שיר השבוע

REDbloodedMAN

New member
../images/Emo168.gifשיר השבוע../images/Emo168.gif

סוף שבוע הגיע, ואתם מוזמנים לשרשר לכאן את השירים שעשו לכם את השבוע האחרון.
שיר של נורית -
שיר עברי לא של נורית -
שיר לועזי - בברכת סוף שבוע רגוע, מוטי.

REDbloodedMAN

New member
../images/Emo13.gif אני אתחיל

שיר של נורית - בעלת החלומות (בלוז)
שיר עברי אחר - עפרה חזה - כמו ציפור
שיר לועזי - Pink - Don't Let Me Get Me

ravithe

New member
והנה שלי

שיר של נורית - "בקצב שלה" (אשה מחזיקה תמונה קטנה, כבר לא נמצאת במיטב שנותיה...) שיר עברי לא של נורית - חווה אלברשטיין "באמצע חיי" שיר לועזי - סימון וגרפינקל "old friends" שבת שלום. רוית.

דג קדוש

New member
סופשבוע נעים לכולם...

השיר של נורית ששמעתי הכי הרבה גם השבוע היה "שלכת".
שיר עברי אחר: בואי כלה/ אחינועם ניני שיר לועזי: לא שמעתי.

tsukino

New member
שיר השבוע שלי

שיר של נורית: נפרדנו כך (שיר אהב"ה) שיר עברי לא של נורית: יהודית רביץ ואהובה עוזרי - האיש ההוא של לא עברי: Ayumi Hamasaki - Teens ~Acoustic side~1

bigblabla

New member
שלי ../images/Emo168.gif

שיר של נורית - "מה יהיה בסופנו" שיר עברי לא של נורית - אתי אנקרי "ברוך השם" שיר לועזי - Gloria Estefan - Conga

ספיק23

New member
השירים שלי...

שיר של נורית - "בלדה לאישה" (תרצה אתר \ משה וילנסקי) שיר עברי לא של נורית - "שיר ארץ" (חווה אלברשטיין \ נתן יונתן \ סשה ארגוב) שיר לועזי - כמעט לא שומע... מעטים הם השירים הלועזיים שעושים לי משהו. בשנה האחרונה היה אחד כזה: פילדלפיה של ניל יאנג.

aa100000

New member
אני../images/Emo13.gif

שיר של נורית: פאפאיה (מההופעה כמובן, לא יודע אם זה שיר או תופעה
) שיר עברי לא של נורית: בואי כלה (שמעתי אותו די הרבה השבוע וגם ניגנתי אותו הרבה) שיר לועזי: השבוע לא שמעתי הרבה שירים לועזיים כי לא היה לי זמן, אבל שמעתי המון ג'אז...

LEATHER REBEL

New member
אני אני אני

הבחירות שלי: שיר של נורית: סימפטיה. שיר עברי לא של נורית: כל האלבום "חומוס מטמטם" של נייג'ל האדמו"ר. אלבום ההיפ-הופ הציוני הראשון שבעצם היה פארודיה גמורה על כל הז'אנר של ההיפ-הופ. כל שיר יכול להצחיק אותכם עד דמעות, וגם כן אין שם כמעט גסויות. שיר לועזי: JILTED JOHN בביצוע הדמות הפיקטיבית JILTED JOHN, אחת מדמויות ה"כיסוי" של השחקן הבריטי גראהם פאלווס. להיט ענק בשנת 1978. שיר מצחיק? מצחיק זה לא מילה. שבוע טוב!

למעלה