אאוט טייק חדשים מתוך מגזין BRANDO

• פותח הנושא YBNS
  • פורסם בתאריך

YBNS

New member
../images/Emo154.gif אאוט טייק חדשים מתוך מגזין BRANDO

דפנה, ניר, מצטער על עוגמת הנפש שאני גורם לכם עכשיו..
ואגב, פורים שמח
!!

מה זה התמונות הזנותיות האלה?!?

מה עובר עליה לעזעזל??? יש לה גוף פצצה אבל למה לחשוף כ"כ הרבה sorry but it's too much.. אגב לא יודעת אם שמעתם אבל יש שמועות על בעיות בזוגיות שלה עם ריקרדו(טוב תמיד תהיתי איך זה שהם בכלל ביחד?!) ובכלל שמעתי שמתפתח רומן עם לוסיאנו קסטרו. טוב לגביי זה אני ממש חושבת שזאת המצאה אחת גדולה אבל איך אומרים הזמן יגיד.. בכל מקרה-תודה על שהעלת את התמונות (אם כי הם לא מהאהובות עליי במיוחד) וחג שמח לכל הפורום!!

דפנושית

New member
../images/Emo6.gif

בדיוק הרגע ראיתי את שאר התמונות... וחשבתי לעצמי, גאד דאמט. משהו כזה, בערך. אני מצטערת, אבל התמונות פשוט מזעזעות
אפילו מה שהיא לובשת (כשהיא לובשת) נוראי. ראינו יותר טוב מזה... ובאמת התמונה היחידה כמעט שחשבתי שהיא נחמדה, היא זו עם המראה
בכל אופן, תודה רבה
איזה כיף שאתה כל הזמן מעדכן
חג שמח

EliRaN76

New member
אני דווקא חושב שהתמונות האלה

התמונות הכי יפות שראיתי שלה...
טעם אישי כמובן לדעתי יש לך גוף+פנים פצצה אז אין צורך להסתיר

דפנושית

New member
זה לא בגלל הגוף ובטח שלא בגלל הפנים...

היא מדהימה, ותמונות פרובוקטיביות יכולות להראות טוב, אבל אלה ספציפית נוראיות. גם כאן - טעם אישי, אני מבינה אם אתם לא מסכימים איתי. התמונות פשוט נראות נורא נורא זולות, וסתמיות. אבל זו דעה של בחורה, אתם בטח מסתכלים על זה אחרת

EliRaN76

New member
אוי אוי לא יכלו למצוא לה

בן זוג לסרט שיראה קצת יותר מושך לעין ושיתאים לה ולרמה לאיך שהיא נראית אוי איזה מרגיז שמביאים אנשים "מוזרים" לשחק בתפקיד ראשי, ועוד עם מישהי שנראית ומשחקת כמו נטי היפה והמתוקה.
פשוט הזוי כל העניין הזה

YBNS

New member
../images/Emo45.gif100%

גם אני כל פעם חושב על זה ומתעצבן מחדש.

דפנושית

New member
הוא באמת ממש ממש מכוער...

(הוא נראה כמו הדוד של... לא כמו החבר של...) אבל אולי הוא שחקן טוב, לכו תדעו...

למעלה