המירוץ למיליון ישראל פרק 9

lisa s

New member
דווקא זה לא הקול שלה

זה הקול של חנה! מרגלית צרודה וחנה כל הזמן מצפצפת לה בקול מעצבן: "מרגלייייייייייייית!!!"
זה כמו שאני תמיד מתבלבלת בין שמשון ליובב בפינוקיו, ואז אני רואה בדמיוני את השועל צועק: "יובבבב!!!!" ככה אני נזכרת שלשועל בעצם קוראים שמשון יואו איזה הגיגי שטויות אני כותבת כשאני חולה

../images/Emo6.gifכמו שאני מתבלבלת בין פילוס לשימי

ב"ארץ נהדרת".. כן, זאת חנה. היא קצת מזכירה לי אגב את ציפי שביט

lisa s

New member
גדול../images/Emo70.gif גם לי היא מזכירה את ציפי../images/Emo6.gif

ny22

New member
מנהל
נכון!! כחושבים על זה היא ממש מזכירה אותה!!!

ny22

New member
מנהל
אגב, סוף סוף פרק שבו באמת

רואים כמה הקרב צמוד. כמעט לכל נקודה כל הזוגות הגיעו ביחד (או סיימו ביחד) אפילו שהם יצאו מהנקודה הקודמת בפערים. מה שאומר ששום דבר לא בטוח (נוציא לרגע את חנה ומרגלית) ולא ברור מי יגיע ראשון ומי אחרון.

כן, וטוב שכך

אני זוכרת כמה פרקים כאלה מהתוכנית בחו"ל, שהם היו מגיעים למקום כמו בית ספר שממילא נפתח רק בבוקר, ואז נוצר מצב שכולם התחילו מאותה נקודה, כולל אלה שכל הזמן הובילו. זה נותן צ'אנס לאחרים אבל מצד שני.. מי שחזק (גופנית, שכלית, טכנית וכו') יותר מאחרים נשאר כזה, בסופו של דבר.. אני מקוה שאני טועה ושמאיה ועמיחי והזוג השני (רן ומיכל) קצת ייחלשו/המזל לא ישחק להם, כי אני לא מסמפטת אותם, בעיקר את הגברים..

guata12

New member
היה פרק מוצלח :)

חדש פה. גוו אליאנה ויעל :p בחורות חזקות ומצוינות, עם עוד טיפה כוח רצון הם יגיעו רחוק מאוש.

guata12

New member
איך שמחתי שראיתי שהן הגיעו לבית ספר במקום 3

חחחח הם התחילו בפייט חזק, ומאז נמצאות באמצע עם עוד כמה זוגות. נקווה שהם יגיעו במקום 1-2-3 היום :) תוכנית מרתקת.

ny22

New member
מנהל
ברוך הבא ../images/Emo8.gif

נכון... מה שמעניין פה שלפי דעתי זה גם לא ממש תלוי בכמה אתה חזק/חכם אלא גם בעוד גורמים אחרים. קחו למשל את דוגמת המונית בוויאטנם.

guata12

New member
זה גם נכון, אבל הם יודעות להשתלט על הכל

לעומת שי ה''כוסית'' חחח. בפרק הזה שהן קיללו ו''התעללו בבעלי חיים'' ראיתי שהתגובות בפורום היו ממש ממש רעות, אבל דוגרי, מספיק להתייפייף, שי לא ''התעלל'' בנחשים? אלן וענבל לא ''התעללו'' בתרנגולות? שטויות. מה גם שכמעט כל זוג בתוכנית מוציא קללה מדיי פעם. למה שהבלונדיניות ושי קיללו לא דיברתם על זה בפורום? סיבה למחשבה. לגבי הפרק היום - אני מקווה שהוא ללא הדחה.

lisa s

New member
כמה את צודקת!

הגברים האלה פשוט דורכים על הנשים שלהן. זאת לא זוגיות! קשה לראות מה האישיות של מיכל ומיה, כי הגברים האלה פשוט לא נותנים להן צ'אנס! כל הזוגות האחרים מאוד מפרגנים ועוזרים. אני ממש ממש מחבבת את כולם מלבד הזוגות שהזכרת, בגלל הגברים. לא מגיע להם!

נכון, וזה ממש לא יהיה פייר

אם אחד מהזוגות האלה יזכה.. הרי מה שיפה זה שמתקדמים בזכות עזרה ופרגון ולא בטריקים מגעילים ודריכה על בן הזוג שלך..

בתחרות יש רק מנצח אחד

האם את שואפת במונופול להיכנס לכלא או לדרוך על רחובות של היריבים, במיוחד כאלה שיש בבעלותם בתים או מלונות באותם רחובות? לא נראה לי.

למעלה