תהיות ושאר ירקות

לכל חברי הפורום שלום רב

שבת שלום לכולם אני מאמין שכולם פה פשוט נהנים כל שבוע מהסדרה הבורר ומחכים בקוצר רוח לכל פרק כידוע לכם העונה הראשונה תגיע אוטוטו לסיומה עם הקרנת הפרק האחרון בקרוב אנו מעריצי הסדרה ניאלץ לחכות זמן רב עד לעונה השניה כדי להאיץ את הכנת העונה השניה הדבר הטוב ביותר הוא לשלוח אימיילים ל-HOT כדי שצילומי ושידורי העונה השנייה יהיו מהר ככל האפשר קישור לאימייל מצורף מטה חברים תדאגו שכל אחד מקרובכם אשר צופה בסדרה ישלח אימייל ל-HOT ובכך נגדיל את הסיכוי שהעונה השניה תחכה לנו מאוד מהר בפתח

avilife

New member
מאחורי הקלעים הבורר

שמי אבי ואני מדריך ביחידה לקידום נוער בנהריה. הנערים ביחידה הם "נוער מנותק" כאשר אנו עוזרים להם מבחינה לימודית, חברתית, העשרתית ועזרה לזולת. הייתי רוצה לשלב במצגת בטקס סיום חלקים מהסרטונים של מאחורי הקלעים של הבורר (על הדמויות). אם זה אפשרי לשלוח לי את קבצי הוידאו לדואר האלקטרוני. בתודה מראש, אבי

shlomitosh

New member
זה נכון מה שכתוב פה למעלה?!

העונה השניה תגיע בספטמבר 2008?!?! עוד שנה וחודשיים?!

כן אבל..

יש באמצע צילומים זה 'בטיפול 2'
לא נראה לי שיש אפשרות לבטל את כל הצילומים ככה סתם פתאום. בכלמקרה שיהיה בהצלחה

shlomitosh

New member
למה לשרשר?

זאת הודעה חשובה ולא ראיתי שיש כאלה הודעות קיימות בעמוד הראשון של הפורום. אנשים נדבקו יותר מידי לשירשורים. לפעמים מותר לפתוח הודעות חדשות.

avilife

New member
קבצי וידאו של הפרומו

שלום לך, אני צריך את קבצי הוידאו כדי לשמוא אותם על דיסק ולהעביר למצגת. את הסרטונים כמו שהם באתר אי אפשר לשמור ולכן אי אפשר להשתמש בהם מכיון שבזמן הטקס סיום של היחידה לקידום נוער אין אינטרנט. שוב תודה ויום טוב, אבי

זה יעבוד אני ...

מבטיח לכם בעבר כבר עשינו זאת אני וחבריי לגבי שידורי סרטים הודים בכבלים וב-YES ואם תשימו לב היום יש את הערוץ ההודי YES INDIA בלווין ו-HOT BOMBAY בכבלים אתם יכולים לשאול כל נציג/ה של החברות הנ"ל והם יגידו לכם שאלו הם הערוצים עם אחוזי הרייטיניג הגבוהים ברשתות זה עובד רבותיי רק אל תישארו אדישים תקדישו 5 דקות לכתיבת אימייל ותאמינו לי שהתוצאות יגיעו.

אושRתי

New member
אפשר גם לשלוח להם עצומה,

יש אפשרות לפורום לפתוח עצומות, תעביר לי את הנוסח במסר במסודר וננסה לארגן משהוא...

למעלה