המירוץ למיליון ישראל פרק 4-ההדחה

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 4-ההדחה../images/Emo160.gif

היום 21:00 ערוץ 22.. צפייה מהנה לכולם.. אפשר לכתוב הימורים על המודחים

פתיחה טובה ויומיים מתישים במיוחד

לעומת האמריקאי, קצב המירוץ הישראלי מטורף, מה שהם עברו ביומיים (ושש שעות שלנו) בדרום אפריקה.. לא פלא שחצי מהצוותים דמעו בסוף מהתפרקות נפשית 3 שעות לפרק זה זמן טוב לחסידי המירוץ. שעה אמריקאית תמיד נדמתה תמציתית מדי הגרוזינים ענקיים, נותנים שואו, והפנינים של אשר
יחד עם זאת, כמה הם עוד יכולים למשוך? כמה עוד יאתרגו אותם? וכמובן גם הסבתות, על זמן שאול לצערנו הלוקיישן של דר אפריקה היה מצוין, לא נתנו כמעט פרטים על המקומות אבל לא נורא. למשל ססיל רודס, גדול הקולוניאליסטים באפריקה, ההסטוריה היום שופטת אותו קצת אחרת מלפני 100 שנה, את התוצאות עדיין רואים באפריקה. הליהוק בכללי טוב, תמהיל ממוצע של הבלונדיניות, המלכות, הגברברים הפייבוריטים, השמנמנים, החברות, הגרושים, אבל לעומת מעבר לים - כאן כמעט כל הצוותים הם חומר ללכת על הסוף הקונטרול פריקס תמיד צצים בכל ניווט קטן, הצרחות המתבקשות עם החיוך של ראש טלה (הרי ברור שכולם יכניסו בסוף את הבשר לפה כמו גדולים/ות) - קלאסיקה ! מעט מדי חיכוך בין הצוותים, יש לקוות שהפערים ביניהם יצטמצמו (כולם על אותה טיסה?) כדי לתת לאלה מאחור את האפשרות להתקדם וייטנם גם תהיה מיקום למירוץ שמח ועצבני רק שאלה - האמנם הרסו את הסוף ויהיה פרק גמר בארץ שעדיין לא הוקלט? כמו שהיה במירוץ לדירה? האם גם הפעם יעמוד לידם ספונסר שאח"כ יפשוט את הרגל ויברח מנושיו?

גםצופה

Member
מנהל
בזכות ה'ישראליות'...

הבנתי שפרק הגמר עדיין לא הוקלט... אני תוהה כמוך אם זה יהיה כמו המירוץ לדירה (ומקווה מאד שלא....) או שיטיסו את הפנליסטים קרוב לשחדןר פרק הגמר בשקט למקום בו נגמר הפרק שלפני הגמר וימשיכו משם את המירוץ...

גםצופה

Member
מנהל
עדיין לא ראיתי את כל הפרק אבל....

על הדוגמניות אפשר לומר ש'כל כלב בא יומו..' הן כעסו על אשר ומאור שלא רצו לעזור להם במשימת היין - אבל שכחו שבלג הקודם הן השאירו את חנה ומרגלית תקועות בבוץ במשימה של 4X4...

אני שמח שאשר ומאור נשארו.

חבל שמלכות היופי הודחו. הן טובות לב בניגוד לבלונדיניות הרעות. לצערי אני יודע שאשר ומאור לא יזכו ושגם הקיבוצניקיות המבוגרות לא יזכו. לא איכפת לי מי יזכה אבל אני מקווה שהבלונדיניות הרעות לא יזכו.

seenop

New member
הראשונים שהגיעו מיה ועמיחי אחריהם שי וגיא..

תוכנית הבאה נוסעים לוויאטנאם טיסה ארוכה ומתישה תצפה להם

וייטנאם מאפריקה? מה הם פסיכים???

צריך לעשות משימה הבאה בצרפת, אחר-כך ביוון, אז הודו, תאילנד ורק אז וייטנאם! לא עושים דברים כאלה, כולם יסבלו מג'ט-לג של למעלה מארבע שעות!

גםצופה

Member
מנהל
לא יודעת אם יהיה להם ג'ק לג כ"כ נוראי..

כל המירוץ הזה הוא ג'ק לג רצחני... וזה לא משנה בכלל אם מאפריקה נוסעים לויטנאם או לאירופה.. גם לאירופה נדמה לי שאמור להיות ג'ק-לג...

ג'ט לג זה לא תוצאה שלא ישנים הרבה

זה תוצאה שחוצים אזורי זמן, ואז כל השעון הביולוגי משתבש. למשל, אם טסים מישראל ליוון לא חוצים אזורי זמן, אין ג'ט לג אם טסים מישראל ללונדון או לספרד יש הבדל זמן של שעתיים וזה ג'ט לג קל אם טסים מישראל לארצות הברית יש ג'ט לג שנובע מהבדל זמן של שש עד תשע שעות, תלוי במדינה. עכשיו, אני משוכנע שוויטנאם היא איפשהו ממזרח לתאילנד, זה נכון? אם כן, אז מישראל לוויטנאם יש פער של מה, ארבע שעות? אז מדרום אפריקה זה חמש-שש. קשה.

גםצופה

Member
מנהל
אני יודעת שג'ט לג נובע מהמעברים בין הזמנים..

אבל אני לא יודעת אם זה ישנה אם יעברו עכשיו לאירופה או ימשיכו לויאטנם.. יש להם כנראה סדר מסוים כדי להקיף את העולם (וכדי להקיף את העולם יהיה להם כמה פעמים ג'ט לג...)

שי וגיא חנונים!!!../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif

שי כהנא ובן זוגו גיא מה זה חנונים! שמתם לב שכל הזמן הם מחייכים וצוחקים - יאללה כבר, כנסו לעצבים לפעמים... הם צריכים איזו משימת בוץ להתעורר...

למעלה