המירוץ למיליון ישראל פרק 6 ההדחה

seenop

New member
../images/Emo160.gifהמירוץ למיליון ישראל פרק 6 ההדחה../images/Emo160.gif

הכל על ההדחה והקטע פה!

אלן וענבל ../images/Emo7.gif

נשארו לי רק 2 פייבוריטים. מאיה ועמיחי (שמתחילים לעצבן אותי!!
) ושי וגיא!

carmit4

New member
מי הודח???

פספסתי כי בדיוק יצאו לפני זה לפרסומות

ny22

New member
מנהל
היה פרק טוב סה"כ

מי שרציתי שישאר נשאר. (יש איזה שני זוגות שאני ממש אשמח לראות אותם עד סוף המירוץ). היה לי קצת עצוב לראות את מה שקורה לחנה ומרגלית, מקווה שהם ילכו ויתקדמו!! ונהג המונית של גיא ושי באמת עיצבן קצת... למרות שההתבטאות שלהם הייתה טיפה מוגזמת בהחלט יכולתי להבין את הכעס שלהם ואת כל העצבים. כי הם בהחלט מוכשרים ואילו היה להם נהג שידע לאן הוא נוסע הם היו יכולים להגיע למקום יותר גבוה...

ny22

New member
מנהל
לא ממש ברור (היה לה כנראה איזה התקף או משהו)

אבל העיקר בהכל בסדר (ככה זה נראה לפחות ע"פ העיתונות).

k i d a n

New member
../images/Emo58.gifאפנדציט

ככה באמצע הדרך חטפה כאבים באפנדציט, אושפזה לשבוע, נותחה ו... בזה סיימו הצמד חמד את תפקידם במשחק.

אורישקי

New member
תודה לאל../images/Emo5.gif

סופסוף המטומטמת הזו עפה,הבן זוג שלה היה בסדר אבל היא פשוט קרציית עולם,נגעלת מכל דבר,מקטרת,יוצרת ריבים,ממש שמחתי שחנה ומרגלית נשארו!!!
חנה ומרגלית
שי וגיא,הדס וענבל,אליענה ויעל למרות שמסכן התאו שלהן
מיכל,תום וגיל
מיה
רן,עמיחי אין זוג שאני ממש שונא עכשיו...אפילו אם חו"מ יודחו זה לא כזה נורא כי הן כבר יהיו בוודאי חלשות והגיעו לאחלה מקום בתכלס.

גםצופה

Member
מנהל
אני מסכימה בהחלט לניתוח שלך...

לגבי חנה ומרגלית - המירוץ האמריקאי לימד אותי שאי אפשר לצפות לכלום... יכול להיות שבלג הבא אחד הזוגות יעשה טעות שתגרום לכך שהוא יודח מהמרוץ - מספיק לבחור במשימת צומת קשה במיוחד ולהתקע בה (כמו שקרה לירן וילנה) וכיוצב'

ny22

New member
מנהל
../images/Emo45.gif

זה מה שאני אוהב במשחק הזה - שכל משימה יכולה או לעכב אותך ממש או לגרום לך להיות כמה מקומות קדימה...

למעלה