סיכום חופש

../images/Emo175.gifסיכום חופש../images/Emo175.gif

ברור לי שאני לא צריך להזכיר לכם שהיום זה היום האחרון של החופש הגדול, אבל כדי להשאיר טעם טוב לפני השנה המטישה שעתידה לבוא (אמאלה! בגרויות ראשונות!) ספרו על ההיילייטס של החופש שלכם. מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? ההופעה הכי טובה שהייתם בה? טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? דיסק טוב שקניתם? בקיצור, סכמו את החופש. שנה טובה לכולם

clyps

New member
שלי../images/Emo210.gif../images/Emo13.gif

מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? ההופעה של קורין! וואו!!! ההופעה הכי טובה שהייתם בה?של קורין
ההופעה הקודמת עם דנה ברגר.. טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? באר שבע נחשב חו"ל? דיסק טוב שקניתם? חתוך תוכן-טאטו.. קניתי אותו ממש ממש בתחילת החופש.. ואני מתכננת לקנות עוד ארבעה במהלך החודשיים הקרובים- דפנה והעוגיות,החדש של ערן צור, החדש של אלונה דניאל ו"נשים שרות שם טוב לוי"
היה חופש מוזר מוזר מוזר... והשנה? תהייה עוד יותר מוזרה..
שני חברים טובים טובים עזבו את בית הספר.. לא כיף
שיר
. היו כמה נקודות שיא ללא ספק...

Mother Lucifer

New member
סיכום החופש שלי.. ../images/Emo175.gif../images/Emo105.gif

הרגע הכי טוב של החופש שלי היה.. כשחזרתי ממחנה קיץ מעפו במיוחד של המצפצפים (שונאת אתכם! חארות!) הופעה.. בלאקפילדדדדדד!!!!!!! לא טסתי לחו"ל. הדיסק הכי טוב שקניתי החופש (ישראלי) - דפנה והעוגיות הדיסק הכי טוב שקניתי הקיץ (בכלל) - Begin To Hope // Regina Spektor שנה טובה לכולם! (4U) נועית העיזה הצנחנית המחממת סוכרזית

SWYM

מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? אה, אני לא בטוחה שאני יכולה להצביע על אחד כזה. בסך הכל היה די בסדר, הייתי אומרת, עם נקודות השיא הטובות. ההופעה הכי טובה שהייתם בה? אה, אני חושבת שההופעה של דפנה, למרות שזו לא חוכמה, כי זו ההופעה היחידה שהייתי בה החופש הזה. (כן, סוו עצובי) טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? לא טסתי לחו"ל החופש, אבל האחרונה זכורה כאירוע מצער ונורא נורא גרוע, איטליה+משפחה לעשרה ימים באמת לא עושה לי את זה. דיסק טוב שקניתם? אה, אני חושבת ששל דפנה. וזהו. לא הספקתי הרבה דברים, אבל בסך הכל היה סביר. חופש הבא אהנה יותר.

limors2

Active member
איזה חופש?../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif

בגילי המבוגר כבר אין חופש! מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם?
ההופעה הכי טובה שהייתם בה? עברי לידר בחוצות היוצר. שזאת בעצם הייתה ההופעה הראשונה שלי בכלל
אבל עדיין
טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? הטיסה היחידה שלי לחו"ל הייתה בגיל חודש. שכחתי אותה! דיסק טוב שקניתם? דפנה והקוקיז, רג'ינה ספקטור, פאניק אט דה דיסקו, ועוד כ47 דיסקים טובים
ולא אסכם כי לא היה חופש! אבל מחר עוברים דירה. הממ.

Mother Lucifer

New member
גם אני חולעל רג'ינעעעע

היא כזאת מותקעלה. מין ממתק קטן וחמוד ויאמי ואולטימטיבי לכל הדעות וכל אדם שחפץ במעט מסאג'י קטן באוזנים

יא היום בראשון ללימודים:|../images/Emo85.gif

היה מוזר. כיאילו בהתחלה לראות את הבצפר וזה זה מבאס אבל אז רואים את כל החברים והכל, אז זה לא ממש רע כמו שזה נראה
!! חוץ מיזה, תחשבו על העתיד
עוד מעט חופש ראש השנה!!!!
החופש היה אחלה
. הייתי בהרבה הופעות, ההופעה של יונתן [jony543] ושל כל אלה שמנגנים איתו בכליז. הייתה מדהימה!!!!!
. אחת הטובות..!! וכמובן שגם של דפנה והעוגיות
. היה חופש סבבה, המלחמה קצת הרסה
. כל הכפר מוזיקה התבטל ועוד מלא דברים... רוב החופש הייתי בים ובבריכה
, הייתי בסופרלנד, עם חברות נסענו לחופשה משפחתית והיה עוד כמה דברים
. לא טסתי החופש לחו"ל, אבל אירחנו כמה אנשים מצרפת..והיה כיף!! דיסק>>דפנה והעוגיות!!!
מושלם
להרחיב עוד?
. האכזבה>לא יודעת מה עבר לאבא שלי היקר בראש, אבל הוא הלך לטאוור רקורדס וקנה לחי את הדיסק אא"ה של קרן פלס. מפחיד
אם לאמר את האמת. לא אוהבת אותו ואת השירים שלו, ולא את הקול של קרן. מספיק?
אהאה ד"א----הסתפרתי..לא הסתפרתי מכתה ו' [עכשיו אני בט'] ודירגתי וקצת קיצרתי באורך ויצא יפה
. זהו
. אז שתהיה לכם שנה טובה
.

הפהפהפהפ../images/Emo85.gif

כן הסתפרתי מכתה ו', עשיתי קצוות ודירגתי את השיער אבל לא הורדתי באורך! עכשיו הוא מגיע לי עד בערך אמצע הגב.. וזה נחמד.

jony543

New member
עונה

מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? בהופעה של ווטרס שהוא אמר "i see you at the dark side of the moon" או שהלהבות נדלקו ב קומפרטבלי נאמב ההופעה הכי טובה שהייתם בה? של רוג'ר ווטרס. טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? לא טסתי לחול דיסק טוב שקניתם? DVD של פינקפלויד live at pompeii

DirtySpirit

New member
עונה[קצת בדיליי, לא נורא]

מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? לא יודע ההופעה הכי טובה שהייתם בה? לא הייתי באף הופעה;[ טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? בחופש הזה? לא טסתי לחו"ל D: דיסק טוב שקניתם? לא קניתי דיסקים החופש

FooK MI

New member
אסכם באיחור.

מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? היו המון, בהחלט, אבל אציין לטובה במיוחד את ה-9-11.08, ואת ה-18.07. תסלחו לי שלא אפרט, הרוב אישי מדי, אבל הימים האלה היוו את שיא החופש מבחינתי, ושיא לא קטן של השנה האחרונה בכלל. ההופעה הכי טובה שהייתם בה? הייתי בשתיים בסה"כ. של העוגיות.
[רציתי ללכת להופעה של הבלאק אייד פיז ביוני, אבל זה לא יצא.] טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? פפפ, האחרונה הייתה בחופש פסח של כתה ה'... דיסק טוב שקניתם? Regina Spektor - Soviet Kitsch הוא הטוב ביותר שקניתי החופש, אבל האלבום שאקח איתי מהקיץ הזה הוא דווקא 'רדיו בלה בלה' של החברים של נטאשה, שנקנה עוד בקיץ שעבר, אך לקחה לי שנה לרדת לסוף דעתו (ואני עדיין לא בטוח שגיליתי את כל מה שיש לו להציע).

שוודה

New member
טם טם טם

החופש שלי נגמר ב13.8 כשהתחלתי שנת שירות. נו מילא. מה היה הרגע הכי טוב בחופש שלכם? כשטיילתי לי את שביל ישראל באיזור חיפה עם בית על הגב ולפתע שמעתי זיקוקים. אה לא!! נזכרתי! זה היה ההפצצה על חיפה! ההופעה הכי טובה שהייתם בה? ללא ספק דפנה והעוגיות לפני שבועיים (אם כי אני לא זוכרת הופעות שהלכתי אליהן בחופש לפני כן. טיסה לחו"ל שלעולם לא תשכחו? הטיסה לפולין. אבל זה לא היה בחופש הזה. בחופש הזה היה איה נאפה (כשההמשך של הטיול ליד חיפה התבטל) דיסק טוב שקניתם? דפנה והעוגיות בקיצור, סכמו את החופש. קצר מדיי. ועכשיו כבבר איננו.

למעלה