ברוכים הבאים

שלמונזה

New member
האאאאאאאאאאאאא.? ../images/Emo168.gif

*סמיילי מזועזע* לא עבר זמנו של הבן אדם הזה ממזמן ? [למשל אי שם בימי היי פייב?] מה הוא עושה היום בכלל?

TetiBETTY

New member
../images/Emo17.gifברוכים הבאים../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

אז כן, בפעם השניה נפתח לאמיר פיי גוטמן פורום בתפוז [הפעם הראשונה הייתה לפני 7 שנים]... זה יהיה המקום המרכזי לעידכונים שוטפים על פועלו של אמיר בימים אלו, הסינגל "מרגיש" אוטוטו מגיע אליכם, באמצע ינואר ליתר דיוק - ויש למה לצפות!! אז שרשרו כאן, מי אתם? בני כמה? וסתם דברים

היי בת-אל!../images/Emo49.gif ו../images/Emo50.gif

את בטח לא זוכרת אותי.אני הייתי חברה בפורום אמיר פיי גוטמן הראשון,לפני שבע שנים.אני מאושרת לראות ששוב נפתח לו פורום.

vmeytal

New member
שלוםלכולם!הרגע שמעתי על הפורום

היי לכל הבנות! שמעתי שנפתח פורום לאמירי הגיע הזמן באמת מאז הייפייב לא מעניינים האומנים בארץ. אז יאללה שייצא כבר הסינגל!! וברור שנפגשתי איתו מיליון פעם היו לי כמה מפגשים איתו(באיזור הקריות) יש תמונות... אבל אני צריכה לסרוק אותם....... אז שיהיה בהצלחה עם הפורום
וכמובן חנוכה שמייח לכולם -זה מה שבטוח

vmeytal

New member
היי נעים מאוד

כן אני מקרית ים והאמת מאז מרילו לא ראיתי אותו אני מחכה כבר ללכת ללהקה שיגיעו לתיאטרון הצפון כבר!!!

היה בתאטרון הצפון הלהקה

בחודש ספטמבר.אבל לפי מה שהבנתי וידוע לי הם יבואו עוד לתאטרון הצפון שיהיו תאריכים בטוח נדע
אני אכתוב כאן מתי שאני אדע על תאריכים נוספים
. מה שמך? אגב אני מקרית חיים

vmeytal

New member
שמי מיטל

אני בטוחה שגם אני יידע שהם יגיעולפה אולי בסיסות מרץ י ש לי הצגת בחירה במנוי שעדיין לא בחרתי

vmeytal

New member
לענבר- נעים לי גם להכיר אותך

בטח יייצא לנו לדבר עוד כאן בפורום מה שבטוח נושא אחד משותף יש לנו- אמיר אז חג שמח"(ולא לאכול הרבה סופגניות סתם....)

למעלה