? ../images/Emo99.gif

אוי, נראה לי שאנחנו הולכת להסתדר ביחד

ימית 78

New member
בוודאי גם ריטה....

אז באמת את יודעת מה זאת מוזיקה איכותית......כן היא גדולה אההה

TEENAGER1

New member
תמונה זוועתית ../images/Emo3.gif

אבל כן, אפשר לומר ששיחקתי אותה.
היא גם התקשרה אליי אחר כך
טוב, אני אפסיק להשוויץ

AnGeLiNa JoNsOn

New member
ימית../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

בת כמה את? את אוהבת לקרוא ספרים? מה הספר הכי טוב שקראת? מה הסרט הכי טוב שראית? אני עם מיכל- אילו זמרים את שומעת בנוסף למאיר? ותודי- נכון שג'וני דפ הוא ההסבר במילון למונח "שלמות"?
תמר.

ימית 78

New member
ימית עונה לכם בכיףףףף ../images/Emo140.gif

היי תמר....מקווה שיהיה לנו כיף כאן...טוב אז נעים מאוד..... אני בת 27, אני לא מרבה לקרוא ספרים האמת אני יותר בקטע של סרטים.. קראתי את הספר"מרס תורכי" ולדעתי הוא מעולה..... סרט.....יש כ"כ הרבה סרטים שאני אוהבת בואי נגיד שה"חוף" עם לאונרדו דיקפריו אהבתי מאוד בין עוד מיליון סרטים שאני אוהבת.... אז ככה מאיר בנאי כמובן אני כבר 13 שנה איתו בהופעות בחלומות ו....כל מה שקשור למאיר אני שם...עוד זמרים עברי לידר,דויד ברוזה, פבלו רוזנברג... ו..בקשר למר דפ הוא באמת מושלם בואי נגיד..ממש הטעם שלי...אז יש לך טעם טוב אני רואה גם במוזיקה וגם בקולנוע...

שואלת.. ../images/Emo9.gif

וימיתי, את אמורה לענות לכל אחד בנפרד..
לא נורא..
בכל אופן: 1.תכונה שאת אוהבת בעצמך: 2.יש לך חפץ שלעולם לא תזרקי? מה הוא? 3.יש לך חפץ כלשהו שנתת לו שם? מה הוא? 4.מה הפחד הכי גדול שלך? 5.מה השאיפה הכי גדולה שלך בחיים? 6.מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? [שונאת את השאלה הזו..
] 7.מה בחיים לא תעשי? [לא במובן של קריירה, בכלל...] 8.מה הזיכרון הכי טוב שלך מהילדות? 9.מה הם הדברים הקטנים שגורמים לך לחייך? 10.אלוהים- יש או אין? 11.את מסתכלת הרבה על השמיים? [מה
זה כיף
] זהו.. בינתיים..

למעלה