תזכורת - הופעות של מירי בימים הקרובים

../images/Emo51.gif

איזה חמוד הנשיא : תקנאו תקנאו"
רק אני לא הבנתי למה נתנה לנשיא שמעון פרס את המיקרופון שלה, הרי יש לו מיקרופון משלו....

hapoelpt66

New member
אמרו בהתחלה שמירי תופיעה בשעה 23:00 ..להיכנס.

ובסוף מירי הופיעה בשעה 21:00 .... והגעתי לשם רק ב-22:00 ובגלל זה איחרתי ! זה ממש לא הוגן גם שהיא הופיעה רק חצי שעה ! כולם מופיעים שעה .. ואיפילו יותר .. ולא הספקתי לראות את ההופעה שלה בסוף ..... אז בבקשה שמירי תופיעה המון המון בפתח תקווה ! מירי אוהבים אותך המון המון ! יש לך קול מדהים ואת מקסימה ! ♥

hapoelpt66

New member
למירי .... בבקשה זה מאוד חשוב !

בהתחלה אמרו שתופיעי בשעה 23:00 ... ופתאום בערב אמרו שאת מופיעה כבר ב-21:00 ! ... רציתי להגיד לך שהמון המון אנשים רצו להגיע להופעה שלך ובסוף לא הספיקו בגלל שחשבנו שזה בשעה מאוחרת יותר .... אז פספסתי את ההופעה שלך והייתי שם רק ב-22:00 ... זה היה מאוד מוקדם שעשית את ההופעה ב-21:00 המון לא הספיקו לראות ..... אז רציתי להגיד לך שזה היה צריך להיות ההפך קודם כל בזיכרון, ואז ב-22:00 בפתח תקווה ... אשמח מאוד שתופיעי עוד המון פעמים בפתח תקוה ..... ובבקשה גם אם תוכלי להופיעה שבשנה הבאה בפתח תקווה ... אנחנו מאוד אוהבים אותך כאן בפתח תקווה ... ובקיצור תופיעי המון המון בפתח תקוה ! וגם שנה הבאה ביום העצמאות תופיעי בפתח תקווה .. כמובן בשעה יותר מאוחרת .. ! אוהבים אותך המון ♥

ravit1231

New member
למירי ... בבקשה זה מאוד חשוב !

רציתי להגיד לך שאני פספסתי את ההופעה שלך ביום העצמאות בפתח תקוה ... כי אמרו לי בהתחלה שאת מתחילה ב-23:00 .. והייתי שם רק ב-21:00 .. ובקיצור אני רוצה להגיד לך שאני ממש רוצה שתופיעי בפתח תקווה ועוד המון רוצים .... ! תופיעי בהיכל התרבות בפתח תקווה וגם בשנה הבאה ביום העצמאות בפתח תקווה .. ♥ ורק בזכותך אני רואה כוכב נולד .. בגלל שאת שם .. את מקסימה, מרגשת, ואם המון חום ... ואת שרה מאוד יפה : ) ובקיצור בבקשה בבקשה תופיעי בפתח תקווה !

ravit1231

New member
התכוונתי שהייתי שם רק ב-22:00 ולא הספקתי...

ולא הספקתי לראות אותך שרה ... : ( אוף : (

veredmp

New member
מירי מופיעה בגני תקווה ב-14.7

אתם יכולים לתפוס אותה בהופעה מלאה שם

חנוש33

New member
יום העצמאות....

מירי הייתה פשוט אלופה בערוץ הראשון ביום ראשון... כל כך מרגשת ויפה... אני לא יודעת מה קורה לי בזמן האחרון, אני חושבת עלייה כל היום... היא משו מיוחד ומסקרן... מתה להכיר אותה כבר ולראות אותה!!!!!!!

jumpy2

New member
ההופעה של יום העצמאות

........................................................

למעלה