בעיה חמורה חמורה לענות מהר !

שקסי

New member
../images/Emo160.gifבעיה חמורה חמורה לענות מהר !

בבקשה בבקשה בבקשה כל מי שמדריך שיחלץ לעזרתי יש לי 34 חניכים בכיתה ד´ שיש להם מחר פעולה עכשיו המצב הוא כזה...בדר"כ לא קורה אבל הפעם המדב"ית שלי הודיעה לי עכשיו שצריך לעשות על זכויות הילד ...עכשיו בבקשה בבקשה בבקשה תעזרו לי אני לא מוצאת שום פעולה ויש לי מחר מבחן ענקי כך שאין ליזמן לסוע למקום שאני מדריכה בו ולחפש חומר אז כל מי שרואה בבקשה לעזור אפילו משחק אפילו איזה קטע שאפשר לקרוא להם הכל מתקבל בברכה!!!! תודה רבה רבה רבה מראש- אוהבת עדי

kedeman

New member
לא בדקתי ממש אבל...

הדס טוענת שהיא הוסיפה קישורים באתר שאת יכולה לבדוק בהם בנוסף לזה יש את אתר "גלים" שבו אפשר למצוא פעילויות טובות עם מוסר השכל מצטער שאני לא ממש יכול לעזור לך יותר מזה אבל את מוזמנת לחפש שם!

מאיושית

New member
מצאתי משהו...../images/Emo91.gif

אתר של זכויות הילד. יש שם את האמנה,קישורים, מאמרים ועוד הרבה... מה שבאמת יכול לעזור לך זה מערכי השיעור שהם מציגים שם, עם קצת שינויים זה יכול להיות פעולה. אני מקווה שזה יעזור... נ.ב. לא בדקתי אם זה נמצא בלינקיה, אבל אם לא- נראה לי ששווה להוסיף. הדס-לתשומת לבך

שקסי

New member
../images/Emo92.gifפליז פליז פליז בקשה בקשה

תעזרו לי יותר מסתם לשלוח אותי לאתרים שרק להיכנס אליהם לוקח לי שעה...יש לכם איזה משחק , קטע, סיפור, חוק כל דבר!!!! זה כ"כ יעזור לי...הסתובבתי באתר אחד שעה בערך ולא מצאתי -כלום!!! אז כל אחד שיכול לעזור בבקשה רוח ההתנדבות והנתינה נוחתת עליכם.. עוד מעט קריס מאס ...אז תנסו!!!
ממש ממש מממש מממש מממש תודה- עדי

hadasbaril

New member
אני מחפשת

תתלי בחדר את אמנת זכויות הילד מהאתר של מעין ואז תשני תפעילויות האלה שהן נחמדות

hadasbaril

New member
אולי

סינדרלה!!!ראתי הצעה לשכבה בוגרת אבל אפשר להזיז את זה מספרים להם איך סינדרה הופלתה לרעה בידי אחיותיה (אפילוטבלה מה היא הן עשו שממלאים בכניסה לחדר) ואז משחקים שקשורים לסינדרלה (ניקיון,נעל...סתם הפוגה) ואז במעגל שואלים אם זה היה קורה בימנו? מותר להרביץ לילדים? להעדיף אחים? בגלל שיש זכויות ואז את מראה כמה סעיפים או שהם מקבלים חלקים ואומרים למה חשוב ובסוף:למי יש עוד זכויות? תתאימי את זה לקבוצה!!!

שקסי

New member
תודה רבה לכולם!../images/Emo51.gif

אז הייתה פעולה ...לא היה כ"כ מצויין כמו תמיד אבל זה רק בגלל שהיה גשם ואי אפשר היה להריץ את ההיפר אקטיבים הקטנים שלי... אבל שטויות היה מצחיק עשיתי להם אימפרוביזציית זכויות הילדים והיה מצחיק מאוד אפילו ...הם פשוט בובות הילדים האלה! טוב אז עבר בשלום...פשששש תודה מקרב הלב שאוהב- עדי!!

למעלה