סיכום שבועי

KremboQueen

New member
../images/Emo172.gifסיכום שבועי../images/Emo171.gif

משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
ספר השבוע:
סדרת\סרט השבוע:
שיר השבוע:
אדם השבוע:
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא:
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ולסיכום, איך עבר השבוע?
תמונת השבוע: ו... תענו וזה, צריך להחיות את הפורום.

יאללה, גם פה.

משהו טוב שקרה השבוע: יום שני עם הבחור, הציון התותחי שלי במתכונת בתקשורת וחברה (86!), חמישי בת"א עם אקסנה וטל, טעם העיר וזה.
ואחד החתולים בחצר שלי התחיל להיות חמוד אלי והוא כל הזמן בא להתרפק עלי והוא כזה קטן ומתוק
משהו רע שקרה השבוע: סתם מחשבות לא רצויות ושבערך כל תוכנית אפשרית שעשיתי לסופ"ש נדפקה. ולא ראיתי את החבר מיום שני... :\
ספר השבוע: הצל של אנדר, עדיין. אני לא באמת קוראת כל כך לאט, סתם אין לי זמן.
סדרת\\סרט השבוע: ראיתי רק את כפרה, אבל זה סרט ממש מחורבן. כאילו. ממש.
שיר השבוע: כל מיני איימי וויינהאוס. Tears dry on their own היה תקוע לי בראש רוב השבוע האמת
אדם השבוע: מה, זה קשה. הבחור כי הוא מקסים הכי שיש ואני לא יכולה לדבר איתו בלי לחייך, וטל כי היא מגניבה ותמיד כיף לי איתה הכי:) (חח חנפנות חופשי
. הכל נכון though)
משהו שאת\\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מצפה: להפגש עם החבר בשני שוב ובערב הופעת ג'אז בנמל ת"א, להבין איך מכונת התפירה שסבתא הביאה עובדת ולתפור כמה דברים, לקנות כמה טישרטים ולשפצר אותן. לא מצפה: בגרות בפיזיקה ברביעי, אבל זו יחידה אחת. קטן עלי.
ואני גם לא לומדת עד אז, אז זה די שווה.
מישהו שאת\\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: איילין והחבר. ותכלס מי שירצה, יש לי מספיק זמן פנוי
ולסיכום, איך עבר השבוע: לא רע, לא רע.
תמונת השבוע: הדרזדן דולז

KremboQueen

New member
חנפנות זה אנחנו, מה ../images/Emo23.gif

שיו, אמרתי לך שכפרה זה גרוע!

Spirite

New member
סיכום שבועי...

משהו טוב שקרה השבוע: קטיף דובדבנים בגולן. אלוהים, לכו לפני שייגמר! משהו רע שקרה השבוע: היה חם. ספר השבוע: Thinner סדרת\סרט השבוע: על טבעי
שיר השבוע: Radio\Video של סיסטם אוף א דאון אדם השבוע: אמא שלי משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שום דבר לא בטוח. יכול להיות שמחרתיים אני פתאום אסע לחו"ל. או לירושלים. מישהו שאני רוצה לפגוש בשבוע הבא: האנשים הנחמדים בנתב"ג, או את סטיבן קינג. הסיכויים בערך שווים. איך עבר השבוע: די נחמד. רבצתי רוב הימים בבית בלי לעשות הרבה, ציירתי וכולי, סוף השבוע היה יותר מעניין
מסיבת הפתעה לחברה וקטיף דובדבנים. תמונת השבוע: מתוך ספר אגדות סיניות, רק אחד האיורים המקסימים שלו.

KremboQueen

New member
../images/Emo173.gif

משהו טוב שקרה השבוע: נשארתי בבית בראשון, בקושי לומדים עכשיו, פתיחת התערוכה בדובנוב
וכמובן-כמובן, יום חמישי, כולו!
והכרתי מישהי מגניבה. משהו רע שקרה השבוע: קצת רבתי עם אנשים, אנשים לא רוצים אותי בתור מורה פרטית, והיום היה יום זוועתי (משפחה וכל זה). ספר השבוע: פנלופאה\מרגרט אטווד (לא כזה טוב, אבל התחלתי ואני חייבת לסיים.) סדרת\סרט השבוע: פרוג'קט ראנוויי 4
סוףסוף. שיר השבוע:just like a woman של דילן. אדם השבוע: נטע!
ואני בטוחה שאני שוכחת אנשים, אבל לזיכרון שלי יש טווח קצר מאוד. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: אמ. מיצ"ב במת' ובוחן באנגלית מחר, מבחן במתמטיקה, טיול לימודי או משהו כזה (לא מצפה בכלל), לעשות את העבודות במדעים וערבית עם מעין. יאפ, אין משהו סופר-כיפי בתכנון. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שיבוא יבוא <: ולסיכום, איך עבר השבוע? לא רע, אני אוהבת את האווירת לפני-חופש הזו. תמונת השבוע: בהשראת שיר השבוע, אידי סדג'וויק

../images/Emo158.gif../images/Emo172.gif

(אני אוהבת אייקוני שבועות^^)
משהו טוב שקרה השבוע: 90 בהיסטוריה וטעם העיר (בקבוקי הבירה הענקיים של גולדסטאר שלהם ממש חמודים).
משהו רע שקרה השבוע: לא משהו ספציפי.
ספר השבוע: הכל מואר\ ג'ונתן ספרן פויר (אני לא מצליחה לסים אותו)
סדרת\סרט השבוע: הסרט עטור השבחין "סרט בת-המצווה של אחותי".
שיר השבוע: Don't stop me now
אדם השבוע: גילי.
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: בגרות בקולנוע, בתמצווה, עבודה עברית ולסיים כבר לכתוב את הפינה לפורום.
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: בואו לעבודה עברית. ולסיכום, איך עבר השבוע? אחלה בחלה. תמונת השבוע:

או שלא

נזכרנו מאוחר מדי, אין כרטיסים.
מישהי מכירה במקרה מישהו עם שני כרטיסים מיותרים?

limilu

New member
דווקא ממש אהבתי את הכל מואר.

ד"א, לדעתי הספר שני שלו ["קרוב להפליא ורועש להחריד"] הרבה יותר טוב, יותר קליל ומשעשע והילד כזה חמוד

Susan Death

New member
אני

משהו טוב שקרה השבוע: סמינר מעולה של הצופים, שבוע הספר, אלא מה? משהו רע שקרה השבוע: שעות שינה, וזה... ספר השבוע: עדיין צילה של הרוח סדרת\סרט השבוע: האוס שיר השבוע: FOOL ON A HILL אדם השבוע: ניצן, חברתי היקרה משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: בלע...מתכונת בהיסטוריה מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: סופי, האמא האחרת שלי (או החברה שמשחקת אותה האמא הפולניה), מחולון (שזה רחוק לי.) ולסיכום, איך עבר השבוע? מ1 עד 10, 8. תמונת השבוע: אין על המחשב הזה כלום...

limilu

New member
למה אני תמיד באיחור?

משהו טוב שקרה השבוע: לא מתתי מהרעלת מבחנים! שלוש קריאות הידד! ["היפ היפ-"] וגם מיטה חדשה! יש! משהו רע שקרה השבוע: אין לי חבר
[ע"ע לפני שבוע. (נו, זאת אשמתי בסה"כ).] ספר השבוע: המאהב. עד שאני אסיים את הספר המעצבן הזה. סדרת\סרט השבוע: סדרות הכל אותו דבר. ראיתי היום בטלויזיה במקרה את "בלוג משפחתי" [I see you]. סרט הזוי משהו. פספסתי את הסוף. שיר השבוע: Arctic Monkeys - Wavin' Bye To The Train Or Bus אדם השבוע: מתן. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: הממ... להכין עוגת גבינה עם ענבר! מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת. ולסיכום, איך עבר השבוע? מעייף. תמונת השבוע:

limilu

New member
זה לא החבר עצמו שאין שמציק,

אלא האין-חבר. מבינה למה אני מתכוונת? [חוץ מזה, אני סיימתי את זה, אז מילא.]

למעלה