סיוע ועזרה לחג פסח

נועית10

New member
נשמח לעזור לך שולחת לך מסר

כתוב לנו אם אתה מחפש אירוח לליל הסדר כולל שינה או משהו ממושך. תודה

seder2007

New member
מחפש לתארח

שלום, שמי יונתן, אני בן 27 ואני גר במרכז תל אביב. מחפש מקום לעשות בו את הסדר. אין לי אוטו כך שלצערי אני לא יכול להגיע רחוק. חג שמח! ניתן ליצור איתי קשר בדואל: [email protected]

נועית10

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifהודעה-למי שמחפש אירוח

חברים יש לי מספר משפחות ברחבי הארץ שמעוניינות לארח. כל מי שמעוניין להתארח בבקשה שלחו לי מסר עם טלפון. מכיוון שהחג מחר אנא אל תשאירו אימל אלא שלחו לי מסר עם טלפון שלכם. במידה ואתם לא יודעים לשלוח מסר שלחו לי לאימל את הטלפון שלכם ומהיכן אתם. האימל שלנו : [email protected] תודה

tlinda

New member
אנחנו כאן ...ומחכים

הי, נועית זו לינדה מירושלים לצערי מי שביקשת שיגיע אלינו - נעלם אנחנו עדיין מוכנים לארח מצרפת שוב את הטלפון 0506331723 חג שמח

tlinda

New member
אנחנו מוכנים ....

הי, לינדה מירושלים מחכה לאורחים שתשבצי - כי המקוריים נעלמו 0506331723, היום עד 14:00 צריכה לדעת כמה באים חג שמח

נועית10

New member
../images/Emo41.gifאסיר משוחרר מחפש אירוח-כנסו../images/Emo41.gif

אסיר משוחרר בן 60 מחפש אירוח ליל הסדר כולל לאירוח יגיע צלם שיצלם את הסדר ע"מ לעשות תוכנית תעודית על האסיר. מי שירצה לארח אשמח לקשר אותו עם הבמאי. תודה

נועית10

New member
../images/Emo206.gif../images/Emo206.gifאישה מנתניה זקוקה לסיוע

מחפשת משפחה מנתניה שתסכים לסייע לחד הורית עם ילד קטן במזון, ביקור וקצת עידוד. מדובר באישה מקסימה שעברה תקופה די קשה ומגדלת בגפה את הילד הקטן שלה וכרגע מחוסרת דיור עד שימצא לה דיור קבע וסיוע מהרשויות. אשמח למי שיהיה מוכן לסייע להם במזון ומידי פעם לארח אותם לארוחה חמה אצלהם בבית או כל סוג של עזרה יתקבל בברכה. תודה

נועית10

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo155.gifחג פסח שמח לכולם../images/Emo161.gif

מאחלת לכולם חג פסח שמח. הרבה חיוכים ולבבות שמחים. לכבוד החג מקדישה לכם שיר: "פאזל/ איריס ארנסט נושיט יד אל יד ונתאחד כולנו ללב אחד. לא משנה אם אנחנו שונים, אם צבענו שונה אם שפתנו שונה אם אנחנו שונים במראה בתכונות, בהתנהגות ובהבנה. כולנו ביחד יד אל יד נרכיב פה פאזל יחיד ומיוחד פאזל של לב גדול במיוחד ובו אנחנו השונים נהיה לאחד."

ע ו מ ר 4

New member
חג אביב שמח../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif

עם תפילה קטנה בלב שישובו החטופים אל חיק המשפחה... ולך דובדבן יקרשולחת את פריחת הדובדבן...חג שמח.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifבואו להתארח מחר חגיגות מימונה../images/Emo41.gif

הרצליה עיריית הרצליה תקיים אירוע מימונה לכל המשפחה ביום ג', 10.4.07, בשעה 19:00 במוזיאון "בית ראשונים". הכניסה ללא תשלום עיריית הרצליה מזמינה את תושביה ואורחים מן החוץ לפסטיבל מימונה חגיגי לכל המשפחה ביום ג', 10.4.07,בשעה 19:00, במוזיאון "בית ראשונים", ברחוב הנדיב 8, כניסה ללא תשלום. האירוע יתקיים במעמד ראש עיריית הרצליה, יעל גרמן, וחברי מועצת העיר. האורחים במימונה יהנו מאירוח באוהל חגיגי, תלבושות בסגנון מרוקאי, יטעמו ממטעמי החג והיין ימזג כמים. במופע המרכזי באירוע יופיע הזמר חיים אוליאל ולהקתו (סולן להקת שפתיים), מגדולי הזמרים בז'אנר האנדלוסי בישראל ובעולם. כניסה ללא תשלום ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- נתניה חגיגת מימונה בנתניה יום שני, 9.4.07, שעה 21:00 מוצאי חג הפסח רחוב יהודה הנשיא 19,נתניה,אולם בית ישראל כיבוד ותפאורה מרוקאים מחיר כניסה לכל הערב: 30 ש"ח ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ירושלים-קניון הדר קניון הדר (ירושלים) מועד: 10/04/2007 - 09:30 תאור: חגיגת מימונה שאסור להחמיץ - אוהל מרוקאי ענק, תלבושות מסורתיות, מאכלים מרוקאים, פינת מתוקים - מופלטות וספינג', טקס חינה מרשים (13:00-16:30) ומוסיקת רקע אנדלוסית. כניסה חינם ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- כפר סבא ביום שני בתאריך ה-9.4.07, מוצאי חג הפסח, יארחו בבתיהם תושבי שכונת יוספטל ותושבי שכונת קפלן את חברי המועצה לחגיגות המימונה האורחים יתאספו יחד בשעות הערב ויפנו למשפחות המארחים על פי תכנית שנקבעה מראש. למחרת, ביום שלישי, יום המימונה, החל מהשעה 16:00 אחר הצהריים יתקיימו חגיגות המימונה באמפי קרית ספיר לתושבי העיר, במקום תוצב במה מרכזית ויופיעו אומנים שונים. בלובי של בית ספיר תתקיים תערוכת ציורים, תמונות, חפצי אומנות ויוקרן סרט באודיטוריום בהתאם למסורת החג. ברחבת בית ספיר יוקם אוהל אירוח מרוקאי, סדנאות תופים ודוכני יצירה. כניסה חופשית -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מודיעין תאריך: 09/04/2007 שעה: 21:00 ארוע ל: משפחה טלפון: 08-9264645 טלפון נוסף: 08-9264141 אתר אינטרנט: www.modiin.muni.il http://www.modiin.muni.il על הארוע במעמד ראש העיר משה ספקטור ורבני העיר. בתוכנית: אוהל ענק, תלבושות מסורתיות, מאכלי העדה המרוקאית, מופע להקת "האושר" ועוד. במתחם הקבלנים ליד העירייה. הכניסה חופשית הציבור מוזמן! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- תל אביב בית דני- טלפון 3-5328993 מזמינים אתכם להרקדה חגיגית ומופלטות 10.4.07 החל מהשעה 20:00 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ירושלים תנועת 'ביחד' המארגנת את חגיגות המימונה המרכזיות ברחבי הארץ החליטה להדגיש השנה את הפן התרבותי של החג שיתקיים, כאמור, במוצאי הפסח, ביום שני הבא. החגיגות יפתחו ברחבת בנייני האומה בירושלים באוהל מיוחד שהובא ממרוקו במעמד ראש העיר ירושלים, אורי לופולינסקי, הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב שלמה עמאר ויו"ר תנועת ביחד ד"ר שלמה הדני. את טקס הפתיחה תלווה התזמורת האנדלוסית כלת פרס ישראל. ביום המימונה יתקיים בשיתוף עם קרן אביחי יום עיון על התרבות יהודי המגרב, יום העיון יערך בבית אביחי בירושלים. במוצאי חג המימונה תתקיים הופעה של להקת צפון מערב בבית ג'ראר בכר בירושלים.

נועית10

New member
../images/Emo18.gifשימו לב../images/Emo70.gifהאירועים-היום,מחר

חלק מהאירועים יתקיימו היום וחלקם יתקיימו מחר.

למעלה