המירוץ למיליון אמריקה פרק 4

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון אמריקה פרק 4../images/Emo160.gif

אנחנו מתקדמים והיום הפרק הרביעי.. היום יס סטארס אקשן ב21:45.. לצערי אני לא יהיה עקב משחק כדורגל שאני נוסע אליו.. צפייה מהנה לכולם

dararo

New member
../images/Emo58.gifTAR S13E04

אז אחרי שהמלכים הודחו, הייתי צריך למצוא לעצמי פייבורטים חדשים. בעונה הזאת-דאלאס וטוני & ניק וסטאר די היו אותם פייבוריטים. אני אוהב סימני דרך מקוריים, שהצוותים צריכים לעשות משהו מעבר ללהגיע לתיבה, להוציא רמז ולקרוא. המחסום היה מאוד מאוד משעשע ואיך שזה שעשה את המחסום מדנדרו לא הבין שהלוחם עשה לו "נשיקה" עם האף XD. אני ממש ממש ממש שונא את טינה וקן, אני רוצה שיעופו, כל כך להגיע להם הקיצור דרך. הצומת היה נחמד ואהבתי את המקריות שאנשים שויתרו על הקווי הגיעו יותר נמוך במדרג. זהו לעכשיו דניאל

חוטהשני

New member
אני עכשיו ראיתי את הפרק לא גמרתי עדיין (זה במקס..) והיתה טענה לגבי המירוץ הזה שאין בו נהיגה/ניווט של הצוותים עצמם והנה בפרק הזה דווקא יש.. וזה גרם לחלק מהבעיות - כמו התקר אצל Aja & Ty, קליי וכריסטי שעצרו את הרכב למטה ולא עלו איתו לפסגה וכד'... מאד לא הבנתי את אלו שויתרו על הקיווי אחרי שהצליחו למלא חצי בקבוק - כי גם המשימה השנייה היא בעצם משימה ממש לא פשוטה.. (אבל בטח המתח והלחץ, העדר שעות שינה, וכמו כן גם הג'ט-לג שיש להם גורמים לקבלת השיקולים של הצוותים...)

dararo

New member
זה חצי נכון../images/Emo58.gif

העונה הזאת סבלה הרבה מחוסר נהיגה עצמאית, ולדעתי זה הפרק היחיד שהם נוסעים במכונית בעצמם.

חוטהשני

New member
אבל זה תמיד ככה.. גם בעונה 10 ו 11 יש פחות קטעים של נהיגה עצמאית... מאד יכול להיות שזה גם נובע מהסכומים שמפיקי הסדרה צריכים לשלם על בלאי המכוניות - כך שכדי לחסוך עלויות יש פחות קטעים של נהיגה עצמאית...

dararo

New member
בעונה 10 ו11 אין קטעי נהיגה? את צוחקת בטוח

אם לא היה קטעי נהיגה הרבה דברים היו נמנעים והפייבוריטים שלי, רוב וקימברלי/דיוויד ומרי היו מנצחים. אותו דבר לגבי עונה 11, היה מספיק בכל אחת מהעונות

מה שאני זוכר מעונה 11 לגבי נהיגה עצמאית:

זה איך שרוב ואמבר ירדו ברכב שטח על צלע ההר ולא על השביל המסומן.

חוטהשני

New member
בעונה 7 היה קטע שהבנות נסעו בכביש המהיר במקום לסוע בהרי האנדים... דבר שבסוף הוביל לכך שהן הודחו מהמירוץ... - בעונות שהזכרתי (10,11) היו קטעים של נהיגה עצמאית - אבל פחות מאשר בעונות הקודמות...

גםצופה

Member
מנהל
היו, בטח שהיו...

אבל אם אני זוכרת אז יחסית לעונות קודמות (6-7 למשל) היו פחות קטעים של נהיגה עצמית... ממה שהבנתי לגבי הפרומו יש גם בפרק הבא יש נהיגה עצמית (נדמה לי שזה מעכב את אחד הצוותים...)

חוטהשני

New member
... דיוויד ומרי היו יכולים לנצח אם לא היו קטעי נהיגה עצמאית ??? נכון שהם היו צוות מאד חביב - אבל הם היו יותר חלשים מחלק מהצוותים - ממה שזכור לי הם הודחו בגלל משימת המחסום ולא בגלל קטע הנהיגה.... וגם אני לא חושבת שרוב וקימברלי הפסידו בגלל נהיגה - אלא בגלל שהם היו במשימה האחרונה פחות מהירים מטיילר וג'יימס...

חוטהשני

New member
בפורום סדרות מציאות מצאתי את התשובה.. זה היה מזל של מוניות...טיילור וג'יימס בחרו נהג מונית שידע את הדרך או שהיה לו מפות באוטו ואילו רוב וקימברלי עלו על מונית שלא שמעה בכלל על Basil Academ...

liron98

New member
היי אני חדשה פה... ויש לי שאלה קטנה

אני מקווה שזה משורשר למקום הנכון כי זה קשור למירוץ של אמריקה... איפה אתם רואים את זה? בטלוויזיה או באינטרנט? אני אישית מורידה אבל זה יורד בלי כתוביות.. אז יש איפה למצוא את הכתוביות לפרקים?

JAMES DEAN

New member
פרק חביב ללא מתח

המשימות היו פשוטות ונחמדות למרות שלא הייתי מתנגד למפרשית. הדבר הכי מוצלח בפרק זה היה אבא של פיל אחרי הכל שניהם מניו זילנד.

dararo

New member
לא ידעתי שפיל מניו זילנד. מסכים לגבי מה שאמרת

חוטהשני

New member
../images/Emo58.gif הפרק בהחלט חביב.. עוד לא סיימתי אותו כי בתי רוצה לראות את אבא של פיל ../images/Emo3.gif לא תמיד חייבים להיות משימות אתגריות מאד - אני חושבת שבכל מירוץ יש לגים שהמשימות הן יחסית קלות וחביבות ולא אתגריות - וזה בעיני יותר נחמד מאשר מירוצים כמו 'סוף הדרך' שהיה בהם רק משימות אתגריות ומתישות... ושאלה - האם יש הפרשי שעות בין בוליביה לניו זילנד ? (בעיני זה גם בכלל קשה ל'תקתק' משימות ואתגרים כשיש טיסות טרנס-אנטלטיות...)

למעלה