סיכום שבועי

KremboQueen

New member
../images/Emo170.gif סיכום שבועי ../images/Emo170.gif

משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: ספר השבוע: סדרת\סרט השבוע: שיר השבוע: אדם השבוע: משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ולסיכום, איך עבר השבוע? תמונת השבוע:

i kissed your lips and tasted blood

טהנהנהנה נהנהנהנה~ מועתק מפורום בנות (עם עריכה קלה), כי לא באמת השתנה הרבה בעשרים וארבע שעות האחרונות: משהו טוב שקרה לך השבוע: סבתא הייתה מלכה וקנתה לי מכונת תפירה באופן ספונטני, הטיול שורשים למאה שערים ביום ההולדת של סבא שהיה ממש מעניין ומקרב וכל זה ויצאו לי משם כמה תמונות שאני ממש אוהבת (כאילו, לא שלי. שצילמתי), היציאה עם המגמה לצילומים של שולץ (מישהי מכירה את זה אגב? מצחיק אחושרמוטה) וכל שניה בערך משתיים בלילה עד שש שלשום איתו, ואתמול בפארק. :) משהו רע שקרה לך השבוע: יש לנו בקיוסק בבית ספר איזה חתול שהוא פשוט היצור הכי מסכן בעולם, הוא עבר התעללות כנראה וחצי מהלסת שבורה ובכלל לא במקום, והוא רזה בטירוף כי הוא לא יכול לאכול ופאק, אני על סף בכי רק מלחשוב על זה. אתן לא מבינות, הוא כזה אומלל... נראה לי שהדבר היחיד שאפשר לעשות זה להרדים אותו, ואני בכלל לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל זה מטורף, נשבעת. שיר שלא הפסקת לשמוע: אין ספציפי נראה לי. התחדשות השבוע: שתי חזיות, אחת בסוג של גוון כחול-אפור עמוק ויפה כזה עם תחרה באותו צבע ופפיון, השניה סתם לבנה שנסגרת מקדימה (ומסתבר שנהייתי C
); סטרפלס מפוספסת כתום-אפור-ורוד עם שני כיסים ורודים עם פפיונים (כן, אובססיה) מפוקס, ממש חמודה; גופיית סבא לבנה; גופייה שחורה מNONAME עם כיווצים במחשוף ובין הציצים, שהיא פשוטה כזו אבל התאהבתי בה. תוכנית השבוע: כרגיל אבודים, אבל מה לעזאזלללל עובר על התסריטאים שלהם:S ומה זה המוזיקת-אופרות-סבון הזאת באמצע הפרק סרט השבוע: אוף, אני זוכרת שראיתי איזה משהו שאהבתי אבל לא זוכרת מה. ספר השבוע: לא יצא לי לקרוא יותר מדי, אבל הצל של אנדר(אנגלית). מאכל השבוע: פיצה בתוספת אפר סיגריות מהקיוסק יציאת השבוע: ל"ג בעומר
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: "מצפה" זה מוגזם, אבל מגן בפיזיקה ובגרות בתקשורת וחברה. ותל-אביב עם טלטל בשלישי וביום שני עם הבחור, אבל לזה דווקא כן :) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ^, שניהם ציטוט\\\\\\\יציאת\\\\\\\\מילת השבוע: יש כמה די אישיים... תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: יום ראשון יאנה באה להתכונן לפיזיקה, בשני אחרי המגן ת"א איתו:), ושופינג עם טל בשלישי. ובאופן כללי לחזור הרבה על החומר לתקשורת וחברה. אה, ומתישהו אמא של אקסנה מחדשת לי את הצבע~ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה תכלס

וביום שישי מרתון שודדי הקאריביים אצל איילין!

ובבוקר בריכה עם טל! וואיייי איזה שבוע מעולה הולך להיות לי.
(אגב, יום מגבת שמח y'all!
)

limilu

New member
יש להכניס נושא להודעה [נו, איזה אתר נודניק].

משהו טוב שקרה השבוע: יש לי חבר
משהו רע שקרה השבוע: גיליתי שיש לי ארבעה מבחנים השבוע ושכנראה עד הסופ"ש אני אהיה מתה. ספר השבוע: ספינת הגורל - רובין הוב. [זה יהיה גם הספר של השבוע הבא, והשבוע שאחריו... כל כך ארוך ><] סדרת\סרט השבוע: Dan In Real Life, וגם Pushing daisies. שיר השבוע: Between You And Me - Lemon Demon אדם השבוע: חמודי [אחותי]
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: הסופ"ש :] מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: נחשו
ולסיכום, איך עבר השבוע? לא ממש משהו. תמונת השבוע: אוהבת חיות אמיתית.

יומגבת שמח../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה השבוע: יום המגבת! משהו רע שקרה השבוע: קיבלתי חזרה את המבחן בתנ"ך.
ספר השבוע: הכל מואר\ג'ונתן ספרן פויר. סדרת\סרט השבוע: 70's שואו. שיר השבוע: הופך למים של בעז בנאי (מישהי הדביקה לי אותו><) אדם השבוע: ניבי וגילי. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: לא מצפה- מתכונת בתנ"ך ומתכונת בהיסטוריה, מצפה- טעם העיר כפיצוי. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לאדעת. ולסיכום, איך עבר השבוע? תחושות מעורבות. תמונת השבוע:

למעלה