הצעה לבילוי שישי - שינוי כיוון!

תבלו לכם/tapuzforum/images/emo140.gif

פעם הבאה אני באה... כמובן שעם דנה... עכשיו הבנות נרדמו ואני יושבת לי בג`קוזי מלא קצף ונרגעת עם הנוף של ים המלח... אבל מתחילה להשתעמם...

DANAQ32

New member
דנה נמה...

אני חולה כבר שבוע וזה לא עושה סימנים של לעבור... בטוחה שתהנו, המנד'יס זה מקום נפלא לבלות בו בעונה הזאת. נועה תודה מתוקה על הפון... בפעם הבאה אני כמובן באה! עם לביאונת המ-א-ממת שלי. ומקווה שגם GAL תבוא. תבלו, תהנו, ונתראה...

תרגישי טוב! בזכותך הגענו לשם ../images/Emo140.gif

תודה על ההמלצה - היה 10 יאלה מחכים לך לסיבוב הבא בריאות!

rrredshay

New member
תרגישי טוב..

אניי מקווה שזה לא בגלל שלקחת ללב את המצב של הקבוצה שלנו בימים אלה....
המלצת על אחלה מקום

שרשירית

New member
זה שאת חולה זה לאומר שמותר לך לבריז ../images/Emo8.gif

תרגישי טוב מתוקה, להתראות בקרוב

דקר28

New member
לעזאזל.. לא יכולה להגיע.. האוטו שלי מאושפז

אני מהטיפוסים האלה ש.. אופס נגמרו המים בווישרים? לא נורא נחליף אוטו.. או איך שהמוסכניק הגדיר את זה "חוץ מלתדלק אותו עשית איתו משהו בשנתיים האחרונות?" צריכה החזקת אצבעות [או ששיט זה בפורום אחר] לפונטו... שמשון פונטו.. ששוכב לו כרגע לטיפול במוסך כחול לבן בפתח תקווה.. אנא אלוהי כל האגזוזים.. שיחזור אלי כמו חדש ביום ראשון [מה כמו חדש?? חדש!!! כולה שנתיים על הכביש!] כמה גרוע יכול להיות לרכב..שהגעתי לתחנת דלק והמתדלק הציע בדיקת שמן ומים ואז גילה שאני נוסעת בלי שמן ואין מים וגם יש משהו שחור על הקרבורמשהו? ואז אמר שהוא לא משחרר אותי עד שאני לא הולכת למוסך.. [אמל'א] טוב סליחה על ההשתפכות בקיצור לא מגיעה היום וזהו. אוף א ו ף ף ף

היה פצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצה!!!../images/Emo59.gif

נעה, אירגון אליפות, מקום מקסים וכייפי, איזה כיף שאפשר גם לשבת ולקשקש וגם לרקוד וגם לא להסריח מסיגריות! היה פשוט אחלה!

../images/Emo9.gifתודה!באמת היה מעולה-נהניתי כלכך-והקרדיט-

כמו שאמרתי-גם לדנה! שהמליצה. היה מעולה להיות יחד-לרקוד-לקשקש והרבה צחוקים! כן ירבו. היה כיף לראות כל אחד ואחת שהגיעו!

למעלה