תזכורת - הופעות של מירי בימים הקרובים

חנוש33

New member
הורסת שלי

אני ראייתייי!!! איזה מהממת היא הייתתתההה~ בשמלה והעקבים היו הורסים. אתם בטוחים שהיא בת 33? היא נראית בת 20

לגבי ההופעה בפ"ת

מירי התחילה עוד לפני 21:00 (תקדים?) שהיינו באוטו בדרך פתאום שמעתי אותה וחשבתי בהתחלה שזה רק משהו שמשמיעים באוויר ולא ההופעה עצמה אבל ברגע שהחלה להגיד ערב טוב פ"ת או משהו בסגנון, נפל לי האסימון. אז השארתי את בן זוגי לענייני חנייה ורצתי (ודחפתי
) עד שהגעתי לפארק. די במהרה הגעתי לשורות הראשונות (אבל עדיין היה רווח בין הקהל לבמה). לא כיף להרגיש כמו בחבילת סרדינים. היא שרה את עכש"ב (כולל הכריעה הידועה) שיר לשירה שער הרחמים אם זאת האהבה שלך באה אליכם (הקדישה לכל הילדות בקהל, לאבות שלהם והוסיפה גם לאמהות, שכחה מישהו?) סיימה עם שלום לאמונות ולשם מירי לא כל כך דיברה עם הקהל, רק אמרה" מה יהיה עם הכתפיות האלו?" - הכתפיות של השמה כל הזמן נפלו לה... כולם היו על הבמה מלבד מישהו בשם חן אאל"ט שהחליף את פינטו בכלי הקשה. בטוח שכחתי איזה שיר או שניים- סליחה....

veredmp

New member
היא בטח התחילה מוקדם כדי להגיע בזמן לזכרון

שמחה שנהנית

hapoelpt66

New member
כן אבל אני חשבתי שהיא תופיעה רק ב-23:00 ! ..

ובגלל זה פיספסתי את ההופעה שלה בפתח תקוה .. היא הייתה צריכה להופיעה בדיוק ההפך ... קודם בזכרון , ןרק אז בפתח תקווה מאוחר יותר .. !

veredmp

New member
למתעניינים, אורי שם 2 וידאו-ים קצרצרים

מההופעה בפתח תקווה בפייסבוק שלו http://www.facebook.com/orizakh למי שמתעניין לדעת איך נראית הופעה מנקודת המבט של נגן על הבמה

שמחה שנהנת עדי!!!

נשמע שהיתה הופעה ממש ממש טובה,והיא בחרה לבצע שירים ממש ממש טובים שלה! אני קצת מבואסת מהיום עצמאות הזה, תכננתי כל כך הרבה ובסוף כלום לא יצא לפועל,רק על האש אתמול,ועל האש היום... למדתי לקח לעצמאות הבא להתרכז במשהו אחד ולא לתכנן ולקבוע.. ובסוף שום דבר לא יוצא לפועל.. אני עדיין מנסה להבין מה חשבתי לעצמי?!?!?! שאני יהיה גם בהופעה של מירי בפ"ת גם אספיק לראות הופעות של זמרים שאני אוהבת בפארק הלאומי בר"ג וגם אגיע להופעה של אביב גפן ברוק עצמאות ברשל"צ...הקיצר אני הזויה,היום הזה רק גרם לי להבין עד כמה.. :/ חברים,ספרו חוויות מהיום עצמאות שלכם...מה עשיתם?

veredmp

New member
אדירה! התקבלת לנבחרת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איך היא התרגשה מהמעמד, כזו מקסימה
ואיך היא קיפצה כשהיא יצאה

למעלה