המירוץ למיליון ישראל פרק 12

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 12../images/Emo160.gif

המירוץ למיליון כידוע עבר לפעם בשבוע זאת אומרת רק היום יש פרק ובשבת לא! כידוע פה רושמים את כל הרשמים מהלג וכו' וכו' 21:00 ערוץ 22 צפייה מהנה

igal777

New member
איזה חנטארישים תום וגיל

לא היו חייבים לגלות להם את הקוד , אבל לפחות להגיד להם שזה 12 ריבועים ולא 11

Crivensss

New member
פעם ראשונה וכנראה אחרונה שצפיתי-איפה הקרחות??

למה החזיקו אותנו ובסוף כלום???

ny22

New member
מנהל
סיכום קצר שלי

מאוד אהבתי את הפרק, למרות הכל. היה פרק מאוד צמוד ואי אפשר היה לדעת מי יגיע ראשון ומי יגיע אחרון, כולם עקפו את כולם... ובהחלט היה מותח. לגבי מה שתום וגיל עשו, זה בהחלט היה מגעיל, אבל צריך לזכור שני דברים: א. זו תחרות, ובתחרות, ברגע שיש לך יתרון, גם אם הוא הגיע בצורה לא הכי חברתית - עליך לשמור עליו. ב. מיה ועמיחי הם אלו שהחליטו לקחת את מה שתום וגיל אמרו להם. הם גם יכלו לדחות את זה ולא לקבל. אף אחד לא אמר להם לעשות כך. זה די איכזב שבסוף לא ראינו אפילו מי הגיע ראשון, כנראה שהפרק הבא הולך להיות יותר מעניין! וכמו תמיד, הדס וענבל היו -

בקשר לתום וגיל -

אני מסכימה איתך, ומעניין שמאיה ועמיחי נראו בפרק הזה ממש "חיוורים" לעומת ההתחלה, אפילו לא העירו לתום וגיל, כשבפרקים הראשונים הם היו נדחפים ומתחמנים חופשי. לגבי תום וגיל, זאת לא פעם ראשונה שהם ממהרים לעשות משימה בלי כמעט לחשוב לפני כן, ומהבחינה הזו זה לא היה פייר שהם התקדמו על חשבון מאיה ועמיחי... מצד שני, אולי הם היו מספיק חכמים לגשת אליהם ולנסות לשתף איתם פעולה. אחרת הם היו צריכים לחזור לאותו רחוב ולספור שוב את הריבועים...

ny22

New member
מנהל
מה שכתבת בסוף ממש נכון.....

לכן זה נתן להם יתרון ענק. אם אם לא היו משתפים פעולה הם היו נשארים מאחור...

היה די משעמם הפעם...

לא זוכרת משהו ממש מלהיב מהפרק.. חוץ מזה שחיכיתי לעניין הקרחות, אבל מההיכרות שלי את חוסר הפרופורציות בין הפרומו לבין מה שקורה תכלס בפרק, תיארתי לעצמי שלא יהיה משהו דרמטי מדי... היה מעניין לראות את שני הזוגות שהובילו בפרקים הראשונים - עמיחי מאיה ורן מיכל - מתחילים להראות סימני היחלשות... ואת הזוגות האחרים ממשיכים לתפוס תאוצה.

shyshir12

New member
איכס מה נתנו להם לאכול..

עם מרק כזה...שלא נדע..מזל שלא עשני סינית
יש לי טראומה מכל המאכלים הדוחים האלה שהם נותנים להם לאכול..רק לפני יום יומיים יצא לי במקרה לראות "הישרדות" עם האוכל הדוחה הזה שנתנו להם ועכשיו זה..בא לי להקיא
די התאכזבתי שהמשימה שהראו עם הגילוח היה רק לצוות אחד..כי זה היה נראה כזה מותח ובסוף זה היה סתם..אבל לא נורא.. חוץ מהאוכל המגעיל הזה..הפרק היה נחמד...
מקווה שהבלונדיניות ינצחו

חח המרק הזה

עשה לי רע בבטן, רק מהמראה הנוראי הזה של כל הנחשים והאנאערף מה על השיפוד.. בעע בעע בעע ועל הישרדות בכלל אין מה לדבר - מעיים של חולדה?! איפה הם מצאו את הגועל הזההה

shyshir12

New member
חחח כן דוחה, עשה לי גם רע רק מלהסתכל על זה

אני ממש שמחה שאני בארץ ישראל חחח...לפחות אני יודעת שאם אי פעם אני ארצה ללכת למקומות כאלה צריך להצטייד באוכל חחחח..שישאירו לעצמם את המרק הזה.. חחחח...הישרדות בכלל הגזימו חח..כמעט הקאתי חחח

חח צודקת

ממש מוגזם מה שמראים בטלוויזיה לאחרונה גם בהשרדות הזלילה של אופיר של כל מיני חולדות הייתי מאוד דוחה :S

מהההההה???

בהישרדות האמריקאית מוצאים את המגעיל ביותר שילידי המקם נוהגים לאכול, אצלנו כנראה רצו להפגין פוזות של אפקט הפחד.

הפרומו מאכזב קשות.

איפה כל המשפטים שהראו ב"אירועי הפרק הבא" של הפרק הקודם? הראו את עמיחי אומר משהו כמו "ראיתי את זה, ידעתי שהולכים הביתה" או משפט אחר בסגנון, ואת הדס בוכה "אני לא רוצה להפסיד" כאילו שזה בגלל הקרחות, ובכלל, כל מיני קטעים שהם המומים ובוכים שבכלל לא ראו בפרק הזה... :/ מילא לסלף את הפרומואים ולהוציא דברים מהקשרם, אבל לשים קטעים שבכלל לא היו בפרק? את זה אפילו בהישרדות עוד לא עשו. הגזימו לגמרי. זה היה ולא ראיתי, או שזה באמת לא היה?

אולי תוכלו לעזור לי...

הממיר המקליט שלי שוב לא הקליט לי את רבע השעה האחרונה. ההקלטה נפסקה ברגע ששי וגיא התיישבו על הכסאות בפגודה. מה קרה אחכ???

לא הפסדת הרבה

התחילו לגלח אותם אבל לא הראו ממש את הפנים שלהם ואת התוצאה - את זה השאירו לפרק הבא...

Freemee

New member
אני התאכזבתי מהפרק

לאידע הרגשתי שמזלזלים בי... המירוץ למיליון הישראלי התחיל דווקא לא רע, קבוצות טובות, משימות מעניינות אבל בפרק האחרון התחילו לראות את הירידה באיכות. הבעיה שלי היא לא המשתתפים, הם מעולים, הבעיה היא בהפקה של התוכנית. דבר ראשון בפרק בכלל לא ראינו התקדמות במירוץ... כל הפרומואים היו לשווא, בכלל לא ראינו את הגלאח בסוף... דבר שני, זה כל כך הגיוני שכולם ויתרו על הקיצור דרך חוץ משי וגיא? זה נראה לי טיפה תמוה... זה יכול להיות הגיוני אבל קצת לאידע לא אמיתי מדי. זה לא שהם ידעו מה יש שם.. בכל מקרה נעזוב את זה, המשימות עצמם, במיוחד המשימה של המספרים וזה הייתה ערוכה דבר ראשון מזעזע. מה זה צריך להיות? רואים בכספת שהם סתם חוזרים על עצמם... עכשיו אפרופו עריכה, גם בפרק הקודם עם הטניס שולחן... כאילו מזלזלים באינטילגנציה שלנו? איך כתוב כל הזמן בלוח ציונים 7 - 0 לישראלים? הרי ברור שהישראלים לא היו מושלמים בזה... אז להציג את זה כאילו זה היה קלי קלות. לאידע פשוט הפרקים האחרונים גורמים לי להרגיש שזה בשביל הרייטינג ולא בשביל המירוץ עצמו והם עושים פה הנחות...

למעלה