יום הולדת לפורום

Diana M

New member
../images/Emo172.gifיום הולדת לפורום../images/Emo171.gif

ערב חג השבועות לפני שנה, הפורום שלנו יצא לדרך. במהלך השנה התקיימו כאן דיונים רבים בנושאים מגוונים העוסקים בילדים בעלי צרכים מיוחדים, התמודדות בבית, במסגרת החינוכית ומול מוסדות ממשלתיים. הורים מצאו האחד אצל השני אוזן קשבת,לב מבין ויד תומכת. אמת, הקשיים של הזולת אינם מקלים על הקשיים האישיים אך בהחלט מסייע לדעת כי יש מי שמוכן להקשיב ולחלוק מנסיונו האישי ואכן בנוסף לתמיכה מועבר כאן מידע רב ושימושי שנאסף באמצעות נסיון אישי ואולי יחסוך בעתיד דרך ארוכה ומסורבלת לאחרים. נכנסו גם אנשי מקצוע מתחומים שונים, הוראה, ריפוי בעיסוק, תקשורת ועוד אשר אשר היו מוכנים לתרום מנסיונם האישי. תחום זה אישית, הייתי רוצה לראות מתפתח יותר ומגיע לדיאלוג משותף בין אנשי מקצוע לבין הורים. התגבש גרעין מצומצם אך קבוע ואיכותי של הורים המוכנים תמיד לתת עיצה ולספק מידע ואני מקווה כי הגרעין הבסיסי ילך ויתרחב. הייתי שמחה אם הייתם מעלים כאן את מחשבותיכם לגבי הפורום לגבי התכנים שהייתם רוצים לראות בו, נותנים משוב על מה שהיה ומה הייתם רוצים כי יהיה בעתיד. מאחלת לכולנו חג שמח והמשך דיונים פוריים דיאנה

שרון123

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif

זה הזמן להודות לך דיאנה יקרה על הפורום המדהים הזה. מתוך הפורום שלך, נולד הפורום שלי, כשהרגשתי כמה שהורים לילדים פגועים, צריכים את הביחד. בעיני הפורום הזה מצוין בדיוק כמו שהוא
ודרך הניהול המקסימה שלך היא זו שהופכת אותו לכזה.

נ ג ה 33

New member
איזה כייף שיש הזדמנות לברך..

ובכן, אני רוצה להמשיך את דבריה של שרון ולהודות לך דיאנה על דרך הניהול, על הפירגון, על המקצועיות והסבלנות שאת מעניקה לכל אחד ואחת מאיתנו. אכן הפורום הזה הוא בית חם, תומך ואוהב לחברים בו. בהזדמנות זו אני גם רוצה להודות לכל מי שהעשיר את ידיעותיי, גם אם הוא לא בעל מקצוע. רוב הזמן אני די פאסיבית מבחינת השתתפותי, אבל האמת היא שזה רק למראית עין. בפועל אני נכנסת לפורום כל יום, מתעדכנת, לומדת ומתחזקת. אז שוב תודה דיאנה, שבזכותך הוקם הפורום היקר הזה, לו את מקדישה מזמנך היקר במסירות.

כל הכבוד לך דיאנה ומזל טוב../images/Emo172.gif|פרח

גם אני מצטרפת בחום לאיחולים ומאחלת לנו שנים טובות וקלות יותר והרבה כוח להמשך ההתמודדות היומיומית. יצרת פה מקום חם, פתוח ומפרגן שהוא מקור לתמיכה ומידע יוצא מן הכלל!!
גם אני נכנסת לעיתים קרובות כדי לראות מה חדש ונהנית כל פעם מחדש. ובהזדמנות זו אני מבקשת להודות לכל משתתפי הפורום על זרימת המידע ותשומת הלב הרבה שאתם משקיעים פה. זר פרחים וחג שמח ורגוע לכולנו
ומזל טוב.

Diana M

New member
תודה למגיבות ../images/Emo39.gif

מקווה כי נמשיך באותה רוח עם תוספות ודגשים נוספים אשר רק יוסיפו למה שכבר קיים. תודה על המשוב, ואשמח לשמוע גם מכאלה שעדיין לא הגיבו. כל רעיון חדש וכיוון חדש עשוי לתרום ולהוסיף לתכנים הקיימים. חג שמח וטעים. דיאנה

galit37

New member
חג שמח!!!../images/Emo24.gif

באמת אני מחזקת את כל מה שכולם אמרו, ומוסיפה שהיו רגעים שרציתי רק לדבר ולספר כדי להקל על המעמסה שיש לי על הלב לפעמים, ומצאתי שיש בפורום הנהדר הזה הרבה מקשיבים\ות וזה ממש עושה טוב על הלב שמי שמקשיב מבין על מה את מדברת. כה לחי!!!

דיאנה יקרה וכולם/ן.

קודם כל אאחל מזל טוב ובהצלחה לפורום המקסים הזה, שהפך להיות לאט לאט בית של כולם, וביתי השני. אני מאוד מקווה שאתם זוכרים אותי ואת הדיונים שהשתתפתי בהם כאן. עכשיו אספר קצת על עצמי למי שכבר הספיק לשכוח אז ככה:קוראים לי ליאת לוי, ואני מנהלת פורום C.P. שיתוק מוחין תמיכה. הצטרפתי לכאן כי בעקבות המגבלה שלי, אני שייכת למשפחת החינוך המיוחד שבה זכיתי להיות 18 שנים נפלאות, מתוכן 10 שנים עם המלאכית שלי הכוונה למורתי היקרה והאהובה שממנה נפרדתי ב-15/8/01. למי שלא זוכר מה כתבתי ביום השנה הראשון לפרידה, אצרף כאן את הקישור, +הקישור להודעת ההצטרפות שלי למשפחה שלנו, [כך אני קוראת לפורום הזה, למרות שלא יוצא לי לבקר בו, וזאת עקב העיסוקים הרבים שאני עסוקה בהם]. אני מבטיחה כאן שאני אבוא לבקר למרות העיסוקים שלי, אוהבת ומחבקת כל אחד/אחת מכם/ן, ליאת.

תירתיר2

New member
חג שמח../images/Emo171.gif , מזל טוב ../images/Emo65.gif והצעה|ש

מצטרפת לברכות ולמחמאות על הבית הוירטואלי הנהדר. אני מציעה, דיאנה, כי תעדכני את גלריית המשתתפים בפורום. חוץ מזה אין לי מה להוסיף-נדמה לי שיש כאן כל מה שצריך. אז חג שמח!

זהבה נ

New member
חג../images/Emo171.gif../images/Emo172.gif ויומולדת שמח ../images/Emo49.gif

למקום המאוד חשוב ומיוחד שיצרת כאן דיאנה להורים ולשאר המתענינים בחינוך המיוחד. מאחלת המשך מוצלח לפורום .

למעלה