היום

ariane

New member
../images/Emo16.gifהיום../images/Emo16.gif

היום לפני שנתיים דר הקטן שלי הפסיק להלחם על חייו. זה היה ב- 23:30. בשלוש בלילה הלכתי להפרד ממנו. הוא נלחם שלושה ימים והפסיד. הילדון הקטן שלי שישאר לתמיד בליבי תינוק שלי השוקל 610 גר' הרים ידיים. אתמול אמא שלי הלכה לקבר שלו בהולנד. שמה כמה צדפות ואבנים על הקבר לזכרו. מאתמול אני בוכה על זה שאמא שלי צריכה לבקר את הנכד שלה בבית קברות ולא בבית שלי. עברו כבר שנתיים, רק שנתיים, ובינתיים אלה הצטרפה לדר אי-שם למעלה. אני כל כך מתגעגעת אליהם. הם היו כאלה יפים המלאכים שלי. אני כל כך פוחדת מהעתיד... פחד מוות.

נוריה

New member
../images/Emo7.gif

זה בכלל כ"כ עצוב שההורים שלנו צריכים לעבור את זה... אני כ"כ מצטערת לפעמים על הדאגה שאני מוסיפה להורים שלי. מאחלת לך אריאן, לשמח את משפחתך ואותך בקרוב ושהעתיד יהיה באמת טוב יותר עבור כולכם. מגיע לך!

Tנקר בל

New member
../images/Emo16.gif

אני לא חושבת שאפשר לנחם על מה שעברת. סבתות לא צריכות לבקר את נכדיהן בבית הקברות, ואמהות לא צריכות לזכור את ילדיהן ממרחק של שנים וארצות. הילדים צריכים להיות חיים יחד איתן. אני מקווה כל כך בשבילך שהעתיד אינו צופן לך פחד מוות אלא חיים. חיים מאושרים של כל הילדים שיוולדו לך בבריאות ובאושר.

ענתש

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif מקווה בשבילך שהעתיד צופן

רק דברים טובים.

tali00

New member
מצרפת את תנחומי

מאחלת לך עתיד טוב יותר ואני באמת באמת מאמינה ומיתפללת שהפעם הכל יהיה בסדר. את במחשבות שלי. טלי

לינדט

New member
אריאן יקרה

שולחת לך חיבוק ענק. אין לי מלים לנחמה. שתדעי רק טוב.

למעלה