סופ"שארון!

../images/Emo162.gifסופ"שארון!../images/Emo162.gif

סיכום שבועי
עשרת הפורומים המועדפים עלינו נייטוויש וטאריה האח הגדול אוונסנס ליידי גאגא אמריקן איידול סאונד והפקה לינקין פארק חתולים רונה קינן סרטי DVD ובלו ריי
עשרת הפעילים (סוג של
)
מאור 448 TheImpactBoy Ice Queen 7 soft Bean barlevy Endogenisis Brombit מגרש השוודים bachner1 אטומיק בייגל
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - מה התכניות שלכם לפסח? (מדגישארון) שיהיה המשך סוף שבוע נפלא וחג שמח!

Brombit

New member
ציפציף ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: Mother Earth משבוע שעבר, כי לא היה סיכום אז, כי זוהר לא היתה, ואני גזענית ופתחתי רק בנייטוויש
שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Amaseffer – Birth of Deliverance To-Mera – A Sorrow to Kill After Forever – For the Time Being - גיליתי השבוע D: The Dresden Dolls – Bad Habit UneXpect - אלבום השבוע Blonde Redhead - כמה מהאלבום "23" Nightwish - Ghost Love Score אלבום/אמן השבוע: uneXpect - In a Flesh Aquarium דבר טוב שקרה השבוע: אוכל טעים דבר רע שקרה השבוע: אנשים מדוכאים, בכי שלי, בכי של הבפועל-דודה הנורא-נורא-נורא רגישה, כי העזתי לא לקחת את המתנות שלה כמובנות מאליהן... ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: להגיש את הפרויקט הארור, להתחיל את השני, יום נסיון בעבודה פוטנציאלית אתר השבוע: lastFM מאכל השבוע: פיצה עם עגבניות והרבה יותר מדי פלפל חריף התחדשות השבוע: עוד בגדים
ספר השבוע: נה סרט/סדרת השבוע: לא תגלית השבוע: לא חשוב ציטוט השבוע: מפניני החוכמה של אחותי: "איך מכינים קולה? לוקחים תפוזים רקובים. מוסיפים להם שזיפים רקובים. מוסיפים מים. שופכים את הגועל נפש לכלי אחר, ובכלי הראשון שמים קולה" תמונת השבוע: כל מיני של המשפחה בשביל הפרויקט שאלת השבוע - מה התכניות שלכם לפסח? סדר בקיבוץ כרגיל. מסעדה, כי יש פסטה מקמח תפו"א בשביל אמא. וכמו שאמרתי, יום נסיון

באיחור

שיר/י השבוע של ווית'ין: כל האלבום החדש שיר/י השבוע לא של ווית'ין: היו הרבה, בעיקר dark tranquillity, אבל לעזאזל, אני לא מפסיק לשמוע את השיר החדש של ליידי גאגא judas
אלבום/אמן השבוע: WT, נייטוויש, dark tranquillity, leaves eyes. כן נו גם ליידי גאגא
דבר רע שקרה השבוע: הממ.. קשה לי לשים את האצבע על משהו אחד.. באופן כללי אלה לא החודשים הכי טובים שלי בזמן האחרון
בכל אופן לפני שבועיים בערך יצאתי מריתוק 21 בבסיס על איזו שטות בש.ג, וביום שבאתי הביתה התבשרתי שאבא שלי בבית חולים. עם לוקמיה. אז השבועיים האחרונים סבבו בעיקר סביב זה.. אבל אם מנסים לסחוט מהלימון לימונדה, אז הוא עכשיו בבית מחכה לטיפול הבא אז זה טוב
ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: כינרת ליומיים עם חברים מהצבא. ההורים שלי לא יסכימו ב-100%, אבל גם לי מגיעה חופשה
אתר השבוע: פייסבוק ברור
מאכל השבוע: הממ לא משהו מיוחד התחדשות השבוע: כמה חולצות חדשות
אחת מהן צהובה :| ספר השבוע: חוק הקוסמים השני. האמת שנתקעתי איתו קצת אחרי שסיימתי ממש ממש מהר את הראשון בסדרה
סרט/סדרת השבוע: ג'קאס 3
והצעקה 1! אני וחברים ניסינו אתמול לעשות מרתון של כל השלושה, זה לא הלך אמנם, שאלת השבוע - מה התכניות שלכם לפסח? לנוח, לישון, לנמנם. ואולי גם לצאת לעולם החיצון אבל זה בעדיפות שנייה
שבוע נעים לכולם וחג שמח

אופס, לא שמתי לב שנגמר הסופ"ש

אלבום/אמן השבוע: The Unforgiving דבר טוב שקרה השבוע: הקייטנה הייתה כיפית. התחיל חופש של כמעט שבועיים! דבר רע שקרה השבוע: הממ. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
לפגוש חברים, מקווה שיצא מספיק.
מקווה שיהיה כיף בליל הסדר עם המשפחה.
פסח זה מעיקקקק!
מאכל השבוע: כל מיני דברים טעימים שאמא הכינה לי לקומונה ואכלתי במשך שבועיים. התחדשות השבוע: שי לחג מעמותת לשובע...
(סתם שטות) ספר השבוע: כאן יעל וייס, תל אביב/יובל אברמוביץ' - סיימתי! D: צריך להתחיל משהו חדש. סרט/סדרת השבוע:
הטופ מודל, הימימ, האוס, פארנטהוד שאלת השבוע - מה התכניות שלכם לפסח? לנוח, להתבטט, לפגוש חברים. בליל הסדר אנחנו נוסעים לדודה, שם יהיו שניים מבני הדודים עם המשפחה שלהם. הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

למעלה