שאלון צבעים

../images/Emo17.gif שאלון צבעים ../images/Emo17.gif ../images/Emo101.gif

כי, כמה מפתיע, יבש פה רצח.
אדום
1-את אוהבת עגבניות? 2- וגמבה? 3- ותותים? 4-נגעלת מדם? 5- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? 6- יש לך בגדים באדום בארון? 7- מה הדבר האדום הקרוב אליך? 8- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? 9- אוהבת את הצבע?
צהוב
1- מה דעתך על לימון? 2- אוהבת חרדל? 3- וגבינ"צ? 4- אוהבת את השמש או מעדיפה את הירח? 7. מה הדבר הצהוב הקרוב אליך ביותר? 8- מה לדעתך צהוב מסמל? 9- אוהבת את הצבע הזה?
ירוק
2- את אלרגית לדשא? 3- את אוהבת לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? 5- מה עדיף: עלה או גבעול? 7- מה הדבר הירוק הכי קרוב אלייך? 9- אוהבת את הצבע הזה?
כחול
1- מה דעתך על הדרדסים? 2- ועל הסרטים האלה נוו.. את יודעת? 3- אוהבת ללכת לים? 4-אוהבת את הבריכה יותר או פחות מהים? 6-מה הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? 7-מה לדעתך הצבע כחול מסמל? 8- אוהבת את הצבע הזה?
ורוד
1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאת חושבת על הצבע הזה? 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? 4- זה צבע רק לבנות? 6- מישהו שאת מכירה אוהב ממש ורוד (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)? 7- החיים ורודים? 8-מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך? 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? 10- אוהבת את הצבע?
כתום ואחרון
1- אוהבת תפוזים? 2- וקלמנטינות? 3- וגזר? 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? 5- אורנג' חברה טובה?

william beckett

New member
נווו....

על תיהיו רעות יבש פה קצת מה לעשות,נצליח להחיות על תיהיו אנטיP: אדום 1-את אוהבת עגבניות?:נגיד שP: 2- וגמבה?-:רק בבולונז של אמא^^ 3- ותותים?:תותים*_* 4-נגעלת מדם?::כן בעעע [אנחנו סובלות כל חודש מה לעשות]P: 5- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?:היום פצעתי בטעות את השפה>< 6- יש לך בגדים באדום בארון?:חולצה ושני טרנינגים אדומיםP: 7- מה הדבר האדום הקרוב אליך?:לק אדוםP: 8- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?:אהבה 9- אוהבת את הצבע?:אפשר להגיד צהוב 1- מה דעתך על לימון?:רק בפירה של אבא! 2- אוהבת חרדל?:לא>< 3- וגבינ"צ?:איך אפשר לא לאהובO: 4- אוהבת את השמש או מעדיפה את הירח?:ירח*_* 7. מה הדבר הצהוב הקרוב אליך ביותר?:המדבקה על העטיפה של הדיסק של TAI חיחי ^^ 8- מה לדעתך צהוב מסמל?:קיץ 9- אוהבת את הצבע הזה?:אם הוא צהוב יפה ולא מזעזע אז כן ירוק 2- את אלרגית לדשא?:לאXD 3- את אוהבת לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?:הכי כיף ^^ 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?:לא לובשת ירוק>< 5- מה עדיף: עלה או גבעול?:עלה 7- מה הדבר הירוק הכי קרוב אלייך?:הדאודורנטP: 9- אוהבת את הצבע הזה?:לא ממש כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?:חמודי*_* 2- ועל הסרטים האלה נוו.. את יודעת?:XD מעדיפה לא להגיב 3- אוהבת ללכת לים?:החבר הכי טוב שלי^^ 4-אוהבת את הבריכה יותר או פחות מהים?:פחות 6-מה הדבר הכחול הכי קרוב אלייך?:עט 7-מה לדעתך הצבע כחול מסמל?:שקט 8- אוהבת את הצבע הזה?:מעוד מעוד*_* ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאת חושבת על הצבע הזה?:בעעעעעעעעעעעעעעעע 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?:איכסה איכזסה איכסה!,צבא פקאציסתי ביותר! 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?:גופיה וחולצה משולבת אם לבן,ואני לא הולכת איתן! 4- זה צבע רק לבנות?:אכן 6- מישהו שאת מכירה אוהב ממש ורוד (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)?:כן מכירה לא מעט 7- החיים ורודים?:כרגע כן^^ 8-מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך?:הפקק של הדאודורנט השניXD 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?:אנרגיה 10- אוהבת את הצבע?:בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע בחיים לא! כתום ואחרון 1- אוהבת תפוזים?:מעוד*_* 2- וקלמנטינות?:גם^^ 3- וגזר?:נמנמ רק במרק עוף של אמא^^ 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?:נגדדדדדדדדדדדדד 5- אורנג' חברה טובה?:לא!

Fall Out YaNa

New member
^^

אדום 1-את אוהבת עגבניות?כן 2- וגמבה?לא 3- ותותים?כן 4-נגעלת מדם?לא 5- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?לפני כמה חודשיים בערך 6- יש לך בגדים באדום בארון?כן רק חולצת בצפר 7- מה הדבר האדום הקרוב אליך?שום דבר 8- מה לדעתך מסמל הצבע האדום?דם 9- אוהבת את הצבע?מחבבת לא אוהבת XD צהוב 1- מה דעתך על לימון? טעים 2- אוהבת חרדל?לא 3- וגבינ"צ?טיפה 4- אוהבת את השמש או מעדיפה את הירח?את הירח 7. מה הדבר הצהוב הקרוב אליך ביותר?שום דבר 8- מה לדעתך צהוב מסמל?את השמש 9- אוהבת את הצבע הזה?לא ירוק 2- את אלרגית לדשא?לא 3- את אוהבת לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?לא 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?לא זוכרת 5- מה עדיף: עלה או גבעול?גבעול 7- מה הדבר הירוק הכי קרוב אלייך?הנגן שלי 9- אוהבת את הצבע הזה?לא כל כך כחול 1- מה דעתך על הדרדסים?נחמד 2- ועל הסרטים האלה נוו.. את יודעת?Oם 3- אוהבת ללכת לים?בערך 4-אוהבת את הבריכה יותר או פחות מהים?פחות 6-מה הדבר הכחול הכי קרוב אלייך?החולצות שלי 7-מה לדעתך הצבע כחול מסמל?צבע של בכי כזה 8- אוהבת את הצבע הזה?ככה ככה ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאת חושבת על הצבע הזה?פאקצות,זונות ועוד... 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת?פאקצות 3- יש לך בגדים ורודים? כמה?אין בכלל! 4- זה צבע רק לבנות?לא רק.. 6- מישהו שאת מכירה אוהב ממש ורוד (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)?לא 7- החיים ורודים?ממש לא! 8-מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך?שום דבר 9- מה לדעתך צבע זה מסמל?פאקצות... 10- אוהבת את הצבע?לא! כתום ואחרון 1- אוהבת תפוזים?כן 2- וקלמנטינות?לא 3- וגזר?לא אוהבת 4- היית בעד או נגד ההתנתקות?נגד 5- אורנג' חברה טובה?כן

דווקא פתאום יש על מה להגיב בפורום הזה! נייס

אדום 1-את אוהבת עגבניות? לא יודעת, בערך 2- וגמבה? לפעמים 3- ותותים?כן 4-נגעלת מדם? לא בדיוק, תלוי כמה איפה מתי ומצברוח חחח 5- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לא זוכרת 6- יש לך בגדים באדום בארון? היום קניתי חולצת בצפ ראדומה חחח 7- מה הדבר האדום הקרוב אליך? המתקן סוכריות אמנמס שלי 8- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? אהבה? תשוקה? גאד נוז 9- אוהבת את הצבע? די.. צהוב 1- מה דעתך על לימון? לימוני?XD 2- אוהבת חרדל? לאאאאאא איכ 3- וגבינ"צ? כןD: 4- אוהבת את השמש או מעדיפה את הירח? לא אכפת לי במיוחד 7. מה הדבר הצהוב הקרוב אליך ביותר? חלק מהארטיק מפימו שהכנתי 8- מה לדעתך צהוב מסמל? שנאה לא? 9- אוהבת את הצבע הזה? הוא חמוד ירוק 2- את אלרגית לדשא? לאXD 3- את אוהבת לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כן D: 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?לא זוכרת אבל עכשיו יש פס קטן על הבגד שאינ לובשת עם ירוק 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה?XD 7- מה הדבר הירוק הכי קרוב אלייך? הזה מהחולצה, ואם לא זה אז סקיטלז ירוקים
9- אוהבת את הצבע הזה?כן ^__^ החדר שלי ירוק כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? חרמנים?XD 2- ועל הסרטים האלה נוו.. את יודעת? חחחחחחחחחחחחחחחח אחלה 3- אוהבת ללכת לים?כן לפעמים 4-אוהבת את הבריכה יותר או פחות מהים? יותר! 6-מה הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? המכסה של המכונת ממתקים הזאת חוחי 7-מה לדעתך הצבע כחול מסמל? ים? רוגע? 8- אוהבת את הצבע הזה? כן הוא חמוד ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאת חושבת על הצבע הזה? לא יודעת 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? בזמן האחרון אני מחבבת פקאצות כי פריקים זה מעצבן 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? אהה.. יש לי 2 נעלים ורודות וכמה חולצות נראה לי 4- זה צבע רק לבנות? האמת שזה לא הכי מתאים לבנים.. אבל יש כאלה שהם ממש פולינג איט אוף 6- מישהו שאת מכירה אוהב ממש ורוד (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)?אחותי? לא יודעת 7- החיים ורודים? בשבילי לא 8-מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך? הציור על החולצה שלי ואם לא אז מן פנקס קטן שכתוב עליו שילת 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? בנות?XD 10- אוהבת את הצבע? כן כתום ואחרון 1- אוהבת תפוזים? לא ממש 2- וקלמנטינות? כןןןןןן
3- וגזר? כן 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? הייתי בצד הלאאכפתלי 5- אורנג' חברה טובה?לא יודעת אף פעם לא ניסיתי קולולולו בוקר טוב פורום!XD

NoAmItA ChAn

New member
וואי, מגניב!

אדום 1-את אוהבת עגבניות? בארור! 2- וגמבה? גם XP 3- ותותים? גם! 4-נגעלת מדם? נופ ם: 5- מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? המממ... סוגשל אתמול XP 6- יש לך בגדים באדום בארון? כמובן! 7- מה הדבר האדום הקרוב אליך? השלט של הוט XDDDD 8- מה לדעתך מסמל הצבע האדום? חום :) 9- אוהבת את הצבע? יאפוש! צהוב 1- מה דעתך על לימון? מוסיף המון! 2- אוהבת חרדל? לא X__X 3- וגבינ"צ? אהא! 4- אוהבת את השמש או מעדיפה את הירח? המממ... נראה לי שירח XP 7. מה הדבר הצהוב הקרוב אליך ביותר? קופסה של מכשיר סודוקו. 8- מה לדעתך צהוב מסמל? שמחה D: 9- אוהבת את הצבע הזה? כמובן! ירוק 2- את אלרגית לדשא? לא ממש XP 3- את אוהבת לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? כןןןן *-* 4- מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? הממ.. לא זוכרת O: 5- מה עדיף: עלה או גבעול? עלה! 7- מה הדבר הירוק הכי קרוב אלייך? עיפרון XD 9- אוהבת את הצבע הזה? אכן D: כחול 1- מה דעתך על הדרדסים? לא משהו X: 2- ועל הסרטים האלה נוו.. את יודעת? לא! 3- אוהבת ללכת לים? כןןןןןן *_____* 4-אוהבת את הבריכה יותר או פחות מהים? פחות.. 6-מה הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? שרוול נגינה XP 7-מה לדעתך הצבע כחול מסמל? הממ.. עומק? O: 8- אוהבת את הצבע הזה? האהוב עליי ^___^ ורוד 1- מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאת חושבת על הצבע הזה? לק XDDDD;; 2- פקאצות- סטיגמה, או אמת? משתנה מפקאצה לפקאצה. 3- יש לך בגדים ורודים? כמה? חולצה ורודה XDDD 4- זה צבע רק לבנות? הממ.. לא נראה לי. 6- מישהו שאת מכירה אוהב ממש ורוד (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)? לא ממש XP 7- החיים ורודים? לפעמים :) 8-מה הדבר הורוד הכי קרוב אליך? הארנק שלי XD; 9- מה לדעתך צבע זה מסמל? עדינות. 10- אוהבת את הצבע? אכן D: כתום ואחרון 1- אוהבת תפוזים? כןןןןןן 3> 2- וקלמנטינות? פחות אבל כן! 3- וגזר? כן! 4- היית בעד או נגד ההתנתקות? הממ.. לא סגורה על זה XD;; 5- אורנג' חברה טובה?אני באורנג' XDDDD

למעלה