ראש בראש

טופ10

New member
../images/Emo152.gifראש בראש../images/Emo152.gif

1-רן דנקר או מייקל לואיס 2- נינט טייב או מיה דגן 3- האלופה או השיר שלנו 4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז 5- בית הבובות או היהודים 6- שירי מימון או מירי מסיקה 7- הראל מויאל או הראל סקעת אז מי לוקח
שרשרו את העדפות שלכם

perrinat

New member
../images/Emo178.gif

הראל מויאל שוב מול הראל סקעת? (ושירי מול שירי?) כאילו לא עברו שנתיים מאז גמר כוכב נולד 2....

I N S T I N C T

New member
עונה..

1-רן דנקר או מייקל לואיס
מייקלואיס
2- נינט טייב או מיה דגן
מיה דגן
3- האלופה או השיר שלנו
האלופה
4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז
שנייהם בסדר.. 5- בית הבובות או היהודים
שניהם לא משהו.. 6- שירי מימון או מירי מסיקה
שירי מימון
7- הראל מויאל או הראל סקעת
סקעתתתתתתת
סקעת= מלך!!!!!!!

../images/Emo202.gif

1-רן דנקר 2- נינט טייב 3- השיר שלנו 4- הגיים בויז 5- היהודים 6- מירי מסיקה 7- הראל סקעת

אין עלייך..

מה את עושה פה? חחח.. בחירה מוצלחת... אם את כבר פה אז תצביעי לקרן פלס... בזמרת (10X)

1dana1

New member
שלי ../images/Emo180.gif ../images/Emo205.gif

1-רן דנקר או מייקל לואיס -רן דנקר 2- נינט טייב או מיה דגן -נינט =] 3- האלופה או השיר שלנו- השיר שלנו 4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז- בלאק אייד פיז 5- בית הבובות או היהודים - בית הבובות. 6- שירי מימון או מירי מסיקה - שירי מימון 7- הראל מויאל או הראל סקעת- הראל סקעת

תשובה :)

1-רן דנקר או מייקל לואיס : רן דנקר 2- נינט טייב או מיה דגן : נינט טייב 3- האלופה או השיר שלנו: האלופה 4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז: אף אחד לדעתי 5- בית הבובות או היהודים : בית הבובות 6- שירי מימון או מירי מסיקה : שירי מימון 7- הראל מויאל או הראל סקעת : ה=ר=א=ל ס=ק=ע=ת

../images/Emo9.gif

1-רן דנקר 2- מיה דגן 3- האלופה 4- בלאק אייד פיז 5- בית הבובות 6- שירי מימון 7- הראל סקעת

נופר 247

New member
אני

1. רן דנקר 2. נינט טייב 3. האלופה 4. בלאק אייד פיז 5. בית הבובות 6. מירי מסיקה 7. הראל סקעת(ברור!!)

תשובות :)

1-רן דנקר או מייקל לואיס? רן דנקר! 2- נינט טייב או מיה דגן? ממממ שאלה קשה, לא יודעת =/ 3- האלופה או השיר שלנו? השיר שלנוווווו! 4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז? בלאק הייד פיז! 5- בית הבובות או היהודים? אממ לא יודעת נראה לי היהודים. 6- שירי מימון או מירי מסיקה? מירי מסיקה! 7- הראל מויאל או הראל סקעת? הראל סקעתתתת!

Skaat13

New member
הצבעה :)

1-רן דנקר 2- נינט טייב 3- השיר שלנו 4- בלאק אייד פיז 5- בית הבובות 6- שירי מימון 7- הראל סקעת

סקעתיתת

New member
ההצבעה שלייייי :]

1-רן דנקר 2- נינט טייב 3- האלופה 4- הגיים בויז 5- בית הבובות 6- מירי מסיקה 7- הראל סקעת =]

ראש בראש!

1. רן דנקר. 2. מיה דגן. 3. השיר שלנו. 4. בלאק אייד פיז. 5. בית הבובות. 6. שירי מימון. 7. הראל סקעתתתת המל(א)ך!!!!!!

ליזי33

New member
העדפות שלי..

1-רן דנקר או מייקל לואיס: רן דנקר!!! 2- נינט טייב או מיה דגן : מיה דגן 3- האלופה או השיר שלנו: השיר שלנו 4- הגיים בויז או בלאק אייד פיז: אמ בלאק אייד פיז 5- בית הבובות או היהודים : בית הבובות 6- שירי מימון או מירי מסיקה : שירי מימון 7- הראל מויאל או הראל סקעת: הראל סקעת ברור :p

ליאת275

New member
שלי

1.רן דנקר 2.נינט טייב 3.השיר שלנו 4.אף אחד מהם 5.כנ"ל^ 6.שירי מימון 7.הראל סקעת

למעלה