שותפתי המקצועית נפטרה

../images/Emo16.gif שותפתי המקצועית נפטרה

בשבת האחרונה , בערב החג, נפטרה שותפתי המקצועית 'חגית משורר' שהייתה אומנית טקסטיל בחסד. זו הייתה התערוכה השמינית שלה, והראשונה במשותף. היא נפטרה ממחלת הסרטן בה לקתה לפני שלוש וחצי שנים. חגית עסקה רבות במעשה טלאים, ועיקר עבודתה מיחזור. אנשים היו מעבירים אליה כמויות של בדים, בגדים, מפות מפיות ושאריות שונות של דוגמיות ריפוד, טפטים, כפתורים, אבזמים, חוטי סריגה, ועוד ועוד. למעשה היה ברשותה חדר שלם שכל כולו מן המסד ועד הטפחות היה עטוף בבדים. היום אספתי דברים אחדים עבור עצמי אך אין לי אפשרות לקחת את הכל. באחד הימים הקרובים יערך בית פתוח בו יכולו העוסקים במלאכה להגיע ולאסוף מכל הבא ליד בתחום. בדמי ימיה חגית כתבה מחזמת ואף הלחינה את שיריו, ובקשה כי הוא יופק.ונושא המחזמר הוא הסרטן. מכירה של עבודות הטלאים שנותרו וכן כל תרומה עבור החומרים הרבים יאספו כדי לתמוך בהפקתו. מי שמעונין לקבל הודעה אישית למייל על אירוע חלוקת החומרים מוזמן לשלוח לי מייל עם הכותרת: 'הבית של חגית' [email protected] פניות במסרים לא תעננה לבד מכך, התערוכה שלי ושל חגית עומדת לתצוגה עד יום שני הקרוב כולל, וכולכם מוזמנים להנות ממנה באכסדרת תאטרון ירושלים. הכניסה חינם.

כרמלה2

New member
משתתפת בצערך

אני חושבת שראיתי פעם תערוכה שלה באולם המבוא של תיאטרון חולון.

נ אוה

New member
כל כך עצוב ../images/Emo7.gif האם יש עבודות שלה און ליין

הייתי רוצה מאד לראות, לצערי לא אוכל להגיע לירושלים לתערוכה

צר לי על אובדנך, הייתי בתערוכה והתרשמתי ממנה

מאוד. וכמו שהצעתי לך לפני החג מבלי לדעת אשמח לעזור בהעברת החומר לאינטרנט.

עדי שלחתי לך מייל קודם כול והכי חשוב הוא

שתצלמו בכל האפשרויות בווידאו ובמצלמה. את המיצג עצמו מזויות שונות לאחר שיהיה החומר בידיך תוכלי להחליט מה לעשות. היות והתערוכה נסגרת את צריכה אישור מהתיאטרון ולהזדרז קצת בהצלחה ישראלה

ליאתי8

New member
משתתפת בצערך..../images/Emo24.gif שמעתי אותך היום בתערוכה

והרגשתי כמה עצוב לך......................

chayahd99

New member
../images/Emo201.gif עצוב לשמוע

כמו שהוצע כבר, גם אני חושבת שכדאי שהעבודות שלה יועלו לרשת האינטרנט. בכדי לעשות זאת, העבודה אינה רבה, ומנגד הירושה לשאר העוסקות בתחום תהיה עצומה.

הדור

New member
עדי../images/Emo140.gifלא ראיתי את עבודתה,ולצערי לא אגיע

אשמח מאוד לראות אתר עם יצירותיה כואבת איתך על לכתה בטרם עת

roshida

New member
משתתפת בצערך

עשיתי חיפוש באינטרנט כדי למצוא עבודות שלה, ולצערי לא מצאתי (לעומת זאת ניתקלתי בשיר מצמרר שהיא כתבה). כדאי באמת להקים אתר עם עבודותיה.

חרוזית1

New member
עדי ../images/Emo24.gif אני משתתפת בצערך הייתי בתערוכה

התרשמתי מאד וחבל על האבידה שולחת לך מייל

chayahd99

New member
הייתי הערב - מדהים../images/Emo70.gif

הייתי הערב בתערוכה והעבודות פשוט מדהימות. זה מקסים מה שהצלחתם ליצור סביב כ"כ הרבה מוטיבים שקשורים לאותו רעיון.

איריס ב1

New member
אוי ואבוי!מכירה את חגית שנים רבות.גרנו

דלת מול דלת.לתערוכה לא הגעתי, את הפתיחה החמצתי, אף כי נשלחה אליי הזמנה אישית, וזהו, אין אפשרות לראותה עוד. כמה נורא.כמה סופי. לא ידעתי שהיתה חולה....

איריס ב1

New member
התערוכה פתוחה עוד הערב עד 11.מומלץ,כרגע חזרתי

לא מכירה מספיק את עדי,באמת מעניינת חלוקת העבודה ביניכן. חשתי את חגית, את החשיבה שלה, את "הראש"... את הקריצות...

איריס ב1

New member
סבתא אלה,ידידתי,התערוכה מרשימה מאד-

ההשקעה רבה בפרטים ובחשיבה,המוצגים מרהיבים. מצאו מאד חן בעיני החופות עם הכיתוב, החופה שהופכת למפת שולחן, חופת האבנים ושמלת המחוך עם החומה והשערים. הכל היה מרהיב.ההסברים הכתובים היו מצוינים ומתוחכמים בטעם . הרעיונות נפלאים,הביצוע המושלם בתפירה, מיליון גווני הלבן והאוף-ווייט, מיגוון מרקמי האריגים. פשוט מצוין. חייבת לציין- הערכה מיוחדת לשיתוף פעולה בין שתי אומניות, בהחלט דבר לא רגיל ובוודאי לא פשוט. חבל שתנופת יצירה כזאת, ושיתוף כזה,הסתיימו בנסיבות אלה.

למעלה