חדשות "האח הגדול" !

omer719

New member
../images/Emo41.gif האח הגדול בקרוב באוויר!

"האח הגדול" בקרוב באוויר תוכנית הריאליטי "האח הגדול" ששודרה לראשונה בהולנד ב-1999 ומאז ריצדה על מסכי טלוויזיה רבים ברחבי העולם, עולה לשידור בקרוב בישראל, בהנחיית ארז טל ואסי עזר ערן סויסה | 21/8/2008 7:57 האח הגדול - בקרוב אצלנו צילום: לוגו התוכנית באנגליהבצל מותו הטראגי של כוכב הריאליטי יוגב ברזילי, תעלה בקרוב זכיינית ערוץ 2 קשת את תוכנית הריאליטי השנויה במחלוקת "האח הגדול". במסגרת התוכנית עוברת קבוצה של מתמודדים לגור יחד בבית משותף ובבידוד מוחלט לתקופה של 99 יום. החיים בבית מתנהלים כבועה, כיקום מקביל. המתמודדים מנותקים ממה שעובר על בני משפחתם, ממה שקורה במדינה ובעיקר - מהזהות הציבורית שנוצרת להם במהלך שידור התוכנית. כל הנעשה בבית מתועד על ידי מצלמות רבות שממוקמות בבית, ואינן חשופות לעיניי המתמודדים. המתמודדים, מצדם, חשופים לעדשות המצלמה כל הזמן, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. במקביל לשידורים בטלוויזיה, ניתן יהיה לראות בכל זמן ובשידור חי, מה נעשה בבית באמצעות אתר אינטרנט מיוחד. "האח הגדול" בגרסה הישראלית צפויה להיות מתקדמת יותר, משוכללת יותר - ואולי גם שערורייתית יותר. ** אירוע ההשקעה מתקיים בעוד שבוע ימים!!! ושם ייחשפו המתמודדים והם ייכנס לוילה **

omer719

New member
../images/Emo41.gif האח הגדול 24 שעות ב-HOT!

מציגה: "האח הגדול" נון סטופ במסגרת שת"פ עם קשת יפתח ערוץ מיוחד של חברת הכבלים שישדר את "האח הגדול" 24 שעות ביממה במשך 100 יום לי-אור אברבך | 20/8/2008 16:49 חברת הכבלים HOT הודיעה היום על העלאת ערוץ טלוויזיה שלם שילווה את שידורי תוכנית הריאליטי של קשת, "האח הגדול". מדובר בערוץ חדש שיקרא "ערוץ האח הגדול Live", שיעביר בשידור חי את הנעשה בבית בכל זמן מסביב לשעון במשך כ-100 ימים ברציפות. הערוץ החדש ישדר באפיק מספר 20 למנויי חברת הכבלים. מדובר בחלק משיתוף פעולה בין HOT לקשת, במסגרתו הוקמו צוותי עבודה משותפים בין שתי החברות בתיאום להפקת כל התכנים מהבית. בנוסף, מדי לילה בשבוע (כולל שבת) ישודר מגזין יומי שיסכם את קורות המתרחש בבית לאורך אותו היום. המגזין ישודר גם בערוץ HOT בידור ישראלי, בביפ ובשירות HOT VOD , בחינם. את המגזין היומי יפיק, יביים ויערוך אתר קשת, אשר בנוסף ישדר 24 שעות, 7 ימים בשבוע, באמצעות 4 מצלמות, את הנעשה בבית.

omer719

New member
../images/Emo41.gif רייטינג: דואגים ליום שאחרי הגמר

חצי הגמר השני של "כוכב נולד", בסופו גילינו מי הם שלושת המתמודדים שעלו לגמר, השיג 27.5%. נתון נאה בהחלט אבל עדיין זהה לרוב התוכנית ששודרו עד כה. זה הזמן להתחיל להמר כמה יביא הגמר. במקום ה-2 בטבלה הפרומו הממושך לריאלטי החדש של קשת, "האח גדול", ששודר לפני "כוכב נולד" ומשיג 22.2% במקום ה-2 בטבלה. אמנון לוי במקביל בערוץ 10, מסתפק ב-8.6% במקום ה-8 ול"מחפשים אהבה" כדאי להתחיל לחפש משבצת שידור טובה יותר, אחרת הם ימשיכו להסתפק במקום ה-12 עם 6.2% בלבד. רעיון נחמד, רק החשיפה 22% אז מה יהיה בפרקים אני שואל

omer719

New member
../images/Emo175.gif חדשות "האח הגדול" !

כל מיני כתבות מהשבוע האחרון, קצת עידכונים לפני שעולה הדבר האמיתי
אז תגיבו!

ido100

Member
הבית/וילה

הוילה ממוקמת בתוך האולפנים בנווה אילן. על כביש 1 בין ת"א לירושלים.

נווה אילן

זה מקום פנטסטי להפקה שכזאת מאחר ואין שם כלוםםםםםםם!!! מי שהיה שם יודע שיש בנווה אילן את חדשות 2 ותחנת דלק מוזרה שהבעלים שלה מעריץ את אלוויס :)) ואם זה לא מצחיק, אז זה בטח יצחיק אתכם: הבלוג החדש שלי! תיהנו :) blog.tapuz.co.il/bigbrother

ido100

Member
בהצלחה עם הבלוג החדש

את מוזמנת גם לפתוח בלוג באתר האח הגדול ישראל ולשתף את הגולשים. זה יוכל להגדיל את כמות הקוראים שלך. בהצלחה

בניגוד לפרוייקט Y

שהיה בתוך וילה בהרצליה או איזה מושב בשרון ואנשים יכלו להגיע למקום הפעם החליטו למדר את האיזור שלא יוכלו להתקרב אליו אפילו..

BBisrael

New member
../images/Emo207.gif האח הגדול ישראל

מי שנכנס לאתר bbisrael.blogspot.com ודאי שם לב לחוסר העידכונים בשבוע האחרון.. וזה בגלל העיצוב החדש של האתר שהושק היום! אז כנסו לאתר וצפו בכל העידכונים על "האח הגדול" ישראל וגם גירסאותיו מהעולם... bbisrael.blogspot.com

omer719

New member
הינה הסבר קצר על התוכנית -

כמו בכול תוכניות הראליטי גם כאן לוקחים מ"ס מתמודדים(בדר"כ 14) שלא מכירים אחד את השני ומכניסים את כולם לתוך וילה ענקית ומעוצבת ומנתקים אותם מהעולם ל- 100 ימים, בלי טלפונים, טלוויזיות או עיתונים, פשוט שום קשר. כול הוילה עצמה בנויה כך שהיא אולפן מרושת במצלמות ומיקרופונים שעוקבים אחרי כל צעד של המתמודדים 24 שעות ביממה, ואת זה תוכלו לראות בשידור ישיר באתר התוכנית. הפרקים שמגיעים לטלוויזיה הם תקציר של השבוע, עם המשימות שהמתמודדים עוברים, ובסוף כל תוכנית המתמודדים יחליטו מי ה- 2 שמועמדים להדחה והקהל בבית מחליט מי מהם יודח מהוילה ומי יחזור אליה. וכמובן בסוף התוכנית הקהל יבחר מי זוכה בפרס הנחשק שהוא מיליון שקלים. מה שיראו לך בעצם זה מה עבר על המשתתפים השבוע, עם הזמן הם יתחילו לריב או להתחבר, ואנחנו נצפה בזה, מה גם שיש להם את המשימות, ואת החלק שהם מעלים אנשים להדחה, שזה צריך להיות מאוד מעניין

דורדור4

New member
ואי ענקקק!!../images/Emo6.gif

חחחח בטח אני אשתעמם ואראה את זה כל הזמן
טוב נו רק לפעמים, אבל זה נשמע מגניב ביותר

דורדור4

New member
כבר רייטינג? נחמד מאוד../images/Emo13.gif

אני מקווה שגם התוכנית תעמוד בציפיות.

omer719

New member
באתר הם כתבו על הפורמט

והסבירו שאפשר לראות באינטרנט, ככה זה לפחות בבריטי, אבל אני מאמין שכן, יש כבר קישור באתר הרישמי לסרטונים וקטעים אז כנראה יהיה שם משהו כזה

RTND35

New member
מחכה שכבר תתחיל התוכנית

אני מקווה שזה יהיה ריאליטי אמיתי (עם כל המשתמע) ושההפקה לא תתערב כמו בשאר תוכנית ה"ריאליטי" בארץ משהו מכיר משהו מהמשתתפים? יש למישהו מושג מתי היו המיונים?

omer719

New member
אממ עוד לא חשפו את המשתתפים.

והיו פירסומים למיונים באתר, ובכול מיני כתבות ופרסומות, בערך לפני חודש היו פרסומות לזה בטלוויזיה. וגם אנחנו פה מחכים שיתחיל

למעלה